BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)



A što je s onima kuji su kupili po 380? Mogu li oni tužiti ako su nadrukani nečijim djelovanjem tada kupili ptkm. Pa imaju oni već veliki gubitak.

NARAVNO DA MOGU!!

ovdje se pisalo da to vrijedisulude cifre.šta je sa onim labilnim i naivnim koji su nasjeli na to?
šta radi HANFA, neka im barem snosi troškove suđenja.

[/quote]

Da? Po kojoj osnovi? Daj nam objasni jer ja to ne razumijem, podignes tužbu i koji je tvoj tocno zahtjev pametnjakovicu?

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)




A što je s onima kuji su kupili po 380? Mogu li oni tužiti ako su nadrukani nečijim djelovanjem tada kupili ptkm. Pa imaju oni već veliki gubitak.

NARAVNO DA MOGU!!

ovdje se pisalo da to vrijedisulude cifre.šta je sa onim labilnim i naivnim koji su nasjeli na to?
šta radi HANFA, neka im barem snosi troškove suđenja.

[/quote]

Da? Po kojoj osnovi? Daj nam objasni jer ja to ne razumijem, podignes tužbu i koji je tvoj tocno zahtjev pametnjakovicu?
[/quote]

pametnjaković si ti balavi klinjo.takav si si i nick dao.
evo ti malo zakon pa prouči tko, kad i kakve savjete smije davat i kakve su kazne u suprotnom.
sve ti lijepo piše ako znaš čitati.
osnove itekako ima.

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/340411.html

ja ne kažem da je iko kriv, ali to neka sud i HANFA odluče.
ali meni je jako sumnjivo pisanje jednog bloga i par nickova odavde, a bome i promjene po skrbničkim računima mi nisu najjasnije.

dakle ako ima naivnih i labilnih koji su kupovali ovo po iznad 300kn, imaju osnovicu za tužbu.
neka se raspitaju kod odvjetnika, ja već jesam.je li to u redu?

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Slusaj momak, ja te pitam jedno a kako odgovor ne znas, ne trebas mi zakone lijepiti.
Znas li ti uopce razliku izmedu prekrsajne,kaznene odgvornosti i zahtjeva za naknadom stete?
Moje pitanje tebi decko je bilo, po kojoj osnovi i za sta tocno?kako ti tuzbeni zhatjev [ ako uopce znas sta to znaci,ako ne procitaj u cl. 186 ZPP-a ] glasi? na koju specifikaciju?

Da jednom za sva vremena racistimo, nema osnove za naknadom stete u vidu izgubljene dobiti zbog piskaranja na forumima! jel jasnije malo?


Slusaj momak, ja te pitam jedno a kako odgovor ne znas, ne trebas mi zakone lijepiti.
Znas li ti uopce razliku izmedu prekrsajne,kaznene odgvornosti i zahtjeva za naknadom stete?
Moje pitanje tebi decko je bilo, po kojoj osnovi i za sta tocno?kako ti tuzbeni zhatjev [ ako uopce znas sta to znaci,ako ne procitaj u cl. 186 ZPP-a ] glasi? na koju specifikaciju?

Da jednom za sva vremena racistimo, nema osnove za naknadom stete u vidu izgubljene dobiti zbog piskaranja na forumima! jel jasnije malo?

potpisujem.


Bilo bi vam pametno da kupite staklenike po 1200 i varteks po 20…da ih ne morate poslije triput skuplje plaćati [wink]

lakše malo. [smiley]

Pošto su jučer dionice građevinara uzletile oko 10 % zbog najave " novih poslova " i veliki se iskrcali po naivnima cilj je postignut u potpunosti. Sad će danas usljediti rušenje građevinara od istih – 10 %.A sutra će pojedine dionice dodirnuti novo najniže dno.Znači danas trebamo prodati i kroz par dana u dokup po jeftijim cijenama.

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)





* Važeći podaci za uredovni dan 10.04.2012 .

