BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




@knele

i još bih dodao pojašnjenje zašto nisam ušao ni u petak, ni dva dana ovog tjedna…

ako je ispravna varijanta A), val 5 može početi u svakom trenutku na putu prema 2850.
a ja se ne kockam.


Šteta,da si imao više hrabrosti,i uletio bar za probu sa par desetaka tisućica, mogao si već osnovati svoj fond.
RAST OD 10.10.-14.10.po prosječnoj cijeni trgovanja:
ATPL 1122-1539 +37%
BLJE 119- 172 +45%
HDEL 353- 517 +47%
IGH 5832-8131 +39%
INGR 103- 153 +49%
PBZ 447-684 +53%
ULPL 829-1203 +45%

Ovo je samo da se zna.

Vidim da imaš već ekipu spremnu da ti daju na upravljanje svoju lovu.
BTW, moj prijedlog za ime fonda- "ČUVAJTE CASH"
[/quote]

ili,
tko nije prodao danas može se samo nadat da će uspjeti sutra
i ostati u koliko tolikom plusu

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




@knele

i još bih dodao pojašnjenje zašto nisam ušao ni u petak, ni dva dana ovog tjedna…

ako je ispravna varijanta A), val 5 može početi u svakom trenutku na putu prema 2850.
a ja se ne kockam.


Šteta,da si imao više hrabrosti,i uletio bar za probu sa par desetaka tisućica, mogao si već osnovati svoj fond.
RAST OD 10.10.-14.10.po prosječnoj cijeni trgovanja:
ATPL 1122-1539 +37%
BLJE 119- 172 +45%
HDEL 353- 517 +47%
IGH 5832-8131 +39%
INGR 103- 153 +49%
PBZ 447-684 +53%
ULPL 829-1203 +45%

Ovo je samo da se zna.

Vidim da imaš već ekipu spremnu da ti daju na upravljanje svoju lovu.
BTW, moj prijedlog za ime fonda- "ČUVAJTE CASH"
[/quote]

Ono što je bitno da on ima keš i može reagirati, dok većina Vas koji ga napadate molite da preko bare završi u zelenom, kako bi ogromni gubici sutra blili mrvicu manje.

A razlog napadanja je izjava da čuvate keš, inače klasično pravilo ponašanja u bear marketu.

Nikada nisam mogao shvatiti atmosferu linča koja zna zavladati ovim forumom.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

slažem se stobom u potpnosti

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

[/quote]

Ono što je bitno da on ima keš i može reagirati, dok većina Vas koji ga napadate molite da preko bare završi u zelenom, kako bi ogromni gubici sutra blili mrvicu manje.

A razlog napadanja je izjava da čuvate keš, inače klasično pravilo ponašanja u bear marketu.

Nikada nisam mogao shvatiti atmosferu linča koja zna zavladati ovim forumom.

[/quote]
Naprotiv,cijenim kolegu Vlada,i ove primjedbe ide u smjeru da se previše ne uobrazi, nego da nastavi onako kako je radio prije općeg potopa, u kojem je on jedini uživao, jer je bio u cashu.
Nije bilo lako to izdržati, pa su i kritike bile opravdane, normalno, sve u granicama dozvoljene komunikacije, bez grubosti, samo malo sarkazma, kao što ga je i on iznosio sa onim targetima.
Sipa ih je ka iz rukava, a mnogi su ostali i bez majice, i bez gaća.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




@knele

i još bih dodao pojašnjenje zašto nisam ušao ni u petak, ni dva dana ovog tjedna…

ako je ispravna varijanta A), val 5 može početi u svakom trenutku na putu prema 2850.
a ja se ne kockam.


