BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I kao što sam rekao bit će danas bježite pete…..http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
naročito na IGH, Tehnici, Viaduktu, Dalekovodu i Hidroelektri jedini građevinar koji ima prostora za rast je INGRA ali i tamo je bitno što će odlučiti veliki igrači.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Šta će nam ovi silni analitičari kada imamo šefa……………

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Šta će nam ovi silni analitičari kada imamo šefa……………

Neznam tko je tebi šef ali nema ti koristi od tvojega spamanja dionice građevinara imaju još prostora za pad i ti tu ništa nemožeš pomoći.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


Oprostite, ne čita mi se članak jer znam što su specijalisti ali zar će sad svi dobivati na dionicama a nitko neće gubiti? Nemoguće. Specijalisti su izmišljeni radi velikih a ne radi nas forumaša. Zato sam ja čim sam čuo za nih zbrisao van na 113 i nisam pogriješio.

Eto mi neznamo, no zato je na temu došao stručnjak da nam pojasni.

Pa dobro lojtra znamo da si več 3-4puta popušio na pokušaju trejda ADPL i sada kada si napokon zaradio tih 4-5kn zarade po dionici sada bi ti opet htio kupovati po 108 i nadati se rastu do 115. Lako moguce da ces moci kupovati po 108kn opet no na to nikakvog utjecaja nema tvoje drukanje na forumu.

Zanima me odkuda takva radikalna promjena stava.. Mjesecima smo povremeno znali citati o "buducoj raketi do 120" , a sada odjednom i je zarada 108 do 113 dosta i odjednom usporedujes ADPL s neusporedivim firmama (PODRAVKA halo ! )

...

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)



Oprostite, ne čita mi se članak jer znam što su specijalisti ali zar će sad svi dobivati na dionicama a nitko neće gubiti? Nemoguće. Specijalisti su izmišljeni radi velikih a ne radi nas forumaša. Zato sam ja čim sam čuo za nih zbrisao van na 113 i nisam pogriješio.

Eto mi neznamo, no zato je na temu došao stručnjak da nam pojasni.

Pa dobro lojtra znamo da si več 3-4puta popušio na pokušaju trejda ADPL i sada kada si napokon zaradio tih 4-5kn zarade po dionici sada bi ti opet htio kupovati po 108 i nadati se rastu do 115. Lako moguce da ces moci kupovati po 108kn opet no na to nikakvog utjecaja nema tvoje drukanje na forumu.

Zanima me odkuda takva radikalna promjena stava.. Mjesecima smo povremeno znali citati o "buducoj raketi do 120" , a sada odjednom i je zarada 108 do 113 dosta i odjednom usporedujes ADPL s neusporedivim firmama (PODRAVKA halo ! )
[/quote]
Pa bogamu, napisao sam već 5 puta zašto "promjena stava". Pa neću imati dionicu zbog market makera. [bye]
Inače svaki puta sam dosad zaradio na trejdu na adpl.

Pazite se danas igramo igru najbrži prst ili tko zadnji proda magarac . http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


Pazite se danas igramo igru najbrži prst ili tko zadnji proda magarac . http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Osim na ingri, jel ?? [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Danas prvo ide navlačenje naivnih na kupnju a onda iskrcavanje po bidu prvenstveno građevinari Tehnika i IGH.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


Danas prvo ide navlačenje naivnih na kupnju a onda iskrcavanje po bidu prvenstveno građevinari Tehnika i IGH.

Odmori se medo, zaslužio si….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Danas idemo u nove rekorde rušenja cijena dionica neke će iznenaditi čak i svoje najvatrenije pristalice koliko nisko mogu ići.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


Danas idemo u nove rekorde rušenja cijena dionica neke će iznenaditi čak i svoje najvatrenije pristalice koliko nisko mogu ići.

brundaš, ajde navuci nekoga da oplete IGH po bidu

free flow information

Dok sam govorio ne kupujte IGH i Tehniku na oko 2.200 kuna ili Dalekovod i Viadukt na 350 svi su se smijali a danas vidimo da sam dobro savjetovao barem one koji su to svatili ozbiljno . Tako i sada kažem još neko vrijeme sačekati s kupnjom dionica građevina na nižim razinama . Pa onda kad krene oporavak burze bit će na njima dobre zarade.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

New Report

Close