BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav uredništvu, redakciji, moderatorima, forumašicama i forumašima.Nov porez i u krivo vrijeme krize. Linićev porez na nekretnine uništiti će ionako uništene građevinare bez novih poslova. Za većinu njih stečaj će biti neizbježan i jedino rješenje pogledajte samiVaš link ….

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ISTT (Istraturist Umag d.d.)[/color]

nova stara priča koja kruži u određenim krugovima je da ADRIS kupuje ISTRATURIST i da je to gotova stvar SOL MELI ističe ugovor za par mijeseci Istraturist izlazi iz burze Adris je pun ko brod i to je to [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Da li je itko vidio grafikon tehničke analize za Hrvatske dionice od Austrijske tvrtke Teletrader?….sa raznim indikatorima, mada nekima to ni ne treba kako kažu, ali da se zaraditi na hrvatskim dionicama itekako, samo treba naći pravi trenutak…pa čak i kad je Petrokemija u pitanju…trenutno…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Da li se itko od vas sluzi ovim grafikonom…?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Bilo bi mi drago da mi se javi netko tko moze reci za sebe da poznaje tehničku analizu…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Koga zanima ovaj način extremno preciznog načina dobijanja podataka o rastu i padu cijene , neka mi se slobodno javi…bez obveza, makar i informativno…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Sad smo na razini smeca, da li mi netko moze reci sta ce biti s burzom dionica, ocigledno se moze ocekivati veliki pad svih dionica. Koliko god vjerujem u ovu dionicu, sada ce joj biti jos teze se izvuce, a i ne samo njoj. Mislim da je vrijeme da se poduzmu odlucni koraci u smjeni kaste na vlasti, jer oni nemaju pojma, a nikad nisu ni imali.

Rusitelj vlade ^_^.

nominalno se najvjerojatnije nece nista dogoditi a realno sve je moguce ukljucujuci i veliko obezvredjivanje vrijednosnih papira[emo_palacd]

http://mojedionice.com/fund/IzvFundOsn.aspx?sifSim=VDKT-R-A
Jeli se tko može osvrnuti na izkazanu dobit Viadukta od 100 i nešto miliona, odakle im to?? Ja je vidim samo milion ipo??

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Danas na burzi zavladalo ludilo kao da svi iskrcavaju sve dionice što imaju padovi od – 5 % potpuno normalni što se dešava , tko ima neke informacije neka podjeli sa svima nama.

A čemu se čudiš naše dionice proglašene su smećem ja mislim da će rasprodaja tek započeti jer dosta dioničara nije svijesno što to znači za sve nas.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

@CoRor2em & MiaIII

Gospodo, ja nisam napisao da sam kupovao na 400 jer je to bilo nemoguće već na 400 i kusur. Kad sam prodavao, na cca 55o kuna sam počeo agresivno pisati da je vrijeme za izlazak. Na cca 515 kuna sam bio sav vani s ogromnim minusom. Zbog nepristojnih textova su me skinuli s Foruma. Zahvalan sam Moderatoru što mi je vratio moj jedini nick, harpija. Vratio sam se natrag u Igh s istim iznosom iz mržnje koja me vodila prema toj dionici. Znam da to nije u redu i sad kad sam to naučio osjećam se sretniji. Sada više izlaska nema ali ga ni ne uprosječujem. Eto, to nije u redu ali tako je. Danas kad vidim što se događa, znam da Igh kreće jednim dobrim putem i neću ga pljuvati kao nekad. Znam i to da da je Igh-u veoma bitno da ostane na niskoj cijeni za njihovo dobro a štetu nas malih dioničara. Neću ga prodati ni na 1000 kn ako ikad dođe već ću pustit da dobici budu što veći ali gubitke smanjit što prije ako do njih dođe.
Sve u mojim textovima je istina i samo kad bi rekao da ne osjećam prema Juri gorčinu i svemu što je Todorićevo istinsko gađenje tad bih lagao.
Toliko od mene i by the way Igh mi je jedina dionica u portfelju s kojom sam ovaj tren u minusu 38 %. Sve drugo su POLJA ZELENA [emo_palacg]

New Report

Close