BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajde ajde nitko ništa nezna..

ja sam pobjeda aka IVAN1234 aka krah aka hmm još jedan ne sječam se—-razlika je mala ali je tu IVEK I IVAN…meni je razlika nekima nije..kaj češ

a ivek1234 je onaj koji je navodno otišao, neki govore da je thompson..neznam nije niti bitno…sve pada i boli me glava

Bio je nick ivek1234 i taj je isključen zbog gore navedenih razloga (moja isprika što sam ga pripisao vama). ivek123 je bio dugogodišnji korisnik koji je zatražio da mu isključimo nick zbog nekih neslaganja s politikom foruma.

P.S. Poštovani pobjeda, mislim da su vaši bili još Crni-Ivo, krah i potop?

Suricata suricatta


Reci ti nama Vjeko koji je ivek123 sada?

Nemam blage nit em zanima. Znam kao i vi – navodno je to thompson, no trla baba lan, kaj se mene tiče

Suricata suricatta


Reci ti nama Vjeko koji je ivek123 sada?

Nisam………. [lol]
Vjeko, ajd nabroji moje nickove…. [lol]


Sigurnost u Zagrebu..

Likvidirali su im i oduzeli ono najdraže a to je njihovo dijete, koje je platilo zbog svoje medijske
emacipiranosti, položaja, statusa, obrazovanja i uloge u životu svojih roditelja…
Prijetnje, poruke smrti… pisma, javne prozivke.. sve su to uobičajene stvari kojima se obitelj
Hodak suprotstavljala vjerojatno ovih dana…..
Što reći ..????
Zaključati vrata svima…zablindirati se u stan , nositi oružje po gradu ???
Mladim ženama zabraniti da se eksponiraju, da statusno napreduju …da ostanu domaćice..?

RODITELJIMA HODAK ISKRENA SUĆUT.


Drago mi je viditi da ste ovako reagirali jer ovo što se dogodilo je više nego strašno, pa se zapitam u kakvoj to ja državi živim pa zar je ovo moguće, ali još nisam i mislim da neću nikada zaboraviti vašu reakciju kada je kapetan Krsto Laptalo nepravedno i bez ikakvih dokaza osuđen, pa i on ima kćer kojoj su oduzeli oca, pa ima on i suprugu kojoj su oduzeli supruga pa me u tom trenutku zaista pogodila vaša reakcija pa sam možda malo i preemocijonalno reagirao što nije nikako dobro.
Samo se nadam da nije za vas zločin ako se događa u vašoj blizini a sve ono što se događa drugima a nisu u vašoj blizini normalna stvar.

pozdrav i iskrena sućut obitelji Hodak

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Thompson, ja znam 100 % al meni je ivek ok tip, jedini medo s kojim bi mogao popit pice.



ajde ajde nitko ništa nezna..

ja sam pobjeda aka IVAN1234 aka krah aka hmm još jedan ne sječam se—-razlika je mala ali je tu IVEK I IVAN…meni je razlika nekima nije..kaj češ

a ivek1234 je onaj koji je navodno otišao, neki govore da je thompson..neznam nije niti bitno…sve pada i boli me glava

Bio je nick ivek1234 i taj je isključen zbog gore navedenih razloga (moja isprika što sam ga pripisao vama). ivek123 je bio dugogodišnji korisnik koji je zatražio da mu isključimo nick zbog nekih neslaganja s politikom foruma.

P.S. Poštovani pobjeda, mislim da su vaši bili još Crni-Ivo, krah i potop?
[/quote]

istina..dada crni-ivo..tada sam vam rekao gdje idemo i gdje ide amerika, a svi ste mi se smijali..na kraju sam i ja popušio na pola jer sam u dionciama…

btw http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14240 prognoza je dobra…blizu smo dna..nažalost blizu a ne tamo [angry]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Reci ti nama Vjeko koji je ivek123 sada?

Nisam………. [lol]
Vjeko, ajd nabroji moje nickove…. [lol]
[/quote]

Ah, prestao sam bilježiti ih na cca 28. nicku [smiley]

Suricata suricatta

POZIVAM SVE ČESTITE GRAĐANE I GRAĐANKE GRADA ZAGREBA, DA MI SE DANAS U 18.00 SATI PRIDRUŽE S UPALJENOM SVIJEĆOM NA MIRNOM PROSVJEDU NA CVJETNOM TRGU. MIRNIM PALJENJEM SVIJEĆA UPUTIT ĆEMO NAŠOJ VLASTI PORUKU DA JE DOSTA!
PORUKU DA NIJE PET DO DVANAEST NEGO DA JE DVANAEST I PETNAEST!
PORUKU DA JE HRVATSKA U RATU PROTIV KRIMINALA I DA ĆE POBIJEDITI ILI ONI ILI MI!
PORUKU DA JE ZADNJI ČAS DA ONI KOJI NAM KROJE ŽIVOTE POČNU RADITI SVOJ POSAO!

OČEKUJEM VAS NA CVJETNOM TRGU DANAS 06. LISTOPADA 2008. GODINE U 18.00 SATI.

GRAĐANIN GRADA ZAGREBA

P.S. MOLIM VAS DA OVAJ POZIV PROSLIJEDITE SVOJIM ZNANCIMA I KOLEGAMA.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Kad će to okupljanje? Da se barem zarakijamo ko ljudi! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Kad će to okupljanje? Da se barem zarakijamo ko ljudi! [lol]

trebali bi dogovoriti rakijanje.
ali nek donese neko domacu rakiju s obzirom da ce nam cash biti "investiran" u dionice, a mi cemo nosati gace na stapu.

mogu nam se pridruziti i FMovi, hebi ga- nema za smrkanje, ali i domaca rakijica je oke kad nema bojeg!
[thumbsup]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Kad će to okupljanje? Da se barem zarakijamo ko ljudi! [lol]

trebali bi dogovoriti rakijanje.
ali nek donese neko domacu rakiju s obzirom da ce nam cash biti "investiran" u dionice, a mi cemo nosati gace na stapu.

mogu nam se pridruziti i FMovi, hebi ga- nema za smrkanje, ali i domaca rakijica je oke kad nema bojeg!
[thumbsup]
[/quote]

ja ovaj viked pekao kruškovaču, a slijedeći ću šljivovicu.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Kad će to okupljanje? Da se barem zarakijamo ko ljudi! [lol]

TO te ja pitam!

[img]http://zlatkoba.wolf.hr/smajl/Smajlici/zifio.GIF[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close