BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ak treba bum i ja prenil poklon njemu… znas da ne zagovaram nasilje… a osim toga, treba mi neka veza za posao u INDG (nije za mene).

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

idola mi ne diraj … znaš da sam osjetljiv na njega …


Fazančiću simpatičan ti buco jelda?


Ma ak treba bum i ja prenil poklon njemu… znas da ne zagovaram nasilje… a osim toga, treba mi neka veza za posao u INDG (nije za mene).

iskreno, jako bi se začudio da je za tebe 🙂

što ti je kolega završio: priceton, harward ili london schooll of economic ? 🙂

I love the Smell of Profits in the Morning

Ahahahha…

ma struku je zavrsio…core business INDG, ako je to uopce glavni posa INDG [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

znači betonara …

ajd vidjet ćemo sad kad počnu aerodrom raditi hoće li trebati …

I love the Smell of Profits in the Morning

dobar druk [thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


dobar druk [thumbsup]

znaš mene …

I love the Smell of Profits in the Morning

PESIMIZAM
NYSE: Gubitnika 14 puta više od dobitnika
10/3/2008 8:33:51 AM

NEW YORK – Na Wall Streetu su cijene dionica jučer potonule više od tri posto jer se ulagači plaše da će američko gospodarstvo zahvatiti recesija, čak i ako Kongres prihvati plan za sanaciju banaka vrijedan 700 milijardi dolara.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Zašto volim Kongres?
KOMENTAR – I tada mi je sinulo! Kongres je, zapravo, radio u moju korist. Da, odbacivanje spasonosnog plana uvećavalo je mogućnost recesije američke ekonomije

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Do uspjeha u tri poteza
ZAGREB – Bilo je krajnje vrijeme da me tržište – počasti. Jer najčešće bi se otvaranje pozicije, uočavanje i pokušaj iskorištavanja nekakve ‘neravnoteže’,

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Barel nafte pao ispod 98 dolara
NEW YORK – Američka potražnja za naftnim proizvodima u protekla je četiri tjedna pala za 7,1 posto u odnosu na godinu ranije.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Promijenio mišljenje
Newyorški gradonačelnik Bloomberg traži treći mandat
Michael R. Bloomberg, gradonačelnik New Yorka

Newyorški gradonačelnik Michael R. Bloomberg objavio je u četvrtak kako se kani natjecati i za treći mandat, pa će od gradskog vijeća tražiti da promijeni propis kojim je obnašanje izbornih dužnosti u gradu ograničeno na dva četverogodišnja mandata.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close