BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

Veli mi nižepozicionirani HNS-ovac (isti onaj koji je rekao da PTKM ne ide u privatizaciju dva tjedna prije nego što je Čačić otišao u Rusiju, tako da info treba uzeti sa skepsom), da Čačić ponovno pohodi Ruse 23. 06. tekuće godine.

Ako on laže mene, ja lažem vas.

Imam dionice PTKM, namjeravam ih zadržati. Barem do kraja lipnja. 😀

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Može netko potvrditi/demantirati informaciju da je jedna hr banka također sjela na Ingrin račun – zašto se o tome ne očituju, zašto im je trebalo par dana da uopće obavijeste zse o blokadi. HANFA bi tu imala štošta za reći

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Banka ti sjedne na račun ako ne platiš u 30 dana, imam iskustva s ovrhama. Velika stvar kad ti banka sjedne na račun u Hrvatskoj, kod oko 99% firmi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


@S400

banka ne sjeda 99% firmi s ovrhama jer bi u tom slučaju, svi bili u blokadi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

@pipiskvcadr

Evo slučajno sam naletio na ovo što je možda povezano s tom informacijom na neki način. Vaš link

Iz teksta se vidi da ST Invest mućka sa komercijalnim zapisima Ingre i Hanfa je ustanovila činjenicu da da primjerice u njihovom novčanom fondu nisu u mogućnosti izračunati vrijednost kom.zapisa, a u balansiranom to uredno rade. Zanimljivo.

Onda si možete misliti što sve još fondovi zapravo rade sa vrijednosnim papirima svih firmi na ZSE. Očito je još jako puno mulja u ovoj malenoj barici zvanoj ZSE i to nebu nestalo samo tako. Da je to samo Ingra lako bi se to riješilo, ali ovako zapravo se ne zna tko pije, ali se zna tko plaća.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Može netko potvrditi/demantirati informaciju da je jedna hr banka također sjela na Ingrin račun – zašto se o tome ne očituju, zašto im je trebalo par dana da uopće obavijeste zse o blokadi. HANFA bi tu imala štošta za reći

Ja ti mogu potvrditi da to nisam čuo. A ako ja nisam čuo, znači da nije istina! [thumbsup]

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

Počinje novi ciklus iskrcavanja iz dionica opet će najveći pad podnjeti dionice građevinara. No hit današnjeg iskrcavanja biti će Ingra na koju se netko jučer previše naglo navukao kao medvjed na med a danas treba zbrajati gubitke i ne biti nikad više tako naivan. Europske burze rasprodaja započela. http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ovo će biti prilično crn tjedan prepun padova dionica.Crobex pao ispod dvije psihološki važne granice, a sada je nadomak i treće. http://www.business.hr/burza/crobex-pao-ispod-dvije-psiholoski-vazne-granice-a-sada-je-nadomak-i-trece
Na europskim burzama prisutna rasprodaja dionica. http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


james…sto kazes na SILVER prva stanica cca 24$ ,graf 2 varijante

Inverter, koja korist od grafa, kad zlato i srebro ne možeš kupovati u Hrvatskoj ???

A jesam li vam govorio !

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



james…sto kazes na SILVER prva stanica cca 24$ ,graf 2 varijante

Inverter, koja korist od grafa, kad zlato i srebro ne možeš kupovati u Hrvatskoj ???
[/quote]

[shocked]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

VonBraun1@ u kojem ti stoljecu zivis covjece ???? zar jos zadajes naloge telefonski [undecid] [huh] [shocked] [sad] pa platfome ti iskacu iz pastete na svakoj stranici koju otvoris [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Da ja kupujem virtualno zlato i srebro. U kojem ti svijetu živiš???

A jesam li vam govorio !

New Report

Close