BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

Sorry Buco ali naporan si. Hedge kao pojam ne može biti jasniji.

Ako želiš naučiti, odi na neku tražilicu i nauči, ako želiš pametovati, nađi nekog drugog.


ak neko oce pametovati nek pametuje samnom jer sam u komi i nis drugo mi nije preostalo
jos su mi ruke umorne,znam da napolju kisa nije i jos ti na celu pise cija si
evo za pocetak od mene ,pa mozemo nastavit pametovat



cijelih 15 min. sam čekao da mi moderator odobri ovaj post! jel to uopće normalno?? i kome je to normalno, ili potrebno?? ovo nisam vidio niti čuo da se dešava bilo gdje u svijetu!! zašto se automatski ne pusti svaki post a kasnije se može obrisati ako je potrebno i ako se sa brisanjem posta slaže veći broj forumaša!? ovo je sistem kinesko-rumunjsko-afghanistanskih cenzora, nešto najodvratnije što se mora podnositi pod pritiskom prisile..[angry]

moguće je tako lakše kontrolirati reakcije? ukoliko npr. ti napišeš neko uvredljivo s.a.e , da oprostiš, i to pokrene lavinu reakcija, badava onda brišeš taj post s kojim je sve počelo, ili? mislim,,ajde [sealed]…
[/quote]
hvala stručnjače, sorry, nije me bilo..
surfam po svuda i mislim da je puno praktičnije i ljudski da kad napišem neki post da ide odmah a ne da strepim i mislim da li će mi ga dozvoliti "moderator" (koja glupa riječ na ovom forumu)..ili neki stručnjak "policajac" s kojim moram biti povezan "telepatski" ili da mu moje pisanje bude simpatično..pa da post prođe!
CENZOR je točan naziv za ovo šta se tu radi, jer ovo je tipčna CENZURA nad mojim postanjem..
Bojao sam se u Jugoslaviji, sad se bojim u Hrvatskoj, moram se bojat moderatora, stalno neki strahovi i strašenja!
Neću da se bojim nikoga i ničega, boli me khurac za sve i svakoga na cijelom svijetu!
Tvoje obrazloženje ne pije vodu jer ako ja počnem psovati na forumu i biti neugodan može me se uvijek izbaciti s foruma..
ili premjestiti u BEZ CENZURE-OPĆENITO..što se i prakticira..
A kad bi malo otvoreno porazgovarali u nekom kafiću, baš bi me živo zanimalo koji "moderator" ne koristi riječi; jebi ga, mater mu jebem, pička mu materina, ko ga jebe..itd..ima ih milion..
Ne želim se mijenjati, lakše mi je što manje komunikacije na ovakvom mjestu..
Lijep ti pozdrav..[thumbsup]

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy

HAHAHAH ,kako se brišu svi postovi di se spomene Ivek1234,ocigledno je P.d PAO u ruke navlakaca.
Neka meni je Ivek 1234 spasio veliku lovu a vi ????????????????????????????

Ako me nema ,znaci da nisam tu.




cijelih 15 min. sam čekao da mi moderator odobri ovaj post! jel to uopće normalno?? i kome je to normalno, ili potrebno?? ovo nisam vidio niti čuo da se dešava bilo gdje u svijetu!! zašto se automatski ne pusti svaki post a kasnije se može obrisati ako je potrebno i ako se sa brisanjem posta slaže veći broj forumaša!? ovo je sistem kinesko-rumunjsko-afghanistanskih cenzora, nešto najodvratnije što se mora podnositi pod pritiskom prisile..[angry]

moguće je tako lakše kontrolirati reakcije? ukoliko npr. ti napišeš neko uvredljivo s.a.e , da oprostiš, i to pokrene lavinu reakcija, badava onda brišeš taj post s kojim je sve počelo, ili? mislim,,ajde [sealed]…
[/quote]
hvala stručnjače, sorry, nije me bilo..
surfam po svuda i mislim da je puno praktičnije i ljudski da kad napišem neki post da ide odmah a ne da strepim i mislim da li će mi ga dozvoliti "moderator" (koja glupa riječ na ovom forumu)..ili neki stručnjak "policajac" s kojim moram biti povezan "telepatski" ili da mu moje pisanje bude simpatično..pa da post prođe!
CENZOR je točan naziv za ovo šta se tu radi, jer ovo je tipčna CENZURA nad mojim postanjem..
Bojao sam se u Jugoslaviji, sad se bojim u Hrvatskoj, moram se bojat moderatora, stalno neki strahovi i strašenja!
Neću da se bojim nikoga i ničega, boli me khurac za sve i svakoga na cijelom svijetu!
Tvoje obrazloženje ne pije vodu jer ako ja počnem psovati na forumu i biti neugodan može me se uvijek izbaciti s foruma..
ili premjestiti u BEZ CENZURE-OPĆENITO..što se i prakticira..
A kad bi malo otvoreno porazgovarali u nekom kafiću, baš bi me živo zanimalo koji "moderator" ne koristi riječi; jebi ga, mater mu jebem, pička mu materina, ko ga jebe..itd..ima ih milion..
Ne želim se mijenjati, lakše mi je što manje komunikacije na ovakvom mjestu..
Lijep ti pozdrav..[thumbsup]
[/quote]
bravo majstore!!!

Moderatora treba zabranit!!!

….danas u pola bijela dana ubijena kćer Zvonimira Hodaka ( Zagorčevog odvjetnika )………..!!!!!

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


….danas u pola bijela dana ubijena kćer Zvonimira Hodaka ( Zagorčevog odvjetnika )………..!!!!!

