BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gotovinski krvotok države
Gotovinski centri u devet gradova, vlasništvo HNB-a, banaka i Fine

Rezultati Projekta jedinstvenog sustava gotovinskih centara predstavljeni su danas na zajedničkom sastanku predstavnika Hrvatske narodne banke (HNB), uprava banaka i Uprave Financijske agencije (FINA), izvijestili su iz Fine.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Globus "otkriva": Ivana Hodak i Vladimir Zagorec bili su ljubavnici

Ivana Hodak i Vladimir Zagorec bili su u tajnoj ljubavnoj vezi, ekskluzivna je priča najnovijeg broja Globusa, popraćena ilustracijom njihove zajedničke fotografije i člankom pod koji nitko nije potpisan.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Mađarsku spašavaju zajmom od 25 milijardi dolara

Međunarodni monetarni fond, Europska unija i Svjetska banka, objavili su zajednički financijski paket pomoći Mađarskoj, ukupne vrijednosti 25.1 milijardu dolara, kako bi ojačali njezino gospodarstvo pogođeno aktualnim poremećajima na svjetskim financijskim tržištima, priopćio je u srijedu MMF.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Azijske burze ne mogu pratiti Wall Street

Potaknute spektakularnim rastom na Wall Streetu, cijene dionica na azijskim burzama danas su u prvim satima trgovanja snažno skočile, no kasnije su izgubile dio prethodnih dobitaka.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]ZSE EQUITY PREVIEW
Optimizam stiže s razvijenih tržišta kapitala
29.10.2008 9:24:56

ZAGREB – Zbog niza problema ipak valja još uvijek biti na oprezu, premda se rast cijena domaćih dionica i pozitivna intonacija današnje trgovine čine posve izvjesnom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] [thumbsup] [wink]Wall Street

Dow skočio više od 10 posto, no nema slavlja

Na Wall Streetu su u utorak Dow Jones i S&P indeks skočili više od 10 posto, što je po bodovima njihov drugi najveći dnevni skok u povijesti, zahvaljujući procjeni ulagača da su dionice trenutno jeftine, kao i nadi u smanjenje kamata Feda i drugih središnjih banaka. [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[lol] Wall Street katapultiran više od 10 posto, no je li rast održiv?

Na Wall Streetu su u utorak Dow Jones i S&P indeks skočili više od 10 posto, što je po bodovima njihov drugi najveći dnevni skok u povijesti, zahvaljujući procjeni ulagača da su dionice trenutno jeftine, kao i nadi u smanjenje kamata Feda i drugih središnjih banaka. [lol]

[lol] Ovako to izgleda kad naši previsoko školovani kadrovi riješavaju kao i uvijek tuđe probleme umijesto naših. Odmah se zapitaju kako su mogli amerikanci porasti prko 10 % a da nisu pitali naše vajne hrvatske stručnjake ? [lol] Da je po našim stručnjacima dionice bi pale na nulu oni ostali bez posla država ušla u krizu ali oni bi ipak bili sretni. [lol] Azija Amerika Auropa ipak doživljavaju i rastove uz padove , a kod nas imamo svaki dan neko novo objašnjenje zašto mi moramo i dalje padati kad drugi rastu. [lol] Nadam se samo što prije da dođe do propasti svih hrvatskih fondova pa da na naše tržište uđu stranci. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ovo stvarno više nije normalno.Trebalo bi zatvoriti našu burzu.Dovesti USKOK i neka naprave detaljnu kontrolu.Neka počnu od Novoselca( spominju ga svi i to na mojnovac-danas na temi komentari )
Pa ljudi na drugom forumu (moj novac)su već prije trgovanja dobili informaciju od svojih kolega ( tima od Novoselca ) da će dotični rušiti cijene i to po HT.Pa zar je to normalno?Ako je onda se ispričavam.Takav postupak kad cijela EU je u plusu 0ko 4-5% gore i US sinoć 11% gore,Japan 7,7% gore…
Mislim da ovo što cure informacije za odredenu grupu ljudi treba pod hitno poslati USKOK i Hanfu da rade svoj posao.A ne da ganjaju neke klince za 10000 kn lopovluka.Ovdje odredena grupa ljudi manipulira i zaraduje dnevno miliune.A tamo se poTV hvale kako su uhvatili doktora da je dobi mito od 5000 EURA.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ovo stvarno više nije normalno.Trebalo bi zatvoriti našu burzu.Dovesti USKOK i neka naprave detaljnu kontrolu.Neka počnu od Novoselca( spominju ga svi i to na mojnovac-danas na temi komentari )
Pa ljudi na drugom forumu (moj novac)su već prije trgovanja dobili informaciju od svojih kolega ( tima od Novoselca ) da će dotični rušiti cijene i to po HT.Pa zar je to normalno?Ako je onda se ispričavam.Takav postupak kad cijela EU je u plusu 0ko 4-5% gore i US sinoć 11% gore,Japan 7,7% gore…
Mislim da ovo što cure informacije za odredenu grupu ljudi treba pod hitno poslati USKOK i Hanfu da rade svoj posao.A ne da ganjaju neke klince za 10000 kn lopovluka.Ovdje odredena grupa ljudi manipulira i zaraduje dnevno miliune.A tamo se poTV hvale kako su uhvatili doktora da je dobi mito od 5000 EURA.

