BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




Evo rušenja ponovo , trajderi prodaj kupljeno ono po 8 kn da uđu u Dioki pa 32 kn , uvijek ista priča , plus 10 lipa pa plus 20 lipa pa minus 15 lipa !!!

Nema šta , dobro su napravili !

[/quote]
Ježić je spušio 74% i ostaje mu 1%.
Što mislite da i ostale dionice Diokjija nisu izgubile na vrijednosti.
Oprez je majka mudrosti.DIOKI je tempirana bomba,neće u stećaj ali bi dokapitalizacija
trebala biti izvršđena za kikiriki i dionica bi mogla drastično pasti.
INGRA je bolja prilika od DIOKIJA.I sigurnija!

[/quote]

Trenutno dobro napravili , kupili po 32 prodali po 38 kn pa ponovo u Ingru !

Što se Diokija tiče to ćemo vidjeti u danima koje slijede.

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)

Ajde nam linkaj njihovo 1Y izvješće da i to vidimo. Nadam se samo da nisi zalutao na neko strano tržište

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)


Ajde nam linkaj njihovo 1Y izvješće da i to vidimo. Nadam se samo da nisi zalutao na neko strano tržište

Rekao sam već da se radi o GRNT Skopje,to je jedan od blue chipova njihovoj burzi a ne neka nelikvidnjača.
Nisam zalutao,građevinari su tamo sada u zlatnom dobu,kao naši 2007/2008,zato im i raste BDP najviše u regiji,nisko zadužena država,s tim da je GRNT skoro pa monopolist.
http://www.seinet.com.mk/Default.aspx?lang=MK&docID=30237

"Only dead fish swim with the stream"

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)



Kolega Bigfoot najbolje od najgoreg je ispod svake cjene za razliku od najboljih dionica na burzi koje se masno plaćaju…
Niste li vi prije dan dva obećali da nećete ovdje više postati…vidim gomilu vaših postova odonda
mora da ste sentimentalno vezani uz VDKT

Nitko ovdje ne govori o bumu! Bum je bio 2007-08 i nije bio gradjevinski vec DIONICKI ( prilicno neopravdani). Danas je situacija daleko realnija, ali sto se tice Vdkt-a biti će malo "prerealna".
Uostalom usporedi brojke gradjevinara medjusobno i vidjet ces da Vdkt za drugima zaostaje samo i iskljucivo cijenom dionice.
A ima i prilicno manje zaduzenja od drugih
Jako mi je simpatična ekipa ovdje kolega.Mislim da ćemo se još družiti.Ubijam vrijeme jutros,već sam napisao da posjedujem građevinara sa mnogo boljim valuacijama od VDKT(btw. ima NPM OD 6,2%,)Ako mislite da nisam u pravu slobodno me ispravite,ali argumentirano molim.Sa brojkama,i to ne onim vašim kad dođete na 3 milijarde kune prostim zbrajanjem poslova,ili zazivanja građevinskog buma kojeg više nećemo vidjeti,barem ne kao što je bilo 2007-2008,jer novaca jednostavno više nema a i u svijetu nije situacija blistava.
[/quote]

Ko se s nama druzi zivot mu je duzi

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)


Poslovni forum > Financije > Tržišta kapitala – Hrvatska (ZSE) > VDKT (Viadukt d.d.)

Potcrtao sam da se radi o ZSE, skroz si fulao temu.


Ha,ha..nisam ja ništa fulao,GRNT ističem jer me Data optužuje da drukam radi jeftinije kupnje VDKT.Čemu kad je GRNT stoput povoljniji.Za FI si ti pitao…ali nemojmo više o njemu kad ti smeta,
Nisam vam ja kriv što je VDKT i u najboljim danima bio na P/E 16,a sad u ovoj krizi bit će dobro ako bude i na P/E 30,ako je to vama povoljno samo naprijed,ali ne navlačite neiskusne i dobronamjerne forumaše.

"Only dead fish swim with the stream"

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)

Kolega Biggfoot malo je ljudi ovom forumu obronamjerno a najmanje vi koji tu glumite nezainteresiranos a pljujete dionicu u svakom postu ..

osoba ste bez rijeći jer ste lagali da nećete više ovdje postati…
Tipićan špekulant koji glumi tu djeleći kao neke savjete…a cilj mu je naći najgore sto može o dionici samo da bi nanio štetu

Savjetujem vam da prestanite vrjeđati vlasnike dionice koji ovdje postaju godinama [angry]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Dečki samo polako, ne bumo se svađali [smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)

Kolega Biggfoot malo je ljudi ovom forumu obronamjerno a najmanje vi koji tu glumite nezainteresiranos a pljujete dionicu u svakom postu ..

osoba ste bez rijeći jer ste lagali da nećete više ovdje postati…
Tipićan špekulant koji glumi tu djeleći kao neke savjete…a cilj mu je naći najgore sto može o dionici samo da bi nanio štetu

Savjetujem vam da prestanite vrjeđati vlasnike dionice koji ovdje postaju godinama [angry]


Rekao sam ja da je ovdje zanimljiva ekipa:)
Kolega,stalno se fokusirate na mene iako je tema VDKT,samo da izbjegnete ono bitno.Recimo da sam ja lažljivac i najgori čovjek na svijetu ako vas to veseli,meni je potpuno nebitno što vi mislite o meni. Ali i dalje stoji sve što sam napisao,nisu to nikakve fantazije i laži nego čista matematika i malo zdravog razuma,svatko neka provjeri i vidi šta i kako,nikome ja ništa ne sugeriram.
Niti nemam ništa protiv Viadukta kao firme,daj bože da se izvuče i postane super profitabilan i pokrene cijeli sektor i burzu.

"Only dead fish swim with the stream"

http://finance.yahoo.com/echarts?s=RCON+Interactive#chart1:symbol=rcon;range=5d;indicator=volume;charttype=line;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=on;source=undefined
to se zove rast…2 dana cca 500% [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Danas sutra i prekosutra istresanje na dionicama građevinara a prvenstveno na IGH, Ingri i Dalekovodu.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


Pa gdje si bio prije tri tjedna…imao si po 100 kn koliko hoćeš? Za mjesec dana kad bude na 200 kn ti ćeš je čekati na 135 [tongue].

Hvala na pitanju bio sam tu…kupio sam po 100 premda sam se nadao i niže i prodao po 130 i kojom kunom…pa sad opet čekam niže. A koji je vaš prosjek??? 270????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Kad si kupio po 100 koliko je bilo brodova u luci, jedan ili dva? Ti kupujes kad brod uplovljava, a prodajes kad isplovljava…Zar je bitan moj prosjek za vrijednost dionice? Ja sam nedavno uletio po 108 jer msilim da je LKRI dark horse na ZSE…i podebljavat cu dok ne skupim 1000 kom

New Report

Close