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 27.771 0,83 Skrb. račun -2.214
10. PBZ D.D. (02535697732) 23.867 0,71 Skrb. račun – 200

čiji je ovo skrbnički ovaj od ZABE?
hvala
[/quote]

čiji je ovo skrbnički?

ko ovakoprodaje, mora da zna nešto?
[/quote]

čiji god bio vrti nas ko male zečeve:

Važeći podaci za uredovni dan 04.04.2012 .t 30.3. 13504kom prosj. 275,26kn

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 29.048 0,87 Skrb. račun+5574

Važeći podaci za uredovni dan 06.04.2012 . t 3.4. 31889kom prosj. 321,03kn

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 29.985 0,90 Skrb. Račun +937

Važeći podaci za uredovni dan 10.04.2012 .t 4.4. 42313kom prosj. 354,87kn (išlo do 380)

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 27.771 0,83 Skrb. Račun -2214

Važeći podaci za uredovni dan 11.04.2012 .t 5.4. 16.734kom prosj. 336,39kn

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 29.771 0,89 Skrb. Račun +2000
[/quote]

ako je to račun osobe koje mislim da jest, ovo je utuživo!!
nadam se da HANFA sve prati.

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)






* Važeći podaci za uredovni dan 10.04.2012 .

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 27.771 0,83 Skrb. račun -2.214
10. PBZ D.D. (02535697732) 23.867 0,71 Skrb. račun – 200

čiji je ovo skrbnički ovaj od ZABE?
hvala
[/quote]

čiji je ovo skrbnički?

ko ovakoprodaje, mora da zna nešto?
[/quote]

čiji god bio vrti nas ko male zečeve:

Važeći podaci za uredovni dan 04.04.2012 .t 30.3. 13504kom prosj. 275,26kn

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 29.048 0,87 Skrb. račun+5574

Važeći podaci za uredovni dan 06.04.2012 . t 3.4. 31889kom prosj. 321,03kn

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 29.985 0,90 Skrb. Račun +937

Važeći podaci za uredovni dan 10.04.2012 .t 4.4. 42313kom prosj. 354,87kn (išlo do 380)

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 27.771 0,83 Skrb. Račun -2214

Važeći podaci za uredovni dan 11.04.2012 .t 5.4. 16.734kom prosj. 336,39kn

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 29.771 0,89 Skrb. Račun +2000
[/quote]

ako je to račun osobe koje mislim da jest, ovo je utuživo!!
nadam se da HANFA sve prati.
[/quote]

… što čekaš kolega ? A da nisi ti iz Zagorja ?

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


ako je to račun osobe koje mislim da jest, ovo je utuživo!!
nadam se da HANFA sve prati.

Nisam ničiji odvjetnik no da to i je skrbnički od XYa to ništa nije utuživo..Čovjek je inteligentan oko tih stvari i piše sve po zakonu ..Imaš ljepo u svakom postu disclaimer, te jos dodatno navode da ima dionice i da nije nagovor na kupnju/prodaju, par puta na blogu je i najavio da ce kod porasta cijene mozda kratiti itd. Uglanvom nemozes ga tuziti jer sve radi po zakonu..

S druge strane je u pravu da urednika Poslovnog stvarno mozes tuziti ako si onaj dan prodao radi onog teksa na cijeni od 259 jer se isti nije naveo nikakv disclimer, nije naveo ima li ili nema dionice niti išta več je izrazito rekao "cijena če pasti" a to je po zakonu itekako utuživo i čudi me da si je to urednik dopustio jer sada XY drzi Poslovni za "jaja"….Recimo da je htio bit zloban , a mogao je onda je taj dan mogao prodati par tisuca dionica PTKMsamo da moze tuziti Poslovni za "Izgubljenu dobit"…Da je prodao samo 1000 dionica po 259kn mogao je tuziti za (380-259kn)*1000 pa sad racunaj cifru 🙂

...

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)



ako je to račun osobe koje mislim da jest, ovo je utuživo!!
nadam se da HANFA sve prati.

