BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo kako izgleda novi dolar…………

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Da li je netko gledao vijesti na 2. HTV-a, ljudi moji, u Americi doslovno katastrofa, u Renu je nezaposlenost 60% i ljudi žive u šatorima, posla nema, totalno beznađe i kažu da nije tako samo u Renu več ima toga i u nekim drugim gradovima, brrr ne mogu si to zamisliti.

cuo sam i da je kod nas u Slatini dosta problematicno i visoka nezaposlenost…
al; hebiga druze ja bi se mijenjao za stopu nezaposelnosti u US i Rvatskoj, oladi malo…

za vecinu stvari se ipak ne bi mijenjao, [tongue]
[/quote]

E, moj prijatelju, mi bacimo sjeme pa nešta izraste, iskopaš bunar pa imaš vode odeš u šumu nasiječeš drva pa se griješ i preživiš i najteža vremena, a šta če on jadan u pustinji, jedino može čekat milostinju od države, a da si gledao vijesti drugačije bi pričao, jedna slika govori više od tisuču riječi. Ovo sam napomenuo samo da se vidi ustvari koliko je duboka kriza u Americi. Nisam doživio krizu 1929 ali ovo jako podsječa na ta vremena

Premješteno iz teme: INA (INA-Industrija nafte d.d.)


Nije mi jasno ko sada prodaje po 2550,pa ljudi sto ste cekali.

vjerojatno su slusali pametnjakovice koji pisu blesarije po forumu. te nece branitelji manje 4000, te ina vrijedi najmanje kao cijela hrvatska, te to je obiteljsko srebro…srebro u ini je odavno pokradeno djeco. i jos uvijek se krade, od litrice na pumpi do tankera u uredu. bas me zanima hoce li se ta praksa i dalje nastaviti i koliko traje zastara za kradje. al to je od sada briga vecinskog vlasnika.
dosao sam i ja pameti, prodao sam pametnjakovicima po 2925 dok se moglo.
hvala "pajdi" ma tko bio, na kupnji.
hvala sanaderu sto me barem ovaj put nije zahebo ko sa stotinu drugih obecanja.ž
hvala tandemu jurcevic-milanovic sto nisu dobili izbore pa mi uveli porez i na ovu zaradu.

ljudi sto vam je. u ovom kaosu na burzi neki pricaju kako je ina podcjenjena. ma jeste li vi cuknuti?
za dva dana ce kostati kao i rezervoar goriva minibusa. pa se onda lijepo nakupujte "OBITELJSKOG SREBRA"

mnogi sanjaju o zivotu na pustom otoku. nazalost momci, ja tamo zivim.




Da li je netko gledao vijesti na 2. HTV-a, ljudi moji, u Americi doslovno katastrofa, u Renu je nezaposlenost 60% i ljudi žive u šatorima, posla nema, totalno beznađe i kažu da nije tako samo u Renu več ima toga i u nekim drugim gradovima, brrr ne mogu si to zamisliti.

cuo sam i da je kod nas u Slatini dosta problematicno i visoka nezaposlenost…
al; hebiga druze ja bi se mijenjao za stopu nezaposelnosti u US i Rvatskoj, oladi malo…

za vecinu stvari se ipak ne bi mijenjao, [tongue]
[/quote]

E, moj prijatelju, mi bacimo sjeme pa nešta izraste, iskopaš bunar pa imaš vode odeš u šumu nasiječeš drva pa se griješ i preživiš i najteža vremena, a šta če on jadan u pustinji, jedino može čekat milostinju od države, a da si gledao vijesti drugačije bi pričao, jedna slika govori više od tisuču riječi. Ovo sam napomenuo samo da se vidi ustvari koliko je duboka kriza u Americi. Nisam doživio krizu 1929 ali ovo jako podsječa na ta vremena
[/quote]
gledao sam vijesti…

mislis da je kod nas drugacije????
stariji ljudi su imali "srece" sto su stekli neku imovinu prije "trulog kapitalizma" pa nisu optereceni kreditima za stanove i imovinu u najvecem broju slucajeva
da je drugacije, vidio bi kod nas satora…
mislis da je onaj ostao bez posla i drug dan otisao iz SVOJE kuce u SATOR…

think, think!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)




Mislim da od sutra slijedi opet klizanje u nazad ……..Eventualno ćemo u međuvremenu dotaknuti 450 ali preko 470 mislim da neće moći.

