BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

1. brdo??????—- 4 PM su brdo???—oke sorry boss neću ti više zatrpavati poštu
2. da spasio si me….ali i nisi jer si samo potvrdio kaj sam vjerovao
3. da mislim da je koordinirano…jer oni nalozi kojima se rušio index i dionice su nestale..NEMA ih više…taj više nije zainteresiran za prodaju…
4. i dalje mislim da si u pravu samo ne vjerujem da ćemo odmah na 1200 već da ćemo testirati gornji otpor
5. sorry za svaki PM koji ti je poslan jer te to očito brutalno smeta…

pozzz

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@pobjeda
4 pm-a?
nisam te spasio, a to si izričito napisao?
i nisi ponudio nadoknadu?

ok.
rasprava je završena.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@pobjeda
ako misliš da je ovo sve namještaljka, a ne TA, onda mi nemoj zatrpavati poštu pm-ovima.
i sam znaš da si ih poslao više desetaka.
i jednom rekao:
jednim savjetom spasio si mi ca 120.000 kn.
kako da ti se odužim?

p.s.
mislim da si ovo napisao ti.
više se ne sjećam točno, jer primam BRDO pm-ova.
a tvrdnja o više desetaka tvojih pm-ova je točna.

p.p.s.
budala kakva jesam, naravno da sam odbio bilo kakvu nadoknadu.

nisi budala.
i ti to dobro znas.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

tehnopsihološka:

nervoze opet raste tako da smatram da bu uskoro došlo do još jednog preokreta .. nažalost na dolje .. strašila na prodaji se opet gomilaju i dodatno tjeraju down .. a i lova od ine se polako isisava od malih koji ne mogu više čekati .. budući sam se malo oporavio zadnjih tjedana sad sam totalno podvojena osoba .. polovica druka na pad a druga na rast [lol]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@BigBoss

…da 1.Njutnov zakon je cool,ali donji uradak potvrđuje i ovu tezu: Tijelo će ostati u stanju mirovanja ili ravnomjernog pravocrtnog kretanja sve dok to isto tijelo ne shvati da lebdi u zraku.Sistem referencije u odnosu na koji važi ovaj zakon naziva se specijalni sistem referencije.
Za izračunavanja koja prelaze domen ovog zakona koriste se specijalne ralativističke formule koje je postavio Albert Einstein.

http://www.youtube.com/watch?v=QpGHDX5KIhk&feature=related

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Da Hanfa želi raditi svoj posao,provjerila bi račune od glavnih ljudi u mirovinskom….Tu se vrte miliarde kuna u privatne đepove.A ljudi koji su u mirovini skupljaju flaše po smeču.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
tehnopsihološka:

nervoze opet raste tako da smatram da bu uskoro došlo do još jednog preokreta .. nažalost na dolje .. strašila na prodaji se opet gomilaju i dodatno tjeraju down .. a i lova od ine se polako isisava od malih koji ne mogu više čekati .. budući sam se malo oporavio zadnjih tjedana sad sam totalno podvojena osoba .. polovica druka na pad a druga na rast [lol]

hahah , moš’ ti drukat kolko hoćeš sim i tam. Ovu je igru zaigrao VELIKI MEDO , najvažnije je bit u njegovom timu ( napr. kupit ATPL u ponedjeljak po 660 i prodat danas po 800 [undecid]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

NA ŠTO REAGIRAJU GRAĐANI ?

Nakon što su izgubili velik dio novaca, građani su ogorčeni burzovnim zbivanjima, odnijeli
na DEPOZIT, svoj prepolovljen novac, tim istim osobama, čiji fondovi su ih opljačkali…
Sada banke mirno čuvaju taj novac, prate vijesti, i vidaju rane svojim fondovima…
Na burzi nema zarade. Nismo zabavni, nema senzacionalnih dobitaka, dionice nisu neki
interes raji…
No, kolo sreće se okreće…. Prvi snažni dobici na burzi, raspametit će uspavanu raju, koja
smrknuto svaki mjesec podiže crkavicu od kamata…
Ali, lutrija miruje, a kolo sreće je na remontu…
Spoznajom i objavom PRVIH VELIKIH DOBITAKA na burzi, započet će glavobolja kod građana, a crv
sumnje u deponiran novac, budit će ih svake noći….
Do konačne ODLUKE…. a onda će naše dionice , po kojima svaki dan pljuju ko po smeću, odjednom
biti "ZLATNI RUDNIK"…
Mi ćemo ulagati u gospodarstvo više i više… uz pomoć burzovne dobiti…

