BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)



Pa gdje si bio prije tri tjedna…imao si po 100 kn koliko hoćeš? Za mjesec dana kad bude na 200 kn ti ćeš je čekati na 135 [tongue].

Hvala na pitanju bio sam tu…kupio sam po 100 premda sam se nadao i niže i prodao po 130 i kojom kunom…pa sad opet čekam niže. A koji je vaš prosjek??? 270????
[/quote]
Znači kolega dok ste pljuvali po dionici kad je bila 100 i govorili da to ide na 80 i niže ste u biti kupovali?
Super. Nisam ni mislio da drugačije radite.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


Znači kolega dok ste pljuvali po dionici kad je bila 100 i govorili da to ide na 80 i niže ste u biti kupovali?

Da [cool]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Znači ipak smo dočekali početak pada tržišta a naročito dionica građevinara ? http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-sve-sto-je-danas-moglo-krenuti-nizbrdo-krenulo-je-200080.aspx


Znači ipak smo dočekali početak pada tržišta a naročito dionica građevinara ? http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-sve-sto-je-danas-moglo-krenuti-nizbrdo-krenulo-je-200080.aspx

Evo novoga na forumu !!!!!

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Znači ipak smo dočekali početak pada tržišta a naročito dionica građevinara ? http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-sve-sto-je-danas-moglo-krenuti-nizbrdo-krenulo-je-200080.aspx

Evo novoga na forumu !!!!!
[/quote]
Nisi ni ti tu bas nesto dugo!
Ili je tvoja zadaća da svakog novog pozdraviš?!
Radis za poslovni kao hostesa koja ima zadatak dočekati nove na forumu….
aha to je to…. [undecid]

p.s.
pusti ljude da pišu što žele, ne moraš biti svakom loncu poklopac.. [thumbsup]




Znači ipak smo dočekali početak pada tržišta a naročito dionica građevinara ? http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-sve-sto-je-danas-moglo-krenuti-nizbrdo-krenulo-je-200080.aspx

Evo novoga na forumu !!!!!
[/quote]
Nisi ni ti tu bas nesto dugo!
Ili je tvoja zadaća da svakog novog pozdraviš?!
Radis za poslovni kao hostesa koja ima zadatak dočekati nove na forumu….
aha to je to…. [undecid]

p.s.
pusti ljude da pišu što žele, ne moraš biti svakom loncu poklopac.. [thumbsup]
[/quote]
Hvala na pomoći kolega ingenero ali nije kriv vatreni1 isti je bio i kad je bio samo vatreni, zivkanje moderatora, prijavljivanje forumaša, molbe da se svi brišu jer jedino je njegova istina prava svi drugi su u krivu.Bili bi zanimljivi kad bi se recimo nevladine udruge pozabavile ograničavanjem građanskih i ljuskih prava i sloboda pojedinim forumašima dok drugi kao vatreni1 mogu vrijeđati, blatiti i pljuvati po drugima bez moderiranja, upozorenja a kamo li brisanja nicka. Jako kvalitetno ponašanje s kojim mi hoćemo u Europu s ljudima prvog povlaštenog i drugog obespravljenog reda.

ingenero [thumbsup]

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


Plan onih koji su mislili prodati do recimo 800 ili 780 i slično i kasnije kupiti u dokapu po 760 je propao.
Sad je praktično preostalo samo držanje i čekanje raspleta.
Po nekoj logici bi se ovdje promet sada trebao dosta smanjiti, jer ne znam koji bi trebao biti motiv za trgovinu sada.

Isto se i ja pitam danima na LKPC, skrbnički rajfasen kupio 15 000 komada i odmah krenuo sa rasprodajom, neki dan proda 1000 komada po 730 a svi znamo da je plaćao po 850 i tako danima prodaje, prodavao je i po 630 i po 680 i po 700 i sada po 730 svaka cijena mu dobra e pa je se pitam tko je tu lud.
A još ako znamo da je potražnja bila za 30% veća od ponude stvar postaje čak i misteriozna jedina suvisla misao koja mi je pala da netko jednostavno pere novce preko burze i briga ga za cijenu daj šta daš da se novci legaliziraju.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Koje dionice može ponuditi Čačić rusima ?

PTKM , JNAF , CROS , TISK (AUDIO ) , …


Koje dionice može ponuditi Čačić rusima ?

PTKM , JNAF , CROS , TISK (AUDIO ) , …

on NE MOŽE ništa pronuditi bez propisanogjavnog natječaja sukladno zakonima RH…a na natječaj se može javiti bilo tko, naravno ako ima interesa

Danas možemo očekivati daljnji pad većine dionica a naročiti građevinara. Kod njih će IGH. Ingra i Dalekovod predvoditi pad.Početak je tjedna pa će i promet dionicama biti manji nego je inače.


Hvala na pomoći kolega ingenero ali nije kriv vatreni1 isti je bio i kad je bio samo vatreni, zivkanje moderatora, prijavljivanje forumaša, molbe da se svi brišu jer jedino je njegova istina prava svi drugi su u krivu.

kako vi sve to znate??? Pa mislio sam da ste novi ovdje…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close