BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.teletrader.com/at/energy-conversion-devices-inc/stocks/chart/tts-832200
pogledajte sto rade ameri prije proglasavanja stecaja …pumpacina + ccA 800% i tras…ogroman volumen … [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://www.teletrader.com/at/energy-conversion-devices-inc/stocks/chart/tts-832200
pogledajte sto rade ameri prije proglasavanja stecaja …pumpacina + ccA 800% i tras…ogroman volumen … [shocked]

Slažem se tako i kod nas danas će ići pumpanje pa kad se skupi dovoljno naivaca onda iskrcavanje po bidu nemojte opet nasjesti na istu foru.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove



http://www.teletrader.com/at/energy-conversion-devices-inc/stocks/chart/tts-832200
pogledajte sto rade ameri prije proglasavanja stecaja …pumpacina + ccA 800% i tras…ogroman volumen … [shocked]

Slažem se tako i kod nas danas će ići pumpanje pa kad se skupi dovoljno naivaca onda iskrcavanje po bidu nemojte opet nasjesti na istu foru.
[/quote]
ja bi rado nasjeo na foru +100-800% [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pažnja pažnja!

Ovo ću napisati samo jedanput!

1,Danas je dan kad je BDI index konačno okrenuo smijer. Od danas smatram da je kriza za igrače na burzi završena. Vrlo jednostavno,bdi diktira kretanje – trend.

2, Ja nisam vjernik,ja sam agnostik. Za mene je škropljenje svetom vodicom i pljuvanje za crnom mačkom – ISTO.

3, Ali…..sve vam se vrti oko brojke 7. Broj sedam svugdje je jako važan,i u religijama i u bajkama a pogotovo na burzi. Godine 2007 (sredina) bili smo na vrhu. Godine 2014 – 2015 opet ćemo biti na vrhu. Najprije rast će biti selektivan. U zadnjoj godini rasta letjet će i zagorski purani.

4, Godine 2016 isplivat će sva govna na vidjelo i ćeka nas strašna kriza, možda rat. Vi kako hoćete,ja ubacujem zadnji sitniš na burzu i onda samo gledam. Bafett je rekao "najviše sam zaradio kad nisam ništa radio."

5, Naravno država nam je u rasulu,naravno da će biti nereda ali netko pametan je rekao "kupujte kada ulicama teče krv."

Zaključak: moja je građanska dužnost sudjelovati u napuhavanju balona koji slijedi….a vi…vi se možete popišati na sve ovo. [lol]

ps. ako me ne ismijete (neznam kak se to napiše [lol] ) ….ako me ne ismijete …onda ću se zabrinuti..onda nisam u pravu [sad]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golubv @ [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

golubv [thumbsup]


Pažnja pažnja!

Ovo ću napisati samo jedanput!

1,Danas je dan kad je BDI index konačno okrenuo smijer. Od danas smatram da je kriza za igrače na burzi završena. Vrlo jednostavno,bdi diktira kretanje – trend.

2, Ja nisam vjernik,ja sam agnostik. Za mene je škropljenje svetom vodicom i pljuvanje za crnom mačkom – ISTO.

3, Ali…..sve vam se vrti oko brojke 7. Broj sedam svugdje je jako važan,i u religijama i u bajkama a pogotovo na burzi. Godine 2007 (sredina) bili smo na vrhu. Godine 2014 – 2015 opet ćemo biti na vrhu. Najprije rast će biti selektivan. U zadnjoj godini rasta letjet će i zagorski purani.

4, Godine 2016 isplivat će sva govna na vidjelo i ćeka nas strašna kriza, možda rat. Vi kako hoćete,ja ubacujem zadnji sitniš na burzu i onda samo gledam. Bafett je rekao "najviše sam zaradio kad nisam ništa radio."

5, Naravno država nam je u rasulu,naravno da će biti nereda ali netko pametan je rekao "kupujte kada ulicama teče krv."

Zaključak: moja je građanska dužnost sudjelovati u napuhavanju balona koji slijedi….a vi…vi se možete popišati na sve ovo. [lol]

ps. ako me ne ismijete (neznam kak se to napiše [lol] ) ….ako me ne ismijete …onda ću se zabrinuti..onda nisam u pravu [sad]

ako bdi diktira trend treba li danas rasti atpl???

dan poslje sutra

ako bdi diktira trend treba li danas rasti atpl???

BDI diktira trend na burzama,pa to je logično. Povečana potražnja za prevozom znači i povečana proizvodnja a to opet znači…..bla bla.

Ali ima još jedna caka. Nikad rast na burzi ne predvode dionice ili sektor koji je predvodio u prošlom ciklusu .To znači da su građevinari i brodari aut do dalnjeg. [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo jedno pitanje šta se tiče dividende i famoznih 12%

Dakle ako je istina da firme u većinskom stranom vlasništvu neče platiti 12% poreza na dividendu jer HR ima ugovor za izbjegavanje dvostrukog oporezivanja s EU zar te iste kompanije nebi trebale onda izbjeći i plaćanje poreza na dobit na kraju godine jer ispada da je i to dvostruko oporezivanje.

Danas nam sljedi nova rasprodaja dionica na burzi, naša narodna igra najbržeg prsta uz traženje novog dna sve u nadi da će jednog dana biti bolje.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Katar dobio svjetsko prvenstvo u nogometu-kreće izgradnja 28 stadiona,a Ingra je tamo.A isto tako Katar se natječe za olimpijske igre i izgradnja još toliko.

peyo

Opet se kupnja previše zaletjela u krivi dan burze u Europi okreću u crveno a sutra je petak poznati dan za iskrcavanje iz dionica bacite pogled na Europske burze i pamet u glavu.http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

New Report

Close