Gdje i na kojim dionicama će se pojaviti prva velika kapitalizirana dobit od najnižeg CROBEXA
ove jeseni ?
Gdje su zlatne kokoši sezone 2008-2009….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

29. listopad 2008.
U Srbiji uhićenja zbog pranja novca

U cijeloj Srbiji u tijeku je velika policijska akcija protiv osoba koje se bave organiziranim kriminalom, javljaju mediji u Srbiji. Za sada je uhićeno 20 osoba.

Sumnja se da su uhićene osobe preko lažnih tvrtki prali novac i na taj način zaradili četiri milijuna eura. Proračun Srbije time su oštetili za milijun eura. Pripadnici kriminalne skupine uhićeni su u Beogradu, Pančevu, Novom Sadu, Jagodinu i Nišu. Među uhićenima nalazi se i jedan djelatnik Porezne uprave u Smederevu. U tijeku su daljnja uhićenja, a MUP Srbije još se nije službeno oglasio o akciji.

Eto i komšije dejstvuju, a kod nas sve je pod kontrolom, osim što nekad nekog ubiju, istuku, dignu automobil u zrak…. milina

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


BDI 925 (DOWN 57) BCI 1345 (DOWN 55) BPI 736 (DOWN 66)
BSI 655 (DOWN 46) BHSI 368 (DOWN 22)
……………………………………………………………..
nazalost i vani ima ser…a na forumima …
ispika svima [embarass]

Niš ja tebi ne vjerujem, sjećam te se sa teme viro još tamo dugo dugo kad ste imali fore
da imate super info al nesmijete napisat, poslije fijaska tamo nema vas više ni blizu…ne volim
to al izgleda da je to sastavni dio foruma….

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



BDI 925 (DOWN 57) BCI 1345 (DOWN 55) BPI 736 (DOWN 66)
BSI 655 (DOWN 46) BHSI 368 (DOWN 22)
……………………………………………………………..
nazalost i vani ima ser…a na forumima …
ispika svima [embarass]

Niš ja tebi ne vjerujem, sjećam te se sa teme viro još tamo dugo dugo kad ste imali fore
da imate super info al nesmijete napisat, poslije fijaska tamo nema vas više ni blizu…ne volim
to al izgleda da je to sastavni dio foruma….
[/quote]
Tvoja stvar ….i bolje da ne vjerujes
no kao sto vidis odmah sam se ispricao….
Sto se vira tice prodao sam ga davno davno..

Jel vidio neko transakciju u zadnjih 10 minuta……STRAH hi hi ….

pogle svoj post ….imas neki posao na ovom forumu… [lol] [lol]
ili sam skaces s teme na temu….glavno da je sto crnije!!!!!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)




BDI 925 (DOWN 57) BCI 1345 (DOWN 55) BPI 736 (DOWN 66)
BSI 655 (DOWN 46) BHSI 368 (DOWN 22)
……………………………………………………………..
nazalost i vani ima ser…a na forumima …
ispika svima [embarass]

Niš ja tebi ne vjerujem, sjećam te se sa teme viro još tamo dugo dugo kad ste imali fore
da imate super info al nesmijete napisat, poslije fijaska tamo nema vas više ni blizu…ne volim
to al izgleda da je to sastavni dio foruma….
[/quote]
Tvoja stvar ….i bolje da ne vjerujes
no kao sto vidis odmah sam se ispricao….
Sto se vira tice prodao sam ga davno davno..

Jel vidio neko transakciju u zadnjih 10 minuta……STRAH hi hi ….

pogle svoj post ….imas neki posao na ovom forumu… [lol] [lol]
ili sam skaces s teme na temu….glavno da je sto crnije!!!!!
[/quote]

Je prodao si viro al reci o kakvom si to infu pisao na temi…..naravno o nikakvom jer ga nije ni
bilo…..kolko se sjećam imo si znak bmw-a i mogo bi potražit koji tvoj post samo neda mi se
s tim zamarat …..a ovo moje o strahu je čisto zahebancija jer se nema ni kaj više pisat…

New Report

Close