BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pukanić je PUKO.
U Zagrebu ko za Božić, vatrometa ne fali. [bye]
E moj Puki, laka ti zemlja.

SKYPE:.......................vonbraun75

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Bomba u ZG?!?! Pukanić down!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ispred-nacionalove-redakcije-eksplodirao-automobil/407017.aspx

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2008,10,23,,138293.jl

ako smo dvojili da mozda nismo mafijaska drzava

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Navodno događaj ima veze sa Hodak Ivanom…itd.itd…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo nije normalno,pa to je najopasniji grad.
Šteta ljudi ali mislim da na TK ima mafije koja je gora od svih mafija u državi.
Kako jednom Novoselcu nije sramota dati onakav komentar u Lideru ? .Pa zašto takva osoba nije dobila otkaz,pa di to ima.Takvi loši rezultatii on još uvijek na istoj poziciji.Pogledajte ga samo kako taj lik izgleda……

Što se ovo dešava kod nas,pa to je kao na divljem zapadu,ne mogu vjerovat. Užasno.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Ovaj grad je postao gori od Washingtona ili Philadelphije.
Ova smeća od policije i sudaca ne rade ništa.
Potpuno nesposobni HDZ-ovci će uništiti apsolutno sve što se može uništiti.
Ova zemlja je čista sramota.
Treba nas pripojiti Sloveniji.
Fuj
pazi se ovakovih izjava prijateljski savijet.

Zanima me što će sada reći Sanader i garnitura koju je promijenio. Ma trebaju svi dati ostavke od prvog do zadnjeg. Svi nesposobnjakovići.Bljak.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Ako je Sanader naš glavni političar,kojeg je narod izabrao….onda bi morao dijelovati – SAD:

1.Zagrebačka burza
2.Hanfa
3.Mirovinski fondovi-fondmanageri

Mislim da je došlo vrijeme da se Samodola pozove u Banske dvore…..

Sanader: Došlo je vrijeme za konačni obračun!
Dopunjeno 23.10 21:35!

Premijer Ivo Sanader je par sati nakon atentata bombom na Ivu Pukanića održao izvanrednu press konferenciju, na kojoj je poručio kako je došlo vrijeme za konačni obračun pravne države i kriminala.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Ovaj grad je postao gori od Washingtona ili Philadelphije.
Ova smeća od policije i sudaca ne rade ništa.
Potpuno nesposobni HDZ-ovci će uništiti apsolutno sve što se može uništiti.
Ova zemlja je čista sramota.
Treba nas pripojiti Sloveniji.
Fuj
pazi se ovakovih izjava prijateljski savijet.

..zbog izvanredne stabilnosti u zemlji hrvackoj, zemlji mafije, lopova, korupcije, sačekuša, ubojica itd..i sutra očekujmo visoki rast kako grobeksa tako i svih hrvackih dionica, kao i proteklih dana, kaj ne? e jesmo izabrali zemlju u kojoj su nas mame rodile! jadne naše stare majke, da su samo znale……………! [bye]

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy

New Report

Close