uskok uskače nenadano,ako profesori trguju zašto se čuditi da to rade ljudi od zanata,pa od toga žive,beč nam je spas

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ovo stvarno više nije normalno.Trebalo bi zatvoriti našu burzu.Dovesti USKOK i neka naprave detaljnu kontrolu.Neka počnu od Novoselca( spominju ga svi i to na mojnovac-danas na temi komentari )
Pa ljudi na drugom forumu (moj novac)su već prije trgovanja dobili informaciju od svojih kolega ( tima od Novoselca ) da će dotični rušiti cijene i to po HT.Pa zar je to normalno?Ako je onda se ispričavam.Takav postupak kad cijela EU je u plusu 0ko 4-5% gore i US sinoć 11% gore,Japan 7,7% gore…
Mislim da ovo što cure informacije za odredenu grupu ljudi treba pod hitno poslati USKOK i Hanfu da rade svoj posao.A ne da ganjaju neke klince za 10000 kn lopovluka.Ovdje odredena grupa ljudi manipulira i zaraduje dnevno miliune.A tamo se poTV hvale kako su uhvatili doktora da je dobi mito od 5000 EURA.

I ne samo to, pune su vjesti pukanića, zagorca,petrača, akcije index, nives celzijus..a o crobexu onako uz put prije vijesti iz sporta. Kao da netko uopće ne želi da se o tome govori.
Nikome nije na pamet palo možda smijeniti samodola ili novoselca ili ih bar poslati na obavjesni razgovor ili da bar objasne malo svoju strategiju (ne)djelovanja.
Glavno da su nekakve studente uspjeli ukebati da su davali mito i u rekordnom ih vremenu osuditi na rabiju (s rokom kušnje od 2 godine)
sramota dragi kolege, sramota
javnost ima pravo znati što se događa

strpljen..spašen Time is on my side

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ovo stvarno više nije normalno.Trebalo bi zatvoriti našu burzu.Dovesti USKOK i neka naprave detaljnu kontrolu.Neka počnu od Novoselca( spominju ga svi i to na mojnovac-danas na temi komentari )
Pa ljudi na drugom forumu (moj novac)su već prije trgovanja dobili informaciju od svojih kolega ( tima od Novoselca ) da će dotični rušiti cijene i to po HT.Pa zar je to normalno?Ako je onda se ispričavam.Takav postupak kad cijela EU je u plusu 0ko 4-5% gore i US sinoć 11% gore,Japan 7,7% gore…
Mislim da ovo što cure informacije za odredenu grupu ljudi treba pod hitno poslati USKOK i Hanfu da rade svoj posao.A ne da ganjaju neke klince za 10000 kn lopovluka.Ovdje odredena grupa ljudi manipulira i zaraduje dnevno miliune.A tamo se poTV hvale kako su uhvatili doktora da je dobi mito od 5000 EURA.

Mala ispravka.. tog doktora nisu uhvatili, pustili su ga da pobjegne.. ali su zato uhvatili i osudili na 6 mjeseci zatvora 21godišnju studenticu za kupovinu ispita.. također, bakici-udovici od 70 god. su naplatili kaznu za pad s bicikle 1200kn.. toliko o ovoj zemlji gamadi.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@pobjeda
ako misliš da je ovo sve namještaljka, a ne TA, onda mi nemoj zatrpavati poštu pm-ovima.
i sam znaš da si ih poslao više desetaka.
i jednom rekao:
jednim savjetom spasio si mi ca 120.000 kn.
kako da ti se odužim?

p.s.
mislim da si ovo napisao ti.
više se ne sjećam točno, jer primam BRDO pm-ova.
a tvrdnja o više desetaka tvojih pm-ova je točna.

p.p.s.
budala kakva jesam, naravno da sam odbio bilo kakvu nadoknadu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close