Bitno da Miki veli da je Zagreb siguran grad



….danas u pola bijela dana ubijena kćer Zvonimira Hodaka ( Zagorčevog odvjetnika )………..!!!!!

Bitno da Miki veli da je Zagreb siguran grad
[/quote]

Lako za to sada… Otisao je jedan mladi zivot, 26 godina… To se vise neda popravit.
Zasto!?

[pray] [pray] [pray]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Zato što je prošlost toliko gadna da ni sami nismo svjesni zašto!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sigurnost u Zagrebu..

Likvidirali su im i oduzeli ono najdraže a to je njihovo dijete, koje je platilo zbog svoje medijske
emacipiranosti, položaja, statusa, obrazovanja i uloge u životu svojih roditelja…
Prijetnje, poruke smrti… pisma, javne prozivke.. sve su to uobičajene stvari kojima se obitelj
Hodak suprotstavljala vjerojatno ovih dana…..
Što reći ..????
Zaključati vrata svima…zablindirati se u stan , nositi oružje po gradu ???
Mladim ženama zabraniti da se eksponiraju, da statusno napreduju …da ostanu domaćice..?

RODITELJIMA HODAK ISKRENA SUĆUT.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




cijelih 15 min. sam čekao da mi moderator odobri ovaj post! jel to uopće normalno?? i kome je to normalno, ili potrebno?? ovo nisam vidio niti čuo da se dešava bilo gdje u svijetu!! zašto se automatski ne pusti svaki post a kasnije se može obrisati ako je potrebno i ako se sa brisanjem posta slaže veći broj forumaša!? ovo je sistem kinesko-rumunjsko-afghanistanskih cenzora, nešto najodvratnije što se mora podnositi pod pritiskom prisile..[angry]

moguće je tako lakše kontrolirati reakcije? ukoliko npr. ti napišeš neko uvredljivo s.a.e , da oprostiš, i to pokrene lavinu reakcija, badava onda brišeš taj post s kojim je sve počelo, ili? mislim,,ajde [sealed]…
[/quote]
hvala stručnjače, sorry, nije me bilo..
surfam po svuda i mislim da je puno praktičnije i ljudski da kad napišem neki post da ide odmah a ne da strepim i mislim da li će mi ga dozvoliti "moderator" (koja glupa riječ na ovom forumu)..ili neki stručnjak "policajac" s kojim moram biti povezan "telepatski" ili da mu moje pisanje bude simpatično..pa da post prođe!
CENZOR je točan naziv za ovo šta se tu radi, jer ovo je tipčna CENZURA nad mojim postanjem..
Bojao sam se u Jugoslaviji, sad se bojim u Hrvatskoj, moram se bojat moderatora, stalno neki strahovi i strašenja!
Neću da se bojim nikoga i ničega, boli me khurac za sve i svakoga na cijelom svijetu!
Tvoje obrazloženje ne pije vodu jer ako ja počnem psovati na forumu i biti neugodan može me se uvijek izbaciti s foruma..
ili premjestiti u BEZ CENZURE-OPĆENITO..što se i prakticira..
A kad bi malo otvoreno porazgovarali u nekom kafiću, baš bi me živo zanimalo koji "moderator" ne koristi riječi; jebi ga, mater mu jebem, pička mu materina, ko ga jebe..itd..ima ih milion..
Ne želim se mijenjati, lakše mi je što manje komunikacije na ovakvom mjestu..
Lijep ti pozdrav..[thumbsup]
[/quote]

Poštovani,

Forum je od sredine 2006. napravljen s mogućnošću moderiranja i kao takav se neće mijenjati, bez obzira na vaše strahove. Imate gro demokratskih foruma gdje možete u potpunosti se izražavati kako vas volja. Što se tiče ove analogije s moderatorima i njihovim izražavanjem vani, u društvu, neću nijekati da se barem ja katkad tako ne izražavam, no fundamentalna razlika je što se tako katkad izražavam u poznatom društvu, a takav način komuniciranja među ljudima koji se, manje-više, ne poznaju govori dovoljno o ljudima koji se koriste takvim izrazima, glagolima, epitetima, čimegod. Takve postove ne treba ostatak zajednice čitati. Na posljetku, ovo je privatni forum i sloboda govora se poštiva koliko je god moguće. Ovo o čemu vi pričate i što biste voljeli je sloboda govora koju prati nekultura izražavanja koja bi se, što se obistinilo u 98% slučajeva, razmahala i proširila na nekoliko stranica. Hvala lijepo, takvih foruma ima napretek, a mi ne želimo biti jedan od njih, barem u tom pogledu.


@Zgubidan10
,

Poštovani, koji su to postovi o iveku1234 brisani i na kojoj temi? Drugo. Zbunjuje me korisničko ime. Naime, ivek1234 je nekadašnji nick sadašnjeg korisnika pobjeda koji je napisao dva posta (isključen je zbog sličnosti naziva i istog avatara s korisnikom ivek123). Molim vas da mi odate tajnu kako je ivek1234 vama s dva posta spasio gomilu novaca?

Suricata suricatta

ajde ajde nitko ništa nezna..

ja sam pobjeda aka IVAN1234 aka krah aka hmm još jedan ne sječam se—-razlika je mala ali je tu IVEK I IVAN…meni je razlika nekima nije..kaj češ

a ivek1234 je onaj koji je navodno otišao, neki govore da je thompson..neznam nije niti bitno…sve pada i boli me glava

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Reci ti nama Vjeko koji je ivek123 sada?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close