Šteta,da si imao više hrabrosti,i uletio bar za probu sa par desetaka tisućica, mogao si već osnovati svoj fond.
RAST OD 10.10.-14.10.po prosječnoj cijeni trgovanja:
ATPL 1122-1539 +37%
BLJE 119- 172 +45%
HDEL 353- 517 +47%
IGH 5832-8131 +39%
INGR 103- 153 +49%
PBZ 447-684 +53%
ULPL 829-1203 +45%

Ovo je samo da se zna.

Vidim da imaš već ekipu spremnu da ti daju na upravljanje svoju lovu.
BTW, moj prijedlog za ime fonda- "ČUVAJTE CASH"
[/quote]

sam donosim svoje odluke i sam vodim svoj portfelj..A za vlada mogu reci da je maksimalno korektan momak i javno kazem da sam se konzultirao oko nekih stvari s njimj er smatram da je najviše tocnih prognoza od svih tehnicara u posljenja tri mjeseca imao upravo vlad..

Decki covjek ulaže u znanje [wink]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Dajte se malo skulirajte. Vlad ovdje nesebično dijeli znanje i nesebično pokušava pomoći drugima. Ja ga slušam što ima za reći jer je vrlo često u pravu. To što pročitam što njegove analize sugeriraju ne znači da ću svoje investicijske odluke donositi samo na temelju njegovih analiza. Ako ne možete izdržati pritisak koji nosi investiranje u ovim vremenima, onda vam je dao najbolji savjet koji je mogao – čuvajte cash.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize





@knele

i još bih dodao pojašnjenje zašto nisam ušao ni u petak, ni dva dana ovog tjedna…

ako je ispravna varijanta A), val 5 može početi u svakom trenutku na putu prema 2850.
a ja se ne kockam.


Šteta,da si imao više hrabrosti,i uletio bar za probu sa par desetaka tisućica, mogao si već osnovati svoj fond.
RAST OD 10.10.-14.10.po prosječnoj cijeni trgovanja:
ATPL 1122-1539 +37%
BLJE 119- 172 +45%
HDEL 353- 517 +47%
IGH 5832-8131 +39%
INGR 103- 153 +49%
PBZ 447-684 +53%
ULPL 829-1203 +45%

Ovo je samo da se zna.

Vidim da imaš već ekipu spremnu da ti daju na upravljanje svoju lovu.
BTW, moj prijedlog za ime fonda- "ČUVAJTE CASH"
[/quote]

sam donosim svoje odluke i sam vodim svoj portfelj..A za vlada mogu reci da je maksimalno korektan momak i javno kazem da sam se konzultirao oko nekih stvari s njimj er smatram da je najviše tocnih prognoza od svih tehnicara u posljenja tri mjeseca imao upravo vlad..

Decki covjek ulaže u znanje [wink]
[/quote]
u potpunosti se slazem sa drugaricom knele.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize





@knele

i još bih dodao pojašnjenje zašto nisam ušao ni u petak, ni dva dana ovog tjedna…

ako je ispravna varijanta A), val 5 može početi u svakom trenutku na putu prema 2850.
a ja se ne kockam.


Šteta,da si imao više hrabrosti,i uletio bar za probu sa par desetaka tisućica, mogao si već osnovati svoj fond.
RAST OD 10.10.-14.10.po prosječnoj cijeni trgovanja:
ATPL 1122-1539 +37%
BLJE 119- 172 +45%
HDEL 353- 517 +47%
IGH 5832-8131 +39%
INGR 103- 153 +49%
PBZ 447-684 +53%
ULPL 829-1203 +45%

Ovo je samo da se zna.

Vidim da imaš već ekipu spremnu da ti daju na upravljanje svoju lovu.
BTW, moj prijedlog za ime fonda- "ČUVAJTE CASH"
[/quote]

Ono što je bitno da on ima keš i može reagirati, dok većina Vas koji ga napadate molite da preko bare završi u zelenom, kako bi ogromni gubici sutra blili mrvicu manje.

A razlog napadanja je izjava da čuvate keš, inače klasično pravilo ponašanja u bear marketu.

