BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Koji posao je u pitanju?

nikakav posao, očekuju program restrukturiranja…e sad je li to dovoljno za ovakav rast? [rolleyes]
[/quote]

Ovo za restrukturiranje je istina.
A što se tiče posla i to je istina jer ingr će dobiti veći dio kolača od onih 15 000 000 000 kn.
Ipak su naše mirovine u pitanju.
Pozdrav svima.
Sutra idemo dalje.
[smiley]

Nije dovoljno što je pad na gotovo svim svijetskim burzama nego nam se bliže i godišnji odmori.A dobro znamo da je onda preko mjesec dana uzastopnog pada na dionicama. Tako da se sada nikako ne isplati ulaziti u dionice bolje je oročiti sredstva na 3 mjeseca pa onda dokupiti jeftinije. Naročito veliki pad se očekuje na građevinarima IGH, Tehnika, Dalekovod, Ingra, Viadukt, Industrogradnja i Hidroelektra. Isto je već započeo pad na manjim bančicama tipa Slatinske, Karlovačke i Centar banke.
Ukratko ljeto je pred nama prepustiti se odmoru i malo zaboraviti na burzu.

evo malo i kiše da nas sve ohladi. [wink]


evo malo i kiše da nas sve ohladi. [wink]

Ako nas kiša ne ohladi od nepromišljene kupnje svijetska tržišta sigurno hoće. http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
I što reći nije dovoljno što je pad na gotovo svim svijetskim burzama nego nam se bliže i godišnji odmori.A dobro znamo da je onda preko mjesec dana uzastopnog pada na dionicama. Tako da se sada nikako ne isplati ulaziti u dionice bolje je oročiti sredstva na 3 mjeseca pa onda dokupiti jeftinije. Naročito veliki pad se očekuje na građevinarima IGH, Tehnika, Dalekovod, Ingra, Viadukt, Industrogradnja i Hidroelektra. Isto je već započeo pad na manjim bančicama tipa Slatinske, Karlovačke i Centar banke.
Ukratko ljeto je pred nama prepustiti se odmoru i malo zaboraviti na burzu.

Dugoprugaš, šefe šta ima???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


evo malo i kiše da nas sve ohladi. [wink]

Ma pao je i snijeg, kad čovjek pogleda, da se smrzneš.

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.


Dugoprugaš, šefe šta ima???

Ima da ti stalno lažeš forumaše o nekom rastu dionica dok one padaju i padat će još dosta dugo ali istina ne odgovara niti tebi niti pojedincima okupljenima oko tebe. Eto to ima . [tongue]



Dugoprugaš, šefe šta ima???

Ima da ti stalno lažeš forumaše o nekom rastu dionica dok one padaju i padat će još dosta dugo ali istina ne odgovara niti tebi niti pojedincima okupljenima oko tebe. Eto to ima . [tongue]
[/quote]
Aha to…ja mislio nešto pametno [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

Nekako mi se čini da ne kroje sudbinu IGH-u niti mostovi, niti autoputi, niti željeznice, niti aerodromi, već Grci koji su i opet pokazali koliko im nije jasno u kakvoj se situaciji nalaze i što im je za činit. I dalje misle glumiti vreću bez dna. Samo, vreća se prestaje puniti. Kad izlete iz EU, eto nam IGH na većim razinama, imao poslove, ne imao.

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


Nekako mi se čini da ne kroje sudbinu IGH-u niti mostovi, niti autoputi, niti željeznice, niti aerodromi, već Grci koji su i opet pokazali koliko im nije jasno u kakvoj se situaciji nalaze i što im je za činit. I dalje misle glumiti vreću bez dna. Samo, vreća se prestaje puniti. Kad izlete iz EU, eto nam IGH na većim razinama, imao poslove, ne imao.

pomješao si lončiče…ako grci napuste ili izlete van iz eu, ode igh na 300 kuna a crobex na 1300

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


Nekako mi se čini da ne kroje sudbinu IGH-u niti mostovi, niti autoputi, niti željeznice, niti aerodromi, već Grci koji su i opet pokazali koliko im nije jasno u kakvoj se situaciji nalaze i što im je za činit. I dalje misle glumiti vreću bez dna. Samo, vreća se prestaje puniti. Kad izlete iz EU, eto nam IGH na većim razinama, imao poslove, ne imao.

pomješao si lončiče…ako grci napuste ili izlete van iz eu, ode igh na 300 kuna a crobex na 1300
[/quote]
Vidim pun si optimizma kao i obično, kako FAZ…..

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Što reći osim da će ovaj tjedan biti " pokolj " nad dionicama. Još ako krenu margin col pozivi bit će veselo opća rasprodaja obiteljskog srebra koje se još može prodati.

New Report

Close