BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Najnevjerojatnije je to šta su se ovdje sjatili najveći drukeri i bezposličari cijele ZSE.Da li kreće još jedan krug bureka,potpomognut sa PBZ-om.Još niti na jednoj dionici nisam vidio toliko bezpotrebne priče,stečaja,propasti, katastrofe kao na INGRI.PBZ je do 10 kuna istovarao po malo,a ostatak je riješila ekipa.Četiri mjeseca se borim protiv ovakvog nemilosrdnog uništavanja ove dionice,neiskrenih i nefer postova,nakupovao sam se INGRE,po meni dobrim cijenama.I šta sad ,da li netko zna gdje je tu kraj,jer cijena od 0,001 lipu je blizu.Da li se trgovanje na ZSE privodi kraju ,jer sebi ste napravili kratkoročnu zaradu,a srušili most iza sebe.Da li se itko iz Hanfe pitao zašto takvo rušenje,i uništavanje.Zašto se iz INGRE ne oglase,jer po ovim postovima danas Ingra ode u stečaj,a nikakvih informacija odnikuda.Evo vlast se promijenila i šta se dogodilo,ZSE ide u stečaj,jer se rastjeruju ulagači i to strahovito.Koliko nas je ostalo,i gdje su one reklame na telki.
Da li će se uprava uskoro udostojiti za nekakvu izlaznu informaciju.U svakom slučaju idem na sjednicu pa se budemo malo porazgovarali.A novi šef Hanfe koji je na sva zvona najavljivao čistke na ZSE ,pa gdje si sad dragane ,zašto sad ne priupitaš fondove zašto i kako.Bio si glasan prije izbora ,a sad ni traga ni glasa.Ili je to smišljena akcija za šta jeftiniju prodaju sveg Hrvatskog i legalno poklanjanje stranim ulagačima.7 utakmica medvjeda sam bio u ARENI i sa cijelom svojom imovinom stojim iza toga da takvo zdanje u centru Zagreba vrijedi ohoho puta više nego cijela današnja INGRA zajedno.Ponudite ARENU rusima,prodat ćete ju isti dan za lovu koju tražite,a to je vrlo izgledno jer baćuške ju hoće,a tada će cijena Ingre …………ma koji bog to uopće pišem.Razočaran sam i revoltiran zato šta hvalospjevne institucije ne rade svoj posao,ili šta kolega jebivjetar veli da-dok se jede i pije.Ajmo Ingra objavite poslove pa da se više krene.

peyo


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
Najnevjerojatnije je to šta su se ovdje sjatili najveći drukeri i bezposličari cijele ZSE.Da li kreće još jedan krug bureka,potpomognut sa PBZ-om.Još niti na jednoj dionici nisam vidio toliko bezpotrebne priče,stečaja,propasti, katastrofe kao na INGRI.PBZ je do 10 kuna istovarao po malo,a ostatak je riješila ekipa.Četiri mjeseca se borim protiv ovakvog nemilosrdnog uništavanja ove dionice,neiskrenih i nefer postova,nakupovao sam se INGRE,po meni dobrim cijenama.I šta sad ,da li netko zna gdje je tu kraj,jer cijena od 0,001 lipu je blizu.Da li se trgovanje na ZSE privodi kraju ,jer sebi ste napravili kratkoročnu zaradu,a srušili most iza sebe.Da li se itko iz Hanfe pitao zašto takvo rušenje,i uništavanje.Zašto se iz INGRE ne oglase,jer po ovim postovima danas Ingra ode u stečaj,a nikakvih informacija odnikuda.Evo vlast se promijenila i šta se dogodilo,ZSE ide u stečaj,jer se rastjeruju ulagači i to strahovito.Koliko nas je ostalo,i gdje su one reklame na telki.
Da li će se uprava uskoro udostojiti za nekakvu izlaznu informaciju.U svakom slučaju idem na sjednicu pa se budemo malo porazgovarali.A novi šef Hanfe koji je na sva zvona najavljivao čistke na ZSE ,pa gdