BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Eto ja danas opet investiro… al ovaj put u znanje… laksi sam za 400kn za knjigu iz tehnicke analize… [cry]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ja sam još davo pročitao buffeta i razno-razne izazove,ali sada je zavladalo čisto ludilo,sa kakvim se ni ovi dva velika znalca možda nisu susretali.
Ali da smo svi u strah i da se nevidi kraj i nema više nikakvog optimizma,onda po tim knjigama znači i da smo blizu kraju ovoga ludila.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@duser

Iz Izazova po meni neces bas puno nauciti (barem je meni tako bilo), zanimljivo stivo ali vise kao roman.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@duser

Iz Izazova po meni neces bas puno nauciti (barem je meni tako bilo), zanimljivo stivo ali vise kao roman.

nema veze, ovih dana puno učim u praksi, možda i ja napišem knjigu [rolleyes]

Heaven or Las Vegas


U vrijeme ovakvih kriza FA i TA vrijedi isto ko i Vakulina prognoza kavo će bit ljeto 2025-te. [lol]

Za FA vrijedi sto si napisao , ali za TA ne.
Osobno mi je TA ustedjela puno para sto sam izasao na vrijeme te po ovakvim cijenama bi imao >100% vise komada dionica nego 11/2007. Evo konkretan primjer: u 11/2007 mogao sma kupiti za svoje novce 53 komada x dionice. Danas iako sam u minusu mogu kupiti 121 komad te iste dionice!
A to nije konacno, jer smatram kako cemo (nazalost) jos padati!

Znam da ne vrijedi nikoga uvjeravati , ali smatram kako TA izvrsno radi!

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)



Eh, danas me jedino uspio nasmijat jedan blogger kojeg pratim, na temu recesije u USA:

Worrying about this economy slipping into recession is like worrying that your pet goldfish is going to die when it is floating dead on top of the tank.

[lol] [lol] [lol]

A pogodi tko bi rekao "nije mrtva, samo vježba leđni stil"?
[/quote]

Moram prenjeti ovaj komentar jer je pre*eben, u par rijeci opisuje cca. 18.000 komentara na ovoj temi.

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

od kojih cca 9000 tvojih

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

od kojih cca 9000 tvojih

Opsjednuti događanjima oko krize na financijskim tržištima, ispustili smo, danas RH slavi Dan neovisnosti, kada je prekinula sve veze sa bivšom Jugoslavijom ( simptomatično u poslovnoj zgradi INE).
Ponukan, tim povodom dajem svoj rezime.
Od povijesti civilizacija, ratovi su vođeni osvajanjem tuđih teritorija ( zemlje sa svim svojim prirodnim potencijalima, te usvajanjima i apsorbiranjem kulturnih baština).
Znači, zemljište je bilo osnovni temelj, na koji se nadograđivalo sve ostalo. Kad bi prosječnog Hrvata , katolika, upitali " zašto toliko vrijedno radi"?, Odgovor bi uslijedio, radi opstanka i bolje budućnosti svoje djece. Ta djeca sutra su postali odrasli ljudi, i u istom duhu proživjeli svoj život. I gdje nastaje problem? Onoga trenutka, po logici velikih brojeva, kada na scenu stupi, kako bi dalmoši rekli, "maganjana" generacija, koja u svrhu osobnih i kratkoročnih interesa rasproda , generacijski mukom i trudom stvorenu vrijednost. Očito je , od navedenog datuma da je "takva generacija" na djelu.

Premješteno iz teme: ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

http://www.imagesforme.com/show.php/179443_35d2a6t.gif

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Samo neka se topi….Čekam ju na 4500 kn…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

cekam i ja..bez brige..kao sto neko rece i u padu se moze zaradjivati i kad je vec ovakva kriza onda neka padna pa cemo pokupovati po bagatelnim cjenama i smanjiti ulaze sa onih sad vec dalekih cifri od 17 i vise k kuna…
nek i belje padne na 50kn i niko sretniji od mene…skupit cu sve pare sta imam i u dokup

New Report

Close