BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


@dragi
kolega toliko ste zaglibili da ste u prividu našli spas. Budite realni kolega, ovo nije džuboks ni meni ni vama. Opet će te ostati praznih ruku. Želim vam sve najbolje.

Nitko te ne može zajahati ako ti leđa nisu savijena

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

@Inverteriču anda bi i ti došao na svoje i prije vratio izgubljeno a ovako na ovom marketu teško, teško.

Nitko te ne može zajahati ako ti leđa nisu savijena

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Kontesa @ principesa…nepristojno je zavirivat u tudju bilancu… [rolleyes] al da ce ovdje bit jeftine robe
HOCE [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jednostavno nema ulagača u dionice.http://www.poslovni.hr/vijesti/burzovni-promet-i-dalje-u-padu-205101.aspx Znači i dalje pad i rasprodaja.

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Nominala 2600, Čobanković tražio 7000 po dionici zbog enormnog pokrića u zemljištu, cijena 800, novi natječaj uskoro izlazi i recimo da početna cijena bude 1500 kuna po dionici (što nema šanse jer bi bila krađa), a ovdje se spominju firme u totalnoj banani bez ikakvog pokrića u nekretninama i visoka cijena dionice od 800 kuna i plaši se dodatnim padom???!! [lol]

Ma zamisli Mirovinski fondovi nisu prepoznali ovaj biser a skupina malih dioničara je to prepoznala ovo vam je kao da nekoga zovete na vino a u bačvi nema ni kapi vina, tako i ovdje imovina je svaki dan manja i manja dok na kraju potpuno ne nestane.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


@galija

Znam neke koje su mirovinci prepoznali, recimo MAGMA i INGRA…ima još al da ne nabrajam. Kolega galija mislim da kod navedenih ask još postoji pa navalite [tongue]. Ako su dobre njima dobre su i vama…imate isti ukus [lol] [lol]

LKPC neću spominjati, nju su mirovinci dokapitalizirali po 850 pa ih sad uskok ganja [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


@galija

Znam neke koje su mirovinci prepoznali, recimo MAGMA i INGRA…ima još al da ne nabrajam. Kolega galija mislim da kod navedenih ask još postoji pa navalite [tongue]. Ako su dobre njima dobre su i vama…imate isti ukus [lol] [lol]

LKPC neću spominjati, nju su mirovinci dokapitalizirali po 850 pa ih sad uskok ganja [lol] [lol]


A vi po 900 a ja po 700 [kiss]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

ključan je datum 17.06. grčki izbori,to bi mogao biti detonator,ili većeg pada ili srednjeročno stabilizacije,ali sve naginje na pad,jer grčkoj kao ni nama ni italiji,irskoj,portugalu,španjolskoj,nema pomoći….

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


ključan je datum 17.06. grčki izbori,to bi mogao biti detonator,ili većeg pada ili srednjeročno stabilizacije,ali sve naginje na pad,jer grčkoj kao ni nama ni italiji,irskoj,portugalu,španjolskoj,nema pomoći….

Ako svi mogući scenariji oko Grčke već nisu uračunati u cijene, ne znam kad će biti. Nevjerojatno je koliko su sranja napravili.

Misli lokalno, djeluj globalno!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


ključan je datum 17.06. grčki izbori

Kakve veze imaju izbori u Grčkoj s prijevozom ugljena, željezne rudače, žita itd. u svijetu? I kakve veze ima poslovanje ATPL s Riječkom lukom?
Malo tko će se složiti, ali ja napeto čekam izbore u Ugandi i kasnije u Sjevernoj Koreji. Uvjeren sam da će tamošnji pozitivni ishodi biti značajan iskorak za ovaj sektor.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

strah je najintezivniji ljudski osjećaj,tako da ako se proširi strah,i oni koji imaju zabit će se u mišju rupu,panika domino efektom ruši,i naizgled čvrste barijere,jer povlačenje velikih količina novca iz banaka,i totalno nepovjerenje,to je nešto najgore što se može desiti za ekonomiju…uz velike cijene energije i strah,ne piše nam se dobro,npr hrvatska je dužna oko 1 000 000 000 000 kuna,trebalo bi nam oko 600 brijuna da pletimo taj dug,i to bez kamate i valutne klauzule,valjda je već mnogima jasno da je hrvatska već sada u tehničkom bankrotu….

Baš ništa dobro se ne piše dionicama građevinara. http://www.poslovni.hr/vijesti/crni-svibanj-za-hrvatske-gradevinske-kompanije-u-makedoniji-i-bih-205389.aspx
Uz crvenilo na svijetskim burzama. http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
Možemo samo očekivati rasprodaju dionica IGH, Tehnika, Ingra, Dalekovod, Hidroelektra itd.Velika je vjerovatnost da će pojedine dionice završiti i u blokadi.

New Report

Close