BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HUS JE ZAKON.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

DIONICA DALEKOVODA DOĆI ĆE DO 500 KUNA. DALEKOVOD IMA NOVI POSAO U ALBANIJI, UKRAJINI I NORVEŠKOJ. NAJVEĆI IZAZOV JE ENGLESKA. CJELA ENGLESKA NEMA FIRMU KAO DALEKOVOD. U NJOJ SU DALEKOVODI STARI 40 GODINA I POTREBNA JE REKONSTRUKCIJA MREŽE. ENGLLEZI SU POSJETILI POGONE DALEKOVODA. BILI SU ODUŠEVLJENI. NE SAMO TVORNICOM U V.GORICI, NEGO ASORTIMANOM PROIZVODA, KVALITETOM I ROKOM ISPORUKA. NAJVIŠE IH JE OUŠEVILO ŠTA DALEKOVOD IMA 63 GODINE ISKUSTVA U PROJEKTIRANJU , PROIZVODNJI I MONTAŽI. SAMO OSAM FIRMI U SVJETU JE KAO DALEKOVOD KOJI MOŽE NAPRAVITI POSAO KLJUČ U RUKE, DALJE OD MAĐARSKE GRANICE DO RIJEKE GRADITI ĆE SE POTPUNO NOVA RAVNIČARSKA DVOKOLOSIJEČNA ELEKTRIČNA PRUGA. NA PROSTORU BIVŠE JUGOSLAVIJE NITKO NIJE ELAKTRFICIRAO PRUGE OSIM DALEKOVODA. NAVESTI ĆU JEDAN PRIMJER. U SRBIJI JE POTREBNA REKONSTRUKCIJA ELETRIČNE PRUGE. DALEKOVOD IMA U DOBOJU SVOJU TVORNICU GDJE RADE UGLA.VNOM SRBI. POZNATO JE DA SRBIN SRBINA NAJVIŠE CJENI. ALI ZA SVAKU DIONICU PRUGE U SRBIJI IAKO SMO PET GODINA RATOVALI SA SRBIMA. ON STROGO NAVODE. ZA SRBIJU SE NIŠTA NESMIJE RADITI U DOBOJU . SVE SE MORA RADITI U POGONIMA U VELIKOJ GORICI. ZA FRANCUSKU GRADSKU ŽELJEZNICU RADIMO POSLOVE OVJESNE OPREME. KRAJ DESETAK PROIZVOĐAĆA ODABRALI SU DALEKOVOD IZ V. GORICE. POSAO IDE ZA ŠARINJON U FRANCUSKOJ. ZA SAUDIJSKU ARABIJU RADIMO OVJESNU I SPOJNU OPREMU. ARAPI SU IZUZETNO ZADOVOLJNI SA NAMA. DEČKI U GORICI RADE U TRI SMJENE , SUBOTE I NEDJELJE I TEŠKO NAPRAVE KOLIKO ARAPI NARUČUJU. A ONI IMAJU NOVACA KAO DA GA VADE IZ ZEMLJE. RADIMO NORVEŠKU. NJIHOVE KONTROLE SU STRAVIČNO STROGE. KVALITETA MATRIJALA SE ISPITIVALA NA DVA MJESTA U ZAGREBU I ZATIM PO TREĆI PUTA ISTI MATRIJAL JE AVION PREVOŽEN U NORVEŠKU NA ISPITIVANJE I TEK TADA SU NAM REKLI KVALITETA VAM JE IZVRSNA. ALI BUDIMO REALNI KAD ZADOVOLJITE NORVEŽANE ONI NAJBOLJE PLAČAJU U EVROPI. DALEKOVOD JE POJAM U EVROPI. ALI TO SE SADA ZNA. MALO LJUDI ZNA KAKO JE SVEPOČELO. POSLIJE DRUGOG