BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj nije ovo bez cenzure [shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa ako je bez cenzure vratite mi moj prijašnji post,strašno je smiješan,evo još mi se obrazi tresu od smijeha [lol] [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mol upisao 47.02% dionica ine šta je 6,16 miliardi kuna a isplata se očekuje u petak!

Izvor ttx 203


Niko nista ne govori … kako ide prodaja poslovnoga po 10 kuna??
Mora da je to bio veliki pogodak [undecid]

Dobro pitanje.Kupovao sam obavezno svaki dan jedini primjerak u našem merkatoru gdje ispijamo žena i ja jutarnje kavice.Od kad su tako bezobrazno,glupo,cinično digli cijenu za 80 EJ 80% nisam kupio ni jedan.Sad ga bacaju,može se provjeriti.I ostali koje znam da su kupovali na kioscima demonstrativno su prestali.Stvarno pun pogodak,svaka čast.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Hrvatske banke u osam mjeseci zaradile 3,8 mlrd. kuna

Unatoč kritikama da ih restriktivna monetarna politika ometa u poslovanju, domaće banke zaradile su 3,8 milijarde kuna do kraja kolovoza ove godine, čak 27,6 posto više nego u istom razdoblju lani, pokazuju najnoviji podaci Hrvatske narodne banke. Istovremeno, u usporedbi s lanjskim kolovozom ukupna imovina bankarskog sustava porasla je 7,3% na 353 mlrd. kuna, a najbrže su porasli krediti po kreditnim karticama, 22,7%.

OCJENE
Mesić: Ostavke su "konac stanja nesigurnosti"
Autor/izvor: SEEbiz / Hina

Apsolutno podržavam prosvjede koji su za utorak navečer najavljeni u više hrvatskih gradova, kao javni protest protiv stanja u kojem se društvo našlo, rekao je Mesić i ocijenio da "oni koji su zaduženi za sigurnost iz toga moraju izvući pouke i krenuti u akciju".

"Ne zanima me mišljenje Milanovića, nego hrvatski građani, koji su izvanredno reagirali", rekao je Sanader, ustvrdivši da su Vladi od jučer brojni građani i čestitali na najnovijim odlukama.

http://www.seebiz.eu/hr/politika/mesic-ostavke-su-konac-stanja-nesigurnosti,26996.html



Niko nista ne govori … kako ide prodaja poslovnoga po 10 kuna??
Mora da je to bio veliki pogodak [undecid]

Dobro pitanje.Kupovao sam obavezno svaki dan jedini primjerak u našem merkatoru gdje ispijamo žena i ja jutarnje kavice.Od kad su tako bezobrazno,glupo,cinično digli cijenu za 80 EJ 80% nisam kupio ni jedan.Sad ga bacaju,može se provjeriti.I ostali koje znam da su kupovali na kioscima demonstrativno su prestali.Stvarno pun pogodak,svaka čast.
[/quote]

baš me zaboli za njih…kada su us***li portal prestao sam čitati vijesti…ima trenutno barem 3 ažurnija i kvalitetnija portala za news servis…a ako su im članci u novinama isti kao i kvaliteta ovog foruma, onda me ne čudi što ih nitko ne kupuje.

okupljanje…ajmo
Vaš link

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Eto ja danas opet investiro… al ovaj put u znanje… laksi sam za 400kn za knjigu iz tehnicke analize… [cry]

meni neki dan stigao izazov burze, hm…malo prekasno?
[lol]

Heaven or Las Vegas

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Eto ja danas opet investiro… al ovaj put u znanje… laksi sam za 400kn za knjigu iz tehnicke analize… [cry]

meni neki dan stigao izazov burze, hm…malo prekasno?
[lol]
[/quote]

ja kupio knjigu buffet-a kak on to radi i stoji vec 6 mj.,sad sam skuzio da se on bogati na knjigama a ne na burzi.Bit ce dobra za potpalu u teskim vremenima [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Svatko imalo pametan tko je pročitao bar jednu ozbiljniju knjigu o investiranju i shvaća barem osnove FA i TA može zaključit da su ova licitiranja razina Crobexa i DJIA naprosto smiješna. U vrijeme ovakvih kriza FA i TA vrijedi isto ko i Vakulina prognoza kavo će bit ljeto 2025-te. [lol]
Samo toliko, nadam se da se nitko neće uvrijedit, nisam ovo napisao sa zlom namjerom, već sa željom da pojasnim da u vrijeme panike sva pravila padaju u vodu.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Eto ja danas opet investiro… al ovaj put u znanje… laksi sam za 400kn za knjigu iz tehnicke analize… [cry]

meni neki dan stigao izazov burze, hm…malo prekasno?
[lol]
[/quote]

nikad nije prekasno..odlicna knjiga!! [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close