BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas nas očekuje više nego siguran pad na većini dionica a naročito na građevinarima IGH, Dalekodu, Ingri, Viaduktu, Hidroelektri, itd. Moguće da će doći do margin col poziva i onda puno većeg istresanja iz navedenih građevinara. U biti marginaši su nam i do sada rušili dionice u kojima su bili oni su glavni i odgovorni za padove na burzi.


Danas nas očekuje više nego siguran pad na većini dionica a naročito na građevinarima IGH, Dalekodu, Ingri, Viaduktu, Hidroelektri, itd. Moguće da će doći do margin col poziva i onda puno većeg istresanja iz navedenih građevinara. U biti marginaši su nam i do sada rušili dionice u kojima su bili oni su glavni i odgovorni za padove na burzi.

Da skroz su zahebani ti margarin colovi….a i ti marginaši što žive na marginama društva mi nisu dragi…..

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Danas očekujem pad na većini dionica a naročito na građevinarima IGH, Dalekodu, Ingri, Viaduktu, Hidroelektri, itd. Pitanje je samo dali će doći do margin col poziva i onda puno većeg istresanja iz navedenih građevinara. U biti marginaši su nam i do sada rušili dionice u kojima su bili.

Izvrsno zapažanje, Šefe !!!
[/quote]

Vidim da je ekipa opet zajedno. [lol]

Danas je dovoljno baciti pogled na europske burze: http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe Pa vidjeti da nas očekuje više nego siguran pad na većini dionica a naročito na građevinarima IGH, Dalekodu, Ingri, Viaduktu, Hidroelektri, itd. Moguće da će doći do margin col poziva i onda puno većeg istresanja iz navedenih građevinara čak i novo dno na pojedinim dionicama.


Danas je dovoljno baciti pogled na europske burze: http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe Pa vidjeti da nas očekuje više nego siguran pad na većini dionica a naročito na građevinarima IGH, Dalekodu, Ingri, Viaduktu, Hidroelektri, itd. Moguće da će doći do margin col poziva i onda puno većeg istresanja iz navedenih građevinara čak i novo dno na pojedinim dionicama.

Sav se naježim od tih marđin poziva poziva [sad] [huh] tko su uopće ti marginaši koji zovu ljude i zašto ih uopće zovu????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

0
inShare.ZA 2,3 MILIJARDE DOLARA
Goldman udjel u najvećoj banci na svijetu ‘utrapio’ Singapurcima
Autor: Nikolina Rivosechi | 13.57, 19.04.2012.

Analitičari upozoravaju da Temasek mora paziti ‘da ne stavi sva jaja u jednu stranu košaru’ (Foto Reuters)

Singapurski državni fond Temasek Holdings dogovorio je kupnju Goldman Sachsovog udjela u kineskom Industrial and Commercial Banku.

Temasek će Goldmanu za udjel u Industrial and Commercial Banku, inače najvećoj banci na svijetu, dati 2,3 milijarde dolara, a novom će akvizicijom svoj udjelu u ICBC-u povećati na 1,3 posto.

ICBC je, kao i većina toga u Kini, u državnom vlasništvu, a u posljednjem kvartalu prošle godine neto dobit mu je skočila 17 posto.

Analitičari upravo dominantnost državnih banaka u Kini ističu kao glavni razlog zbog kojeg je ulaganje u njih privlačno.

Justin Harper iz IG Marketsa je za BBC izjavio kako "kineski bankarski sektor ima ogroman potencijal" i da je to tržište na kojem treba biti.

Međutim, istovremeno je upozorio da Temasek "mora paziti da ne stavi sva jaja u jednu stranu košaru".

Naime, uz udjel u ICBC-u, Temasek drži i dionice China Construction Banka i Bank of Chine, a analitičari strahuju da bi ih to moglo previše izložiti lošim kreditima koji predstavljaju velik rizik za kinesko bankarstvo.

http://www.novossti.com/2012/03/kina-ne-haje-za-privatizaciju/

haoren pročitaj i ovaj članak bit ćeš pametnoji!
..dio iz texta :
Privatizacijske pljačke u Kini nije bilo iz jednostavnog razloga što nije bilo ni privatizacije. Točnije, širom su otvorena vrata privatnoj inicijativi i privatnom vlasništvu, ali postojeća su poduzeća ostala državna. [thumbsup]

POKRET OTPORA

Danas definitivno dionice građevinara idu na novo dno najviše IGH, Tehnika, Dalekovod, Ingra, Hidroelektra i Viadukt. Pred građevinom su sve teži dani novih poslova nema na vidiku plaće kasne a i dugovi se gomilaju.

SAmo mala ispravka…trebalo bi ovako pisati
Danas definitivno dionice građevinara idu na novo dno TOČKA VELIKO SLOVO najviše IGH, Tehnika, Dalekovod, Ingra, Hidroelektra i Viadukt. Pred građevinom su sve teži dani TOČKA VELIKO SLOVO novih poslova nema na vidiku ZAREZ plaće kasne ZAREZ a i dugovi se gomilaju.

Riječ gomilaju je ispravno napisana [thumbsup] [thumbsup]
U četvrtom osnovne ocijena bi bila -3.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


vijesti s EU burzi sve su lošije pa će mnogi sutra kaiptalizirati dobiti nakon 2 dana rasta

zar je već zaboravljeno kako se pleše na igrankama:

ingr http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

ptkm http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=PTKM-R-A

a i tržište je žedno nove melodije koja je tek jučer pustila prvu notu [smiley]

free flow information

Danas definitivno dionice građevinara idu na novo dno . Najviše IGH, Tehnika, Dalekovod, Ingra, Hidroelektra i Viadukt. Pred građevinom su sve teži dani . Novih poslova nema na vidiku, plaće kasne a i dugovi se gomilaju. Ministre za ćudoređe i rasnu čistoću vatreni dali je sada dobro ?

Izvrsno !!!
još samo zarez iza "plaće kasne", a prije "a i…".
Ali napredak je očit [thumbsup] Po mom mišljenju spreman si za proći 4 razred sa vrlodobrim…. [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Danas i sutra dionice građevinara idu još niže. Ako se ta rasprodaja nastavi i idući tjedan dionice IGH, Tehnika, Dalekovod, Ingra, Hidroelektra i Viadukt mogle bi doživjeti negativnu blokadu.
http://www.poslovni.hr/vijesti/analiticari-do-kraja-godine-bez-pozitivnih-pomaka-u-gradevinskom-sektoru-202972.aspx [bye]

New Report

Close