SVJETSKOG RATA STUPOVI NISU BILI ČELIČNI NEGO BETONSKI. BETONIRALO SE NA LICU MJESTA . OD FRENDICE STRIC ZVONKO MARKOV ŠEF IZGRADNJE JE REKAO. DANAS SAM SE ŽENIO A SUTRA MI JE U GENERALSKI STOL DOŠLO TRI KOMPOZICIJE VLAKA SA ŠLJJUNKOM I CEMENTOM. NA VELEBIT SMO ŠLJUNAK VOZILI NA VOJNIM TENKOVIMA NA KOJIMA JE BILA SKINUTA KUPOLA I POSTAVLJEN SANDUK ZA ŠLJUNAK . SAMO NA VELEBITU ŠEST TENKOVA PALO NAM JE U PROVALIJU JER TAMO CESTA NIJE BILO. EVO SVE SU TO RADICI DALEKOVODA PREŽIVJELI. BEZJAK JANEZ MI PRIČA, 1954 RADILI SMO DALEKOVOD KOD RESNIKA ZA NAPAJANJE PRVOMAJSKE TPK I OSTALOG DJELA ŽITNJAKA. RADILI SMO NA STUPOVIMA A TEMPERATURA JE BILA MINUS 24 STUPNJEVA. SVAKI DVA SATA DOBILI SMO POLA LITRE KUHANOG VINA PO RADNIKU NA STUP DA SE NE SMRZNEMO ALI I TO SU RADNICI PREŽIVJELI, KADA SAM JA DOŠAO NA ŽITNJAK 1970 U CJELOM POGONU BIO JE SAMO JEDAN VILJUŠKAR KOJEG SU VOZILI REBROVIĆ I PERO BUBALO. SAV TEŠKI MATRIJAL VOZILI SMO NA JAPANERIMA KOJI INAĆE SLUŽE ZA PRIJEVOZ BETONA. MI TADA NISMO DOBIVALI KUHANO VINO IAKO SMO RADILI NA ŽITNJAKU POD VEDRIM NEBOM. MI SMO VEĆ BILI NAPREDNIJI TADA SE U POGONIMA PIO BADELOV GORKI PELINKOVAC. PREKO PUTA DALEKOVODA BIO JE BADEL.JA SADA MLADIM MOMCIMA ZNAM REČI MI SMO RADILI ZA VRIJEME KRALJA MARIJANA BADELA. NO IMALI SMO MI I SVOGA KRALJA. BIO JE TO POSLOVOĐA KRALJ VLADO. TAJ SE NA NAS DERAL KO STEKLI, JEDNOM PRILIKOM DOĐE NEKI KUPAC NA ŽITNJAK I VELI KRALJU,VI SE NA RADNIKE DERETE A ONI VAS UOPĆE NE SLUŠAJU A KRALJ VELI A KAJ BI TEK BILO DA SE NE DEREM. IMAO JE KRALJ I JEDAN BISER, ŽENA JEDINOG MENAĐERA HTJELA JE DA JOJ MUŽ KUPI TOMOSOV MOPED PONI. ONA I MUŽ RADILI SU U DALEKOVODU. MUŽ JOJ VELI MA KAJ ĆE TO TEBI A ONA DALJE NAVALJIVA A KRALJ MU VELI ONAK U ŠALI. MA KUPI JOJ NEK SE UBIJE BUŠ SE VRAGA REŠIL. ISUSE KAD JE ONA NAPALA KRALJA TO SU BILE DRAME. JEDNOM SMO ZA BOŽIĆ NAPUNILI NAJLON VREČU OD STO LITARA KISIKOM I ACETILENOM I VOZAĆ, BARA SMO GA ZVALI TO PODPALI.SVA STAKLA NA POGONU SUPOPADALA. MA BILO JE TEŠKO ALI OPET SMO SE I VESELILI NISMO KO SADA RAZMIŠLJALI KOLIKA JE DIONICA.