Kristalna kugla , talog kave , tarot…..?
[/quote]

Ja mislim da je grah. A sutra mu je u loncu.
O cijeni je nezahvalno govoriti jer ona najčešće nije odraz kvalitete poduzeća.
Obzirom na potvrdu Vlade očekujem uskoro Ugovor s konzorcijem glede međusobnih odnosa na LNG terminalu. Onda ćemo moći više reći o kontribuciji LNG terminala poslovanju Diokija. A pretpostavljam da će biti značajan. Barem na razini sadašnje cijene Diokija.
[/quote]
Znate li kako je Amerika direktno utjecala na porasta stanovništva Europe?
Grah.
Tek rasprostranjenim uzgojem i konzumacijom graha u Europi došlo je do kvalitetnije prehrane pučanstva koje je dobilo izuzetno hranjivu biljku koja ne zahtijeva gotovo nikakvu brigu i vrlo mali prostor za uzgoj u usporedbi s ostalim do tada raširenim kulturama, što je predstavljalo novu stepenicu u razvoju starog kontinenta.

Pogledajte malo koje su zemlje u prvih top 3 u uzgoju graha u svijetu. Kina, Indija i Brazil.
Dakle nemojmo potcjenjivati grah.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bean

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

koji K ?!?!?!!?

na stranicama HNBa je objavljen natječaj za radna mjesta ….

zipa ovu rečenicu …

"Na natječaje se mogu prijaviti osobe obaju spolova."

?!?!?!?!?!?!!?!?!?

I love the Smell of Profits in the Morning

Znaci, ti ne mozes [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)




Mislim da od sutra slijedi opet klizanje u nazad ……..Eventualno ćemo u međuvremenu dotaknuti 450 ali preko 470 mislim da neće moći.

Kristalna kugla , talog kave , tarot…..?
[/quote]

Ja mislim da je grah. A sutra mu je u loncu.
O cijeni je nezahvalno govoriti jer ona najčešće nije odraz kvalitete poduzeća.
Obzirom na potvrdu Vlade očekujem uskoro Ugovor s konzorcijem glede međusobnih odnosa na LNG terminalu. Onda ćemo moći više reći o kontribuciji LNG terminala poslovanju Diokija. A pretpostavljam da će biti značajan. Barem na razini sadašnje cijene Diokija.
[/quote]
Znate li kako je Amerika direktno utjecala na porasta stanovništva Europe?
Grah.
Tek rasprostranjenim uzgojem i konzumacijom graha u Europi došlo je do kvalitetnije prehrane pučanstva koje je dobilo izuzetno hranjivu biljku koja ne zahtijeva gotovo nikakvu brigu i vrlo mali prostor za uzgoj u usporedbi s ostalim do tada raširenim kulturama, što je predstavljalo novu stepenicu u razvoju starog kontinenta.

Pogledajte malo koje su zemlje u prvih top 3 u uzgoju graha u svijetu. Kina, Indija i Brazil.
Dakle nemojmo potcjenjivati grah.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bean
[/quote]

Bravo Ludjak! Mudro zboris… dok nije bilo graha, mi Eurosi smo bili ograniceni na grasak i NEJESTIVI bob… bemti takvu prehranu….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


koji K ?!?!?!!?
na stranicama HNBa je objavljen natječaj za radna mjesta ….
zipa ovu rečenicu …
"Na natječaje se mogu prijaviti osobe obaju spolova."
?!?!?!?!?!?!!?!?!?

Možda misle na osobe s oba spola?! [shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Znaci, ti ne mozes [smiley]

alo apotekar …
pozdravi febu i reci neka ti pojača dozu tableta …. [tongue] [lol]

ha ha ha ha ha
ubit će me kad me vidi ….

I love the Smell of Profits in the Morning

Zasto tablete kad sam rekao istinu. Nego, cesto ti spominjes tablete – kaj si na hormonskoj terapiji?

ahahahhaha….. vidim da si malo pukao otkako ti je idol nacet….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Zasto tablete kad sam rekao istinu. Nego, cesto ti spominjes tablete – kaj si na hormonskoj terapiji?

ahahahhaha….. vidim da si malo pukao otkako ti je idol nacet….

he he he
šalim se …

idola mi ne diraj … znaš da sam osjetljiv na njega …

evo baš tiskamo poster u prirodnoj veličini (kao piksi) … pa ćemo zalijepiti obavijest na zse …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close