BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gospon, jel' možda znate kud budu išle "svinjske polovice"? [emo_namigusa]

Kad bude gladan narod primao solidne plaće do tada pučka kuhinja za sirotinju i malo bolje za srednji sloj. Ono bogatih oko 200 + porodica i danas jede probranu hranu i delicije.[emo_smijesak]

[b]Iskustvo je velika prednost, ali problem je kad napokon imate dovoljno iskustva, prestari ste za bilo što.[/b]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

stavim danas na kupnju 118 kom po 143,50 i prođe mi 10 kom i uredno mi naplate 50kn provizije! kako je to moguće? uostalom kako prođe samo 10 kom? pa nisam htio 10 nego 118 ili ništa!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Stavio si na bid 118kom, a netko je prodao samo 10 i tebe je poklopilo pošto si bio prvi na bidu pa si postao ponosni vlasnik 10 komada. Kužiš???

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

to sam ja napisao…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

noviulagacu, nemoj otkazivati nalog dok ne kupis sto si naumio, vec samo promjeni cijenu ili broj dionica, to se ne naplacuje dodatno vec ulazi u tih 50kn.
i sretno s kupovinom po 143, to sad cini se ide po 147-8.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Zatrpavate temu potpuno nebitnim stvarima. Koga briga jesi li ti stavio 118 ili 119 komada na bid? Imaš temu “brokerske kuće” i sl. pa tamo raspravljaj o proviziji. Inače, ok, shvatili smo da si velika zvjerka koja kupuje velike količine ove dionice. [emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Recimo da sam ja htio prodati 10 kom i nije mi se dalo čekati da me poklope na asku pa sam odmah prodao prvom kupcu na bidu. iako si ti htio kupiti 118 kom, ja sam ti uvalio svojih 10 kom tako da ti je ostalo još 108kom na kupnji. Jasnije? Drugi put ako baš tako jako želiš nešto kupiti lupi po asku, istina je da je onda cijena nešto veća. Ok?!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

PerJesus, tema uopće nije zatrpana. Skoro da se i ne piše. Ja sam pristojno nešto pitao. A velika zvjerka nisam, al nisam ni mali od par dionica. Dokupljujem preko godinu dana. Pročitaj moje postove.
Nikad mi se nije dogodio ovakav slučaj pa sam samo pitao. Oprosti što sam te uvrijedio

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

sto moze biti vaznije od novih ulagaca, pa oni ce nam dignut konzum na 200kn uskoro.
naculi ljudi da se sprema nesto

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Na bidu se čeka,a po asku kupuje. To su osnove. Tako dugo si prisutan na TK, a to ne znaš???

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

nisam znao. koliko da se sramim u kutu?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Naučit ćeš za još koju godinu, ako prije toga ne bankrotiraš.

New Report

Close