BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)



ako ne bude ništa od privatizacije ovo je na 2-3000 u roku odmah.

vidim netko je imo dojavu da će se lake droge dekriminalizirati. [thumbsup]
[/quote]

kolega nije vam sve u dojavama, znate?
ako vam se puši đikica, zrlojate si doma, ne mogu vam ući bez naloga, ne morate duvat po cesti.

a to što ste kupili precijenjenu imovinu, pa su vam sad pune gaće, vam nisam ja kriv.
ovo je bilo i 3800kn prije koji mjesec, a u tu cijenu je bio uračunat i dio nadanja o privatizaciji, koji se otključao drukerskim članicam, ako slučajno ne bude od svega ništa, gledajte di je P/E 10-15 [thumbsup]

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


ne znam za 10 ali vidljivo je bilo da je zaron ispod 7 bila preprodanost, rekoh da će se vratiti, sad ćemo se fino stabilizirati dok ne prodaju koji misle prodati. kupaca na 7 ima.

Žao mi je , ali ja mislim da kupaca ipak nema, osim vas par ovdje, vec fondovi i dalje izlaze i njihovi brokeri vješto održavaju cijenu prilikom istovara. Nisu ni oni naivni da vam prodaju po 4 kn kada mogu i po 7 kn. Zato je i bio onako neopravdan rast do 12 kn na kojem su mnogi ovdje izgubili životne uštedjevine, jer vam sada ovih skupih 7 kn djeluje – jeftino.
Ajme dečki, meni vas je žao i gledati,moji prijatelji koji rade u Ingri kažu da je tamo već sve gotovo, da svi bježe van i traže drugdje posao samo da odu a vi se ovdje veselite jer im njihovi brokeri skupo uvaljuju dionice ..
Ingra je pred stečajem, čak je i sam CEO priznao to javno [bye] [kiss]


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Ingra je pred stečajem, čak je i sam CEO priznao to javno [bye] [kiss]

Viviene, istina je to što pričaš..
oprosti, ali samo mala ispravka…CEO je na Zapadu tamo gdje su ozbiljne firme…u ovom slučaju to je samo Opi…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

6. ožujak 2012.| Tin Bašić
Očekuje se veća aktivnost fondova rizičnoga kapitala

peyo

Ovaj tjedan biti če temeljito iskrcavanje iz dionica naročito iz građevinara koji su ovaj put rasli na temelju …..? Ničega da čak niti lažnih vijesti nije bilo sad se samo vraćamo na stare cijene. EU burze padaju danima isto tako i ameri. – Vaš link

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


Ovaj tjedan biti če temeljito iskrcavanje iz dionica naročito iz građevinara koji su ovaj put rasli na temelju …..? Ničega da čak niti lažnih vijesti nije bilo sad se samo vraćamo na stare cijene. EU burze padaju danima isto tako i ameri. – Vaš link

Sve je bolji i bolji…trebalo bi mu dati šou…ako može 8 kat i studio 45…moglo bi i Tabula raza-što to tu točno piše…. [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Poslije jučerašnjeg velikog pada kod amera i početka većeg pada na europskim burzama danas možemo očekivati pravi pomor cijena većine dionica.Tu naročito mislim na dionice građevinara IGH, Tehniku, Ingru, Dalekovod, Viadukt i Hidroelektru koji su pumpani ovih dana bez ikakvih konkretnih informacija o novim poslovima ili naznakama istih. Danas će biti repriza igre najbržeg prsta već viđeno na ZSE.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

samo kaj su danas ameri i EU u plusu

Sutra je petak kraj tjedna a danas mi Hrvati već vršimo pripreme, u ponedjeljak se oporavljamo od vikenda pa kao i da nismo na posu. Pouka sutra pad dionica koji započinje danas i završava možda oko utorka. Prema tome treba prodati sad a ne čakati crni petak.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Ispričavam se, možda postavljam pitanje na krivo mjesto ali zanima me gdje bih mogao prodati dionice INOV-R-A (i-novine).
Imam dvije dionice i želio bih to prodati pa ako netko nešto zna molio bih savjet.

Hvala

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Tu se šuška o kakvoj privatizaciji???

Što se tiče dionice građevinara i očajne situacije u građevinarstvu vidi se i iz sledećeg primjera. Dobijem ja jučer račun od Zagrebačkog Holdinga kad ono iz kuverte iskoči molba upućena svakom građaninu. Zbog teške situacije u građevini i neprodanih stanova pozivamo Vas da kupite stan u Novom Jelkovcu po cijeni od samo 1.132 eura po m2 uz dodatni popust za plaćanje u roku 8 dana. I što reći na to prije par godina ludilo u zg stanovi su išli po 3.000 eura kao od šale a sada ? No u Jelkovcu ih nitko više neće niti po 900 eura pa većina zjapi prazna. Što znači da kvadrat u građevini mora još dosta dodatno pasti ako firme žele nešto prodati. A ako padaju cijene stanova i nema više izgradnje autocesta po Hrvatskoj i velikih mostova koji rade kad je sunčano a zatvaraju se kad je povjetarac pitam ja Vas gdje je građevina danas ? U velikim problemima htjeli to priznati ili ne a samim tim je i vrijeme da se dionice građevinara vrate na stare cijene ako ne i niže do neke nove lažne vijesti o " velikom poslu".

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

New Report

Close