BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

eno ga opet na 275.
a šta radi HANFA?
spava na poslu???

ajmo ljudi buđenje……..
čiji je to nalog, zašto tamo stoji, zašto šeta, zašto se slični nalozi pojavljuju i na PTKM, DDJH, KORF, VART?
ja ništa ne tvrdim, samo pitam, HANFA nek utvrđuje, nek se sve istraži, dosta je manipulacija i prevara. [angry]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


eno ga opet na 275.
a šta radi HANFA?
spava na poslu???

ajmo ljudi buđenje……..
čiji je to nalog, zašto tamo stoji, zašto šeta, zašto se slični nalozi pojavljuju i na PTKM, DDJH, KORF, VART?
ja ništa ne tvrdim, samo pitam, HANFA nek utvrđuje, nek se sve istraži, dosta je manipulacija i prevara. [angry]

Jeli ti bar malo neugodno ? Nije ti ovo 1948-a a ti se pravovjeran šetaš u crnom mantilu i ispunjavaš zadatke ideologa …

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)



eno ga opet na 275.
a šta radi HANFA?
spava na poslu???

ajmo ljudi buđenje……..
čiji je to nalog, zašto tamo stoji, zašto šeta, zašto se slični nalozi pojavljuju i na PTKM, DDJH, KORF, VART?
ja ništa ne tvrdim, samo pitam, HANFA nek utvrđuje, nek se sve istraži, dosta je manipulacija i prevara. [angry]

Jeli ti bar malo neugodno ? Nije ti ovo 1948-a a ti se pravovjeran šetaš u crnom mantilu i ispunjavaš zadatke ideologa …
[/quote]

a u čemu je problem kolega?
je li to vaš nalog?
znate li da je to manipulacija i da možete kazneno odgovarati.
ja ne kažem da ste krivi, ali ako HANFA i sud utvrde, izlažete se mogućnosti tužbe malih ulagača koje ste obmanuli.

naravno da nije 1948, ali i danas postoje zakoni za koje treba poštivati

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


eno ga opet na 275.
a šta radi HANFA?
spava na poslu???

ajmo ljudi buđenje……..
čiji je to nalog, zašto tamo stoji, zašto šeta, zašto se slični nalozi pojavljuju i na PTKM, DDJH, KORF, VART?
ja ništa ne tvrdim, samo pitam, HANFA nek utvrđuje, nek se sve istraži, dosta je manipulacija i prevara. [angry]


Tko ste vi gosp. INDIAN uopće ovdje, da dijelite lekcije kako će tko stavljati naloge??????
Za svoje novce ja mogu raditi što god hoću i gdje god hoću, sigurno Vas neću pitati.
Što bi ste htjeli sa svojim drukovima, kupiti po 200 kn. I ja bi sine, ali o tome nećemo odlučiti ni Vi ni ja, već TRŽIŠTE.

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


iskipavanj i prelazak u ht . ubiranje dividende pa natrag u ptkm.
jedan od scenarija

malo je suludo da je HT na ovoj cijeni,a ptkm 30% i više skuplja.
a HT daje dividendu 20-30kn kako kad…

umjetno dizanje cijene, manipulativni bidovi, sumnjivi članci u novinama i takve stvari [bye]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)



eno ga opet na 275.
a šta radi HANFA?
spava na poslu???

ajmo ljudi buđenje……..
čiji je to nalog, zašto tamo stoji, zašto šeta, zašto se slični nalozi pojavljuju i na PTKM, DDJH, KORF, VART?
ja ništa ne tvrdim, samo pitam, HANFA nek utvrđuje, nek se sve istraži, dosta je manipulacija i prevara. [angry]


Tko ste vi gosp. INDIAN uopće ovdje, da dijelite lekcije kako će tko stavljati naloge??????
Za svoje novce ja mogu raditi što god hoću i gdje god hoću, sigurno Vas neću pitati.
Što bi ste htjeli sa svojim drukovima, kupiti po 200 kn. I ja bi sine, ali o tome nećemo odlučiti ni Vi ni ja, već TRŽIŠTE.

[/quote]

To nije tržište, a još manje po zakonu. To je po dogovoru !

Ukoliko imate dionica više nego ostali ASK zajedno i imate novaca više nego bid zajedno, a to koristite pri iskrcaju kao i pumpanju o čemu govori kolega INDIAN onda to nije po Zakonu o vrijednosnim papirima, već se okarakterizira kao dovođenje tržišta u zabludu, a što netko jako dobro radi uz blagoslov institucija.

Svima bi bilo bolje i poštenije bez toga koji to radi i onda bismo imali jasnu poziciju tržne cijene dionica, a ovako imamo nečiju volju i demonstraciju moči.

Ovaj što štopa bid velikim nalozima stalno izlaže 30% cijeloga bida pa naravno da je to obmana.

Dan " D " Petak dan poznat na našoj burzi kao dan kad se najviše rasprodaju dionice i kad su minusi najveći.Moje viđenje je da nam danas IGH ide na 7xx , Ingra na 7,xx, Dalekovod 12x, Viadukt na 22x,Hidroelektra 1xx. Ako znamo da i ponedjeljkom većinom dionice padaju idući tjedan očekujem puno jeftijiji dokup.


Dan " D " Petak dan poznat na našoj burzi kao dan kad se najviše rasprodaju dionice i kad su minusi najveći.Moje viđenje je da nam danas IGH ide na 7xx , Ingra na 7,xx, Dalekovod 12x, Viadukt na 22x,Hidroelektra 1xx. Ako znamo da i ponedjeljkom većinom dionice padaju idući tjedan očekujem puno jeftijiji dokup.

X-eva ko na stranici za odrasle [lol] [lol]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

znam da je glupo i da je druk….ali sam čuo da će fondovi na ljeto kupovat lkpc. naravno da neću reći od kuda mi info i naravno da ovo nije poziv na kupnju jer sam imam puno puno lkpc. al eto u 4 godine na ovoj stranici valjda imam pravo na jedan druk:D

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

http://trzistakapitala.files.wordpress.com/2012/03/business-07-11-2007-vartkes-i-ingra-potcijenjeni-ina-precijenjena.pdf

Idući tjedan gledam plač ovih koji su se danas dobro zaletjeli na kupnji.

https://sites.google.com/site/bndanalytics/

dan poslje sutra

New Report

Close