BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema problema, ali samo za slikanje. Sad je zima za šetnju a i kvaliteta slike bila bi loša. Isključivo Lupino ili onaj Hojko. Nemam VIS ni MNDS kao što znaš.

Dokupljuješ li još INGRU ???? [thumbsup] Ili si sve stavio na JURU ???? Uz njegov projekt avioni ni ne trebaju sletati na aerodrom. Mogli su za te novce napraviti i još jedan Arena centar ??? [lol]


Nema problema, ali samo za slikanje. Sad je zima za šetnju a i kvaliteta slike bila bi loša. Isključivo Lupino ili onaj Hojko. Nemam VIS ni MNDS kao što znaš.

Dokupljuješ li još INGRU ???? [thumbsup] Ili si sve stavio na JURU ???? Uz njegov projekt avioni ni ne trebaju sletati na aerodrom. Mogli su za te novce napraviti i još jedan Arena centar ??? [lol]

ma znam, ali kad si već otvorio temu za zekanje, što da pišem? jel tehničku analizu? ………hihihihihihihihi

btw pazite se modnog mačka kad budete goli prolazili po Jelačić placu [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ma što da se pazimo. Pa rekao je da ima curu. [thumbsup] Ja se jedino bojim Ciganovića. On se uvijek mota po centru, a bogami je i korpulentan. [pray]

Ko me to spominje bez razloga.
[huh]



Nema problema, ali samo za slikanje. Sad je zima za šetnju a i kvaliteta slike bila bi loša. Isključivo Lupino ili onaj Hojko. Nemam VIS ni MNDS kao što znaš.

Dokupljuješ li još INGRU ???? [thumbsup] Ili si sve stavio na JURU ???? Uz njegov projekt avioni ni ne trebaju sletati na aerodrom. Mogli su za te novce napraviti i još jedan Arena centar ??? [lol]

ma znam, ali kad si već otvorio temu za zekanje, što da pišem? jel tehničku analizu? ………hihihihihihihihi

btw pazite se modnog mačka kad budete goli prolazili po Jelačić placu [bye]
[/quote]

Nemoj nas zezat da je plavi ubiti modni mačak?
Pa to njemu i paše..voli se šetati gol po trgu..priča kao neka tetkica..pa sam mislio nije vrag da je to on?
[lol] [lol] [shocked]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

nemoj zahebavat……..odakle ti to?? [shocked]………….plavi nije modni mačak, ponavljam, plavi nije modni mačak

ali kad smo već kod mačaka, da i ja dam svoj doprinos temi………… [thumbsup]
morate priznati da je moj prilog puno bolji od Znančevog, hehe

Pseće buhe skaču više od mačjih
Business.hr/Hina
03.10.2008 14:32

Pseće buhe skaču više od mačjih, skupi placebo djelotvorniji je od jeftinog, pasanac može promijeniti tijek povijesti, amebe znaju riješiti zagonetku, a biljke imaju dostojanstvo – sva ta naizgled besmislena otkrića nagrađena su na 18. godišnjoj dodjeli Ig Nobel nagrada na sveučilištu Harvard.

Godine 1991. znanstveno-humoristični magazin Annals of Improbable Research (AIR) sveučilišta Harvard utemeljio je svojevrsnu parodiju na dodjelu Nobelovih nagrada, nazvavši je Ig Nobelovom nagradom, a dodjeljuje se svake godine u ranu jesen.

Premda dodjeljivanje ovakve nagrade zvuči kao izrugivanje "pravim" dostignućima, kandidati koji se natječu za Ig Nobela pravi su znanstvenici. Jedina je razlika između njih i onih drugih u tome što se oni bave pomalo bizarnim stvarima.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

BRATOVA ISPOVIJEST
Zlatna paraolimpijka može hodati i nije bila u komi?!

Autor Igor Čavić

Šokantna ispovijest brata zlatne paraolimpijke Antonije Balek koji je za Dalmacijanews.com izjavio kako njegova sestra nikada nije bila u komi, bizarni je nastavak priče u kojoj je Vlado Balek tvrdio kako nikada nije imala prometnu nesreću zbog koje je završila u kolicima!

– Kada je prije dvije-tri godine stigla iz bolnice u kolicima, upitao sam je što je sad to. Ona se samo nasmijala, a pola sata kasnije ustala je iz kolica, sjela na autobus i otišla u grad – kaže Antonijin brat Vlado Balek.

Druga dva brata nisu mogla ili željala potvrditi da njihova sestra može ustati iz kolica i hodati, a isto je ponovio i njezin trener Ivica Jakeljić kojega je Antonia optužila da je želi ubiti nakon nemogućnosti dogovora oko raspodjele novčane nagrade Vlade Republike Hrvatske nakon osvajanja dviju zlatnih medalja u Pekingu.

– Ja sam je iz kolica dizao i stavljao u krevet i ne znam može li hodati ili ne – kazao je Jakeljić.

Svoju potvrdu ove nevjerojatne priče ponudio je i susjed Balekovih koji je rekao kako ju je nekoliko puta vidio kako šeta oko kuće i otvara vrata gostima.

A TRENER KAO NJE ZNAO ZA TO ???????
NIJE LJUDIMA ZA ZAMJERIT, NAPRAVILI PLAN KAKO DA DIGNU 400 000 KN ZA MEDALJE !!!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

pozdrav

http://www.hanfa.hr/uploads/stat/31720080911080959.xls

OMF-ovi i dalje kupuju

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

Kako to da na ZSE ima hrpa dionica koje su relativno visoke jedinične vrijednosti, a u Americi i zapadnoj EU su rijetke dionice preko 100€ / 100$?

zato sto imas jednu teroriju da je "optimalna cijena dionice" izmedju 20 i 60$ ( u pogledu troskova brokeraze, likvidnosti i sl…

zaboravio sam koje je to istrazivanje bilo,,,,

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Kako to da na ZSE ima hrpa dionica koje su relativno visoke jedinične vrijednosti, a u Americi i zapadnoj EU su rijetke dionice preko 100€ / 100$?

zato jer čim poraste cijena dionici rade stock splitting i tako ponavljaju svaki put kako bi njihove dionice mogla posjedovati svaka domačica odnosno svaki Amerikanac što kod nas još nije slučaj.
Još uvijek neke dionice imaju visoku nominalu (npr.AUHR).

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Naravno, cijena dionice mora biti veca od cijene ruza za usne, ali manja od cijene tenisica.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close