BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav svim cijenjenim forumašicama i forumašima te moderatorima i uredniku.Na stranim tržištima ništa nova dioničari se iskrcavaju iz većine dionica jer kako se piše tek u narednoj 2013 očekuje nas najača kriza tako da možda tek 2014 krene oporavak dionica. Do tada rasprodaja a naročito dionica građevinara : IGH, Tehnike, Dalekovoda, Ingre, Hidroelektre, Viadukta, Industrogradnje itd. Koji je razlog pada gore navedenih dionica ? Ima ih više nema više izgradnja autocesta, tunela, mostova i zgrada kao za vladavine HDZ-a. Svijetska kriza jača tržište nekretnina zamrlo, stanovi stoje neprodani. Novih poslova kako u Hrvatskoj tako i u inozemstvu za naše građevinare nema tako da su teški dani pred njima. Nekima izgleda nema spasa pa su im već i računi blokirani kao npr. Ingri koja će najvjerovatnije u stečaj tko će biti sljedeći pitanje je. Vaš link …

a što više ne pišeš pod starim nickom “šef”? banali te? [emo_smijesak]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

Kažem ja prošlo je vrijeme građevinara treba bježati iz njih koliko vas noge nose
sad Ingra . http://www.poslovni.hr/hrvatska/ingra-izgubila-spor-sa-sarajevskom-hidrogradnjom-218399 Već sutra netko drugi IGH ili Hidroelektra ?

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

Danas nam je NB veoma aktivan, sve što dotakne pretvara u zlato. Taj čovjek se bogati, samo njegove dionice rastu. Kad bi se više ovakvih igrača uplelo na ovu žabokrečinu bila bi nam burza pravi bonbon[emo_novac][emo_novac]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Danas nam je NB veoma aktivan, sve što dotakne pretvara u zlato. Taj čovjek se bogati, samo njegove dionice rastu. Kad bi se više ovakvih igrača uplelo na ovu žabokrečinu bila bi nam burza pravi bonbon[emo_novac][emo_novac]

Pa ne raste baš sve, većina pada ili stoji.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Bio je vrlo aktivan na VLHO, LPLH, KORF… sve neuobičajeno veliki nalozi koje je skidao. Posebno LPLH i VLHO.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovak. Kak sam bio na ribičiji nisam stigao komentirati neke izjave.

1. Izjava Sammira (citiram)

„ Ja sam zadovoljen“

Gospon Sammir pošto ste friški Hrvat, biti ću pristojan pa neću pitati tko Vas je zadovoljio.
Makar imam neke ideje.
Nije dovoljno naučiti riječi himne, već i znati što one znače.

2. Štimac

– Upravo sam vidio sastav s dva napadača (hvala bogu) i nema Vide
– a baš sam imao materijala, drago mi je da ste se uozbiljili

3. Mila

Auu. Tuče jugo pa mi koncentracija pada.

9. Šuker – smanjiti dnevnicu nogometašicama katastrofa, kao da je 36 kn jako puno, srami se

Što ćemo s Hajdukom? Da dinamovci skupe 1 kn, kupe Hajduk, uzmu kredit na stadion npr. od Hypa i onda ga daruju Torcidi.

Nas Maminjo i Bandić, Vas Kerum i …..

Držite se.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Ispravak netočnog navoda.

Raketa najbolji si. Ola molim te vrati se. Bez tebe nema ovo srca.
Joe i Čorluka odmah do Rakete.

Mila [emo_palacg][emo_ooooo]

Štimac je si ti normalan? Ovo je bilo retoričko pitanje.

Vodimo, i umjesto da staviš Badelja i Kranjčara da im sakriju loptu, ti staviš Sammira i Kalinića. Katastrofa, meni je dosta nerviranja zato jer neko treba prodati igrače za neku agenciju.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Dionica DUBL – krajem godine će biti 1$ zbog uvrštenja na kotaciju A Nasdaq

http://www.marketwatch.com/investing/stock/DUBL

Više: http://dublihrvatska.blogspot.com

@Knecht 19

Jako dobra dionica.

Mislim da ima 100 % šanse da dođe na 8$ vrlo brzo.

lp[emo_smijeh]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Nije vrijeme za ulaganje u dionice naročito ne u građevinare koji nemaju niti jedan ozbiljniji posao čak niti u najavi. Sada je vrijeme za rasprodaju dionica građevinara : IGH, Dalekovoda, Ingre, Hidroelektre, Tehnike, Viadukta itd. i kroz 5 do 6 mjeseci dokup po puno nižim cijenama.Vaš link …

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

Pa u biti kad se pogleda crvenilo na burzi 99 % si u pravu.


Nije vrijeme za ulaganje u dionice naročito ne u građevinare koji nemaju niti jedan ozbiljniji posao čak niti u najavi. Sada je vrijeme za rasprodaju dionica građevinara : IGH, Dalekovoda, Ingre, Hidroelektre, Tehnike, Viadukta itd. i kroz 5 do 6 mjeseci dokup po puno nižim cijenama.Vaš link …

@ multinick
Lajbeški pristup. Plitki drukerski post. Baš sad je vrijeme za kupnju. Kad krene rast već je kasno. Ali ne možemo svi znati. Zbog toga ne možemo svi niti zaraditi. Mora biti onih drugih, a to si ti multinick.

New Report

Close