BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

tigrus

a DLKV tko tu koga u čiji interes

il je to samo tvoja želja što se tiče dlkv

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

tigrus,
vi ste svjesni što može značiti par ovakvih pogodaka?
Još ako ste ispravno procijenili DLKV…
Konkurencije trenutno i nemate, a zvjezdani status možete iskoristiti kad god zaželite.
Možete ga i zloupotrijebiti i nitko neće primjetiti.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

evo baš gledam dlkv moj tigrus ništa od tvoji želja tu je peviše kapitala i dionica u kriminalnim rukamapa mogu šta hoće i dokad hoće a sve pod zaštitom hanfe i dorha

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@cepincepin i rota 124

Vi ne poznate znacenje rijeci "Brutalni Kapital".
Sa Brutanim Kapitalnm nema diskusija niti rasprava.

imate zadatak da otkrijete zasto je Brualni Kapital preporucio IGH.
slobodno stavite grafove.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
evo baš gledam dlkv moj tigrus ništa od tvoji želja tu je peviše kapitala i dionica u kriminalnim rukamapa mogu šta hoće i dokad hoće a sve pod zaštitom hanfe i dorha

Malo stpljenja.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Nova iskrcavanja na svijetskim burzama poslije jučerašnjeg prenaglog zaletavanja na kupnju IGH danas možemo očekivati dobitonosne rasprodaje i pad IGH do – 5 %. Na Ingri je najveće pitanje tko kupuje jer ako propadne preuzimanje od Đure a vjerovatno da hoće zbog željenih 95 % Ingra ide u stečaj. Dalekovod se pomalo vraća na svojih 104 kune. Svijetske burze rasprodaja :http://www.business.hr/burza/slabljenje-kine-i-japana-srusilo-azijske-burze
Isto tako i EU burze rasprodaja i crvenilo :
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

inverter*

pa koliko bi trebalo vrijediti.
Stara stvar, a samo je bio potpis.
9 milja eura se dijeli na tri.

plus igh ovo nije mogao sam napraviti, pa kako bi onda mogao projektirati most ili nekaj treće. sam nikako…zašto?
svi znamo odgovor

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


9 milja eura se dijeli na tri.

ok, daj link gdje piše da IGH dobiva samo 1/3 od 9 milijuna EUR (to što su 3 partnera ne znači ništa, jedan može dobiti 90%, a druga 2 samo 10% iznosa)

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)



9 milja eura se dijeli na tri.

ok, daj link gdje piše da IGH dobiva samo 1/3 od 9 milijuna EUR (to što su 3 partnera ne znači ništa, jedan može dobiti 90%, a druga 2 samo 10% iznosa)
[/quote]
daj ti link da nije tako.
gle da je igh to mogao sam odraditi odradio bi i cijeli kolač uzeo za sebe.
sam ja kriv kaj nema to znanje?
bojim se čak i da je 1/3 previše..
bumo vidjeli…
bumo si pisali kada se to javno objavi, a znamo da bude…

p.s. 524 kune je.
nema dovoljno pametnih na bidu…moglo bi danas još jače i brže potonuti..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)




9 milja eura se dijeli na tri.

ok, daj link gdje piše da IGH dobiva samo 1/3 od 9 milijuna EUR (to što su 3 partnera ne znači ništa, jedan može dobiti 90%, a druga 2 samo 10% iznosa)
[/quote]
daj ti link da nije tako.
gle da je igh to mogao sam odraditi odradio bi i cijeli kolač uzeo za sebe.
sam ja kriv kaj nema to znanje?
bojim se čak i da je 1/3 previše..
bumo vidjeli…
bumo si pisali kada se to javno objavi, a znamo da bude…

p.s. 524 kune je.
nema dovoljno pametnih na bidu…moglo bi danas još jače i brže potonuti..
[/quote]

čuj drukeru, ja nisam ustvrdio da IGH dobiva niti 9 niti 8 milja EUR, nego si TI ustvrdio da IGH dobiva samo 1/3 tj. 3 mil.EUR!
lažima i manipulacijama ukopavaš se sve dublje!

pozivam sve dioničare IGH da nakon ove tvoje tvrdnje forumaša "pobjede" preko HANFE zatraže očitovanje od IGH da li je doista udio IGH samo 3 milijuna EUR kako je "pobjeda" javno ustvrdio ili se radi o pokušaju manipulacije tržištem????

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

NOMINALNI STRAH..

Primjetila sam , da mnoge dionice nisu dostigle svoju nominalnu vrijednost, a neke nikako
da se odlijepe od te vrijednosti, dok recimo druge,,strše daleko od cijene svojih nominala…
Unatrag 5 godina, koliko vidim- osim u slučajevima cijepanja dionica / ingra, konzum i sl../
NOMINALNA VRIJEDNOST dionice – ostala je i danas, meni nešto najgluplje što postoji.
Zar nije smiješno, u ovim turbolentnim vremenima- da se ništa oko toga ne podešava ,
korigira i usklađuje sa imoviom i temeljnim kapitalom / STVARNIM !/ …?
Pa, tko me može uvjeriti da je imovina dioničkih društava, ili barem njen temeljni kapital,mjeren
bilo kojim načinom – u 5 GODINA OSTAO NEPROMIJENJEN ???
Zato smatram – strah od rasta cijena dionica – većim od NEKAKVE NOMINALNE vrijednosti-
pretjeranim………….jer su ti podaci o nominalama , bezveze.
I za to je KRIVA HANFA , jer ne kontrolira studiozno REVIZORE!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)

Onda gospodo,di će dioki sutra? Nakon prodaje na 39 kn opet sam ušao na 17,60 kn ,valjda opet malo potegne 🙂

New Report

Close