Nikada nisam mogao shvatiti atmosferu linča koja zna zavladati ovim forumom.

[/quote]
apsolutno se slažem s tobom,

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



http://finance.yahoo.com/indices?e=futures
Vanka potop,hoćemo li i mi sutra u istom smjeru ,jeli ovakav minus predznak za dublji pad…vidi li se štogod na grafu…!? [thumbsup]

kakav potop ti vidiš molim te….pogledaj na
http://finance.yahoo.com/
glavne indexe….svega 1 do 3,5 % u minusu….o kakvom potopu govoriš….nakon 11% rasta jučer, nije čudno da se malo iskoregiraju….još uvijek nije niti malo alarmantno….već dapače, vrlo uobičajena pojava

[/quote]

Ma tamo sad ne znaju kud bi krenuli. Jeni tamo drugi vamo ….

Financijske dionice na +15 (Bank of America, Morgan Stanley, Merrill Lynch & Co Inc, Citigroup Inc …), a "informatičari" na -7%(MICROSOFT CP, INTEL CP, APPLE INC, CISCO SYS INC …)

Ludo, stvarno!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Vidim da medvjedići dobro čuvaju velikoga medu. [thumbsup]
Svaka čast, ali uskoro bikovi nastupaju. [lol]
Zar ste stvarno mislili na nastupa kraj svijeta?? (a bilo je stvarno blizu)
Dajte malo optimističkijih grafova,ionako sve je stvar gledišta, zar ne?

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



http://finance.yahoo.com/indices?e=futures
Vanka potop,hoćemo li i mi sutra u istom smjeru ,jeli ovakav minus predznak za dublji pad…vidi li se štogod na grafu…!? [thumbsup]

kakav potop ti vidiš molim te….pogledaj na
http://finance.yahoo.com/
glavne indexe….svega 1 do 3,5 % u minusu….o kakvom potopu govoriš….nakon 11% rasta jučer, nije čudno da se malo iskoregiraju….još uvijek nije niti malo alarmantno….već dapače, vrlo uobičajena pojava

[/quote]

…uh očito si u dionicama pa se malo uzbudio,DAX se popodne prepolovio,Ameri zacrvenili,a kad pročitaš ovaj dolje članak bit će ti jasnije da se ne radi o uobičajenoj pojavi kapitalizacije dobiti nego o naznaci mini komplikacija pri spašavanju banaka….
sličan scenario kad kongres kod Amera nije podržao plan….znaš kako smo roknuli nakon toga ,pa sam samo htio upozorit… [thumbsup]

http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

POKRET OTPORA

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




http://finance.yahoo.com/indices?e=futures
Vanka potop,hoćemo li i mi sutra u istom smjeru ,jeli ovakav minus predznak za dublji pad…vidi li se štogod na grafu…!? [thumbsup]

kakav potop ti vidiš molim te….pogledaj na
http://finance.yahoo.com/
glavne indexe….svega 1 do 3,5 % u minusu….o kakvom potopu govoriš….nakon 11% rasta jučer, nije čudno da se malo iskoregiraju….još uvijek nije niti malo alarmantno….već dapače, vrlo uobičajena pojava

[/quote]

Ma tamo sad ne znaju kud bi krenuli. Jeni tamo drugi vamo ….

Financijske dionice na +15 (Bank of America, Morgan Stanley, Merrill Lynch & Co Inc, Citigroup Inc …), a "informatičari" na -7%(MICROSOFT CP, INTEL CP, APPLE INC, CISCO SYS INC …)

Ludo, stvarno!
[/quote]

zato jer su oni i zaribali najviše pa su potpomognuti sa novčanom inekcijom države, a istovremeno država nije brinula o svom stanovništvu, odnosno radnicima, kojih je sve više na ulici zbog toga što tvrtke ne mogu pronaći dovoljno novaca za svoje poslovanje.
npr. veliki GM

New Report

Close