BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kreće jaka korekcija dionica neki su već poklopljeni na bidu mada nisu htjeli kupiti već su branili cijenu.Kako je krenulo bit će gadno treba sve prodati i sačekati dno pa onda kupiti puno povoljnije.[emo_novac]

Dax -2,5%, S&P -1%, Grobex +1,3%. Ko je glavna faca, a?[emo_cool]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Tjedan korekcija na svim burzama, korekcija na kakve smo već zaboravili, padovi dionica do -30 % bit će zanimljivo. Vaš link …

Čim cijene malo padnu, na tržište pritječe novi kapital. S tehničkog aspekta to je izrazito pozitivni signal- kaže Siniša Gašparević, investicijski savjetnik u Banci splitsko-dalmatinskoj.

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-primjetan-ulaz-svjezeg-kapitala-ht-u-fokusu/ar-56356/

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INDG (Industrogradnja d.d.)[/color]

Vidim da se brišu postovi pa ću preformulirati pitanje, valjda će ovako biti prihvatljivo.
Imam dionice Industrogradnje i vjerujem i nadam se nagodbi. A vi?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INDG (Industrogradnja d.d.)[/color]

Ja se nadam i moj brat takođe[emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INDG (Industrogradnja d.d.)[/color]

Vidim da se brišu postovi pa ću preformulirati pitanje, valjda će ovako biti prihvatljivo.
Imam dionice Industrogradnje i vjerujem i nadam se nagodbi. A vi?

I N.B. se nada jer je kupio 740 kom.

Danas malo jača korekcija. Vaš link …[emo_palacd]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

e da zaboravih… moze mi neko komparirati tvrtke ksst i IGH. : dugove, tip proizvodnje, očekivanje u budućnosti , imovinu itd itd. pa opet IGH se kupuje po oko 500 na tisuće a ovo niko neće… zašto? Znan da ništa neznan.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)[/color]

hrvatsko tržište kapitala je jako plitko,i teško je pogoditi hoće li rasti ili padati pojedina dionica,uglavnom ja između trgovanja na zse i kladionice ne vidim ništa različito,luka je imala značajan utjecaj u jugoslaviji jer je bosna bila u ekspanziji,takvu ekspanziju nikada više neće imati,hrvatskoj uopće ne treba lkpc,bilo bi bolje da je sruše i da naprave turističko odredište,e onda bi rasla dionica kao korf,300% niđe veze…zlatna vremena za lkpc su prošla,a i meni su kao i vama uvalili bajku o perspektivi lkpc,samo što sam ja skužio to prije godinu i po,a neki još nisu skužili o čemu se radi..kakvi katar,kakvi kinezi,turci pusti investitori,unutarnje struje politikanske u lkpc su pokupile i otpremnine i dionice jeftino,a naivaca je uvijek bilo i bit će,jedan od njih sada i pipše ovaj komentar..zaključak:nemojte ulagati na burzi ako nemate insidera kraj sebe,jer ćete 90% spušiti novac,radije ga potrošite na piće i kurve,bar će okus izgubljenog novca ostati aladak a ne gorak kao na dionicama

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

Na Njuškalu prodaje automobil ili ga mijenja za dionice Ine, HT-a, Agrokora, Podravke…


Evo ja dajem stan od 35 m2 na Trešnjevci za 1600 dionica atpl-r-a 🙂
Samo ozbiljni ponuđači molim 🙂

vječno će stan biti tvoj.

New Report

Close