BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

brinite se za sebe kolega. ja bankrotirat nikad neću. Ne kupujem smeće dionice. Imam samo ht i knzm

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Nećete bankrotirat, ali nećete ni profitirat, ali ipak bolje nego staviti novce u banku.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

na konzumu ću itekako profitirat. čak sam toliko uvjeren da ću sutra ovaj ostatak od ovog naloga dignut na 147 kn. Javna ponuda će po meni biti 180 kn najmanje, a poslije toga ide dokapitalizacija po 200-250 kn.
Što se tiče ht-a, dosta je da kapa dividenda.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Da bolje pratis znao bi da ht svake godine padne za iznos dividende sto bi znacilo da nista ne dobijes. U manje od tri godine pala je 100kn. Ako si toliko siguran u rast Konzuma prodaj ht i ulozi sve sto imas u Knzm.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Ht nikad nisam kupovao po 300 kn. Većina je kupljena na 200-220 + paket na IPO-u.
Sa većinom u debelom plusu.
HT neću prodavati ali od dividende sam dosada kupovao Konzum i kupovat ću i dalje

Nova katasrofa za naše dionice i Agencija Moody’s snizila je danas kreditni rejting Hrvatske na Ba1, navevši kao razlog slabe izglede za gospodarskim rastom i nedostatak fiskalne fleksibilnosti vlade. U prevodu naše dionice po njima su smeće e sad koliko će burza potonuti – 20 a možda i – 30 % u par dana užas.[emo_bijesan]

Potpuno pogrešno poštovani Zagorec,
Ne možete generalizirati, to je kao da Vas netko smatra lošim jer Vaš susjed tuče ženu samo zato jer ste mu susjed. Naš rejting je već valuiran u cijene dionica. No to ne znači da tvrtka posluje loše, upravo suprotno imate prigodu kupiti za diskont ako tržišta padne. Crobex Vam i nije neki pokazatelj. Osobno imam samo dvije dionicu iz Crobexa (niti jednu Agrokor i bez ERNT) a 2011 je prinos bio +25% dok je Crobex bio na nuli(1740).

… ljudi. Evo ga opet HR2 Igor Lasić opet trabunja nešto sa svojim gostom. Očito visoko cijenjeni gospodin na HTR-u. Ajjjjjjjjjjjjjmmmmmmmmmmeeeeeeeeee!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

još puno kompanija nije objavilo kvartalne rezultate. dosta čudno. ili nije?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Jeli mi može itko obijasniti razliku između nekonolidirane razine izvješća i konsolidirane?

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

kad smo kod financijskog izvještaja kakve su prognoze

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

FI će biti u granicama prihvatljivosti ovisno o privremenim situacijama i stupnju dovršenosti jer je Ingra u prošlim razdobljima priznala kamate u rashode dovođenja kvalificiranog sredstva u sadašnje stanje i sadašnju lokaciju.

Nadam se da razumijete o čemu se radi kvazi investitori?
Samo znate zbrojiti gubitak i dobitak a za ostalo ste tabularaza.

Sretno svim građevinarima, jer ako se oni izvuku, izvlači se i HR iz recesijske trakavice.Inozemna tržišta su spas i treba ih podržati (čak i IGH, i ostale).

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close