BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

cepincepin @ MIB 40 (ITALIA) ,IBEX 35 (SPANJOLSKA) grcku necemo ni spominjati , jel dovoljno?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


cepincepin @ i te kako …cak i novo DNO odradili …zato ne lupetaj bezveze jer se crobi jos i dobro drzi …

nAVEDI koji su to indexi što se stidiš
[/quote]
kolega cepin, preporučio bih vam free report od prechtera (još par dana) http://www.elliottwave.com/
eno ga na vrhu stranice.

Tamo ćete na str2 vidjeti sunovrat EU periferije u 3valu koji još nije gotov. Sami procijenite gdje je naša "ekonomija" u usporedbi sa EU susjedima i koliko još treba do dna.
Naravno oni koji štampaju novčeke i imaju to monopolsko pravo stoje buno bolje u ovom 3 valu.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Taj mali promet s dionicama je – preseljenje dionica iz PRIVATNIH PORTFELJA – na ostale
fondovske portfelje …….. gdje , tko stigne što utopiti. Katastrofa.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Taj mali promet s dionicama je – preseljenje dionica iz PRIVATNIH PORTFELJA – na ostale
fondovske portfelje …….. gdje , tko stigne što utopiti. Katastrofa.

Neznam cijenjena kolegice, zašto se tome čudite? Pa na 2250 crobija, napisao sam vam šta će se dešavati. Javljao sam vam se na svakih -100 bodova crobexa……istina? Na 1850 sam mislio da ste shvatili……ali niste. Sada smo još 200 bodova pali. Padaćemo još (naravno ne okomito, biti će poneki zeleni dan) i na kraju i vi ćete prodati tim istim fondovima……za siću.
Javim se opet na 1550 crobija. LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Dugo ćete se vi kolega Alabama još javljati svakih – 100 bodova.. [yawn]

A BALVANA!!! :) :) :)



Taj mali promet s dionicama je – preseljenje dionica iz PRIVATNIH PORTFELJA – na ostale
fondovske portfelje …….. gdje , tko stigne što utopiti. Katastrofa.

Neznam cijenjena kolegice, zašto se tome čudite? Pa na 2250 crobija, napisao sam vam šta će se dešavati. Javljao sam vam se na svakih -100 bodova crobexa……istina? Na 1850 sam mislio da ste shvatili……ali niste. Sada smo još 200 bodova pali. Padaćemo još (naravno ne okomito, biti će poneki zeleni dan) i na kraju i vi ćete prodati tim istim fondovima……za siću.
Javim se opet na 1550 crobija. LP
[/quote]
Kolega potpuno ste u pravu samo pojedinci ne žele istini pogledati u oči. Bježite iz dionica dolaze godišnji dionice neminovno padaju najsigurniji ste u kešu. http://www.business.hr/burza/u-ovom-trenutku-je-najbolje-drzati-se-gotovine-i-kloniti-rizicnijih-investicija

Što se mene tiče, nek dionice padaju. Uglavnom , iz svih nelikvidnih – ja sam vani.A ove druge,
će rasti uz dovoljan promet da izađem , ako treba. Ne bunim se, osim kad u minus moram prodati,
čak i mali broj dionica, ako nešto osobno – iskrsne. Generalno, ide baš dobro. Dionice koje imam
s najmanjim minusom rastu najbrže.
To mi ostavlja vremena, da one koje padaju / npr. ATPL/ imam dovoljno vremena dokupiti
VELIK BROJ – na najnižim mogućim cijenama.Tako i mora biti, ako hoćemo izaći s što manje
gubitka. Vrijeme je jedini nepoznati faktor.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da počelo se dešavati ono o čemu govorim pad dionica oko – 6 % do – 10 % dnevno primjer IGH , Ingra pridružit če se Hidroelektra, Dalekovod, Tehnika itd. Sad je samo pitanje kad krene panika i margin col pozivi gospodi koji su u kreditima koliki će biti njihov pritisak na prodaju dionica. Uglavnom nikom nebih preporučio kupnju do 1. 8 . jer za vrijeme godišnjih cijene će samo kliziti još niže.

Ništa nam se dobro ne piše ameri su gurnuli cijeli svijet u krizu. http://www.business.hr/dogadjaji/barroso-ljut-nije-za-krizu-kriva-europa-vec-sad
Pred dionicama je daljnji pad zbog krize a onda dolazi i klasični pad zbog ljeta i godišnjih. http://www.business.hr/burza/wall-street-ulagaci-oprezni-grcki-izbori-nisu-rijesili-probleme

http://business.hr/tiskano-izdanje/broj-1167

Reklame bez naplate dali je to baš u redu ? Još par dana pa počinjemo masovno ići na godišnje odmore , doći će do pada prometa i daljnjeg pada cijena dionica. A naročito najranjivijih dionica građevinara. Kao što su IGH, Dalekovod, Ingra, Tehnika, Viadukt, Hidroelektra, Industrogradnja itd.


Još par dana pa počinjemo masovno ići na godišnje odmore , doći će do pada prometa i daljnjeg pada cijena dionica. A naročito najranjivijih dionica građevinara. Kao što su IGH, Dalekovod, Ingra, Tehnika, Viadukt, Hidroelektra, Industrogradnja itd.
[/quot
Bjednih li investitora ako ne mogu otići na godišnji odmor, a da ne prodaju dionice, još bjednija burza na kojoj su takvi investitori.

New Report

Close