http://www.24sata.hr/fun-video/sulejman-nece-placati-linicev-harac-pa-nisam-ja-vesla-sisao-288497

http://www.youtube.com/watch?v=6mOe33kvf44

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

EVO VIDIM DA PLJUJETE PO SINDIKATU SAMO NASTAVITE. SVE VAŠE DIONICE OVISE O RADU NAŠIH RADNIKA DALEKOVODA BEZ TOG RADA SVE DIONICE SU HRPA BEZVRIJEDNOGA PAPIRA. DANAS SAM BIO NA MJESTU GDJE SAM TREBAO POTPISATI DOKUMENT O KOJEM OVISI SUDBINA 1700 RADNIKA DALEKOVODA. POPIO SAM ŠEST NEOFENA I NISAM POTPISAO TAJ DOKUMENT. NE TRAŽIM OD NIJEDNOG OD 1700 RADNIKA DALEKOVODA DA MI ZBOG TOGA VELI HVALA, JA SAM SE POMIRIO DA MI GURAJU ŠIBICE U LOKOTE . DA BI HEBEJU MATER, DA MI SVAŠTA RADE. JA IMAM STAN U TKALČIĆEVOJ OD STO KVADRATA. TAJ STAN JE OD MOJIH RODITELJA OD 1932 GODINE. NE PIJEM U ZADNJE 24 GODINE NI KAPI ALKOHOLA. NE VOZIM AUTO JER NIKAD NISAM POLAGAO VOZAČKU. IMAM VIKENDIU OD 18 METARA ZETVORENOG PROSTORA IZA IVANIĆA U GRABERSKOM BRDU. TU VIKENDICU SAM ZIDAM VEĆ DESET GODINA. U GUMENOJ KANTI SA ZISARSKOM ŽLICOM IZ MJEŠAO SAM OSAM KUBIKA ŠTO BETONA ŠTO MORTA. NIJEDNOM U DESET GODINA TU NISAM ROŠTIL UPALIO. ALI VI SAMO NASTAVITE PLJUVAT PO SINDIKATU DANAS SAM MOGAO POTPISATI DOKUMENT, ALI NISAM JER TIH 170 LJUDI ILI VEĆINA OD NJIH SU MALI I JEDNOSTAVNI LJUDI KAO I JA. UNATOĆ TOMU IMAM VEĆE BOGATSTVO OD TAJKUNA KADA U VLAKU IZ IVANIĆA SPAVAM OD UMORA NIKADA ME NITKO NIJE NAPAO OSIM ŠTO ME KONDUKTER ZDRMA I VELI GOSPODINE MOLIM VOZNU KARTU. A ŠTA IMA LJEPŠE OD DOBROG SNA SA ČISTOM SAVJESTI. DANIJEL HUS

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

SORRY U GORNJEM TEKSTU SE PODKRALA GREŠKA. NE OD TIH 170 LJUDI. TREBALO JE PISATI OD TIH 1700 LJUDI

Što reći no uvijek može gore. Vaš link …[emo_palacd]

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

Danijele podrska samo nastavite pisat.Evo sad barem imamo nekakve informacije o poduzecu kad vec nemamo od onih koji bi ih trebali davat( netransparentna uprava).

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Ovih dana ce i stici rjesenje Hanfe gdje ce pisati obaveza preuzimanja Dalekovoda! Cijena se iz tog razloga namjerno tjera dolje gdje oni zele preuzeti Dalekovod sa sto manje para. Sadasnja uprava upozorava one od kojih potrazuje novac da isti ne uplacuju! Zele napraviti sto veci kaos da stjeraju dionicu i da mali dionicari popuse!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Re dbcooper25:

sduvnja1, 11.11.2012. u 14:10
Ovih dana ce i stici rjesenje Hanfe gdje ce pisati obaveza preuzimanja Dalekovoda! Cijena se iz tog razloga namjerno tjera dolje gdje oni zele preuzeti Dalekovod sa sto manje para. Sadasnja uprava upozorava one od kojih potrazuje novac da isti ne uplacuju! Zele napraviti sto veci kaos da stjeraju dionicu i da mali dionicari popuse!

Zasto mislis da ce biti rjesenje Hanfe o obvezi preuzinanja Dlkv-a.
Tko bi to preuzimao i zasto?

Kriza tek dolazi a tako i jača rasprodaja dionica.Vaš link …Bit će i gore.Vaš link … i još.Vaš link …[emo_palacd][emo_ooooo]

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

Ako se nastavi ovim tempom na zseu, a tek je počelo, mogli bi gledat samo nekoliko dionica koje mirovinci drže i guraju, nekoliko bakićevih a ostale tko zna!!!!

Ima dosta kandidata za stečaj i delisting…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Ako se nastavi ovim tempom na zseu, a tek je počelo, mogli bi gledat samo nekoliko dionica koje mirovinci drže i guraju, nekoliko bakićevih a ostale tko zna!!!!

Ima dosta kandidata za stečaj i delisting…

Ne slušaš.

Do kraja godine padaju sve dionice osim DIOKI-a zbog Hrvatskog nacionalista.

Već smo zaboravili parolu.

[emo_cool]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close