Nisam ničiji odvjetnik no da to i je skrbnički od XYa to ništa nije utuživo..Čovjek je inteligentan oko tih stvari i piše sve po zakonu ..Imaš ljepo u svakom postu disclaimer, te jos dodatno navode da ima dionice i da nije nagovor na kupnju/prodaju, par puta na blogu je i najavio da ce kod porasta cijene mozda kratiti itd. Uglanvom nemozes ga tuziti jer sve radi po zakonu..

S druge strane je u pravu da urednika Poslovnog stvarno mozes tuziti ako si onaj dan prodao radi onog teksa na cijeni od 259 jer se isti nije naveo nikakv disclimer, nije naveo ima li ili nema dionice niti išta več je izrazito rekao "cijena če pasti" a to je po zakonu itekako utuživo i čudi me da si je to urednik dopustio jer sada XY drzi Poslovni za "jaja"….Recimo da je htio bit zloban , a mogao je onda je taj dan mogao prodati par tisuca dionica PTKMsamo da moze tuziti Poslovni za "Izgubljenu dobit"…Da je prodao samo 1000 dionica po 259kn mogao je tuziti za (380-259kn)*1000 pa sad racunaj cifru 🙂

[/quote]

dakle nije utuživo podgrijavati atmosferu danima, prijetiti svima koji se ne slažu, stavljati lažne bidove,igrati se sa skrbničkim, a onda potiho prodavati?
a razlika u svemu je u jednoj rečenici disclaimera?????
stavim disclaimer i radim šta hoću??

ok, možda ste Vi u pravu, nek HANFA i sud odluče!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


Sada je klasično šibicarenje druge će pokušati uvjeriti da ptkm ne vrijedi ništa, i pisati da će 1q biti lošiji od prošlog ali neće jer PTKM je povisila 2 puta cijene gnojiva od tada a cijena gnojiva na svjetskom tržištu potencijal za ostvariti oko 500 milijuna Kn dobiti, cijena lož ulja je ista kao i prošle godine u ovo vrijeme pa je cijena plina ista kao i prošle godine, dakle sada će vas pokušati pokrasti i ukrasti sve vaše dionice ako uđete u njihovu igru, jer pisati će i raditi sve da vas obeshrabre i da vam unesu strah, nemojte reći da niste bili upozoreni 🙂 a pravi investitori će čekati povoljnu priliku……..

Ovo zaista nema smisla, kolega, koji je vaš motiv? S kojom vi namjerom pišete? Kako vi možete unaprijed znati da će prvi kvartal biti pozitivan? Vi ovdje iznosite da će netko nekoga pokušati pokrasit. Pa ako takvo nešto znate, to morate prijaviti, u protivnom ste sami suučesnik kaznenog djela. Nadalje, vi ovdje nekoga upozoravate. Na što? Pa pisali ste da će i u zadnjem kvartalu 2011 biti velika dobit. A nije bila. Bio je minus. Što ako je netko kupio na temelju vaših pisanja. Taj vas glatko može tužiti. Dajte malo stanite na kočnicu. Ja vas neću tužiti, jer ne donosim investicijske odluke na temelju foruma. Istovremeno, primjetio sam da pod pseudonimom dojobi žestoko blatite ovaj forum i ove poslovne novine, stoga mi nije baš najjasnije zašto uopće pišete na jednom takvom za vas bezveznom mjestu?

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


Bitna je stvar da je i Allianz Equity primjetio PTKM 🙂

dakle sigurno dolazi vrijeme kada će se netko sjetiti da tuži mirovinske fondove koji ne riskiraju na prilikama koje su očite i da ne rade što bi trebali, npr. da se netko sjetio mogao je povući odgovornost upravitelja miroviskih fondova kada ne kupuju dionice poput INE na 1600 Kn a kupuju po 2800+, tako i na drugim prilikama..

Ti si garant prosao kroz svo svoje obrazovanje prepisivanjem jer ovakav talent prepisivanja činjenica i rečenica s određenih mjesta, a opet da zvuće kao da su tvoje je impozantan…Jel tako dojobi?

...

New Report

Close