BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa od rasta do kasnog proljeća 2013 godine krajem Travnja do tada samo daljnje rasprodaje dionica kako kod nas tako i na svijetskim burzama.Vaš link …[emo_palacd]

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

koje je predviđanje za sutra u vezi cijene?


Ako se nastavi ovim tempom na zseu, a tek je počelo, mogli bi gledat samo nekoliko dionica koje mirovinci drže i guraju, nekoliko bakićevih a ostale tko zna!!!!

Ima dosta kandidata za stečaj i delisting…

Nažalost, mislim da si u pravu!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Pitanje za USKOK, HANFU i slične.

Jučer je dionički investicijski fond ZB Aktiv skočio skoro 10 %. Moram priznati vrlo neobično visok skok za fondove na dnevnoj razini. Nešto doista neuobičajeno.
Je li moguće da je fond trgovao certifikatima, kladeći se na pad cijene dionice DLKV-a, a ZABA je odradila ostatak posla. Nije li to u najmanju ruku nešto što bi trebalo ispitati, provjeriti i sl., jer je scenarij itekako moguć…

Konačno prošli izbori u Americi, od toga dana gotovo svi svjetski index u crvenom kontinuirano….zanimljivo poslije izbora!!!

ps Neznam zašto, al nekako mi aludira da je idealno vrijeme za rješavanje dionica….vidljivo je i na PODR, ERNT, VIRU, KOEI, ADRS…a manje likvidne neću ni spominjati!!

Kako je neko pisao jel se to nešto gadno iz Izraela valja!!!!!!!!!!!

[emo_zacudjen]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Konačno prošli izbori u Americi, od toga dana gotovo svi svjetski index u crvenom kontinuirano….zanimljivo poslije izbora!!!

Kako je neko pisao jel se to nešto gadno iz Izraela valja!!!!!!!!!!!

[emo_zacudjen]

Znaš što, meni je dosta da mi drugi određuju gdje mi ekonomija treba ići.

Nad morem se diže vjetar, nad Pagom snagu dobiva, vjetar Škabrnju i Vukovar pozdravlja i ljepšu budućnost im obećava.

Na radiju svira Green green grace of home by Tom Jones.

lp[emo_smijesak][emo_cool][emo_palacg]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Još ništa od rasta dionica.Vaš link … Dalekovod raste povodom čega a nema niti za plaće.Vaš link …Danas otrežnjenje na burzi.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Već u petak će svima biti puno jasnije što se događa..račun će biti odblokiran..Nove emisije dionica se uopće ne treba bojati jer će one biti u sigurnim rukama i neće doći na prodaju na burzu po nekoj simboličnoj cijeni..Nova emisija ima za cilj samo jedno- izbaciti iz upravljačke strukture jednom zauvijek ekipu, sličnih primjea je već bilo i to nedavno (Osijek Koteks gdje je kroz dokapitalizaciju D. Tadić sveden sa 23-4% na 0,24 %) Istina je da postoji interes za ovu dionicu i sad bi je mnogi htjeli po 80 kn aali neće ići.. 🙂

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]


Već u petak će svima biti puno jasnije što se događa..račun će biti odblokiran..Nove emisije dionica se uopće ne treba bojati jer će one biti u sigurnim rukama i neće doći na prodaju na burzu po nekoj simboličnoj cijeni..Nova emisija ima za cilj samo jedno- izbaciti iz upravljačke strukture jednom zauvijek ekipu, sličnih primjea je već bilo i to nedavno (Osijek Koteks gdje je kroz dokapitalizaciju D. Tadić sveden sa 23-4% na 0,24 %) Istina je da postoji interes za ovu dionicu i sad bi je mnogi htjeli po 80 kn aali neće ići.. 🙂

nagađate ili tvrdite…?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

Među zaposlenicima Konzuma počele kružiti nekakve priče da je prodan nekakvom Francuzu. Koliko ta priča drži vodu? Pa to bi moralo biti objavljeno. Zar ne?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KNZM (Konzum d.d.)[/color]

ja znam pricu da je kompletan koncer vec prodan

pa nebi smjeli tajit o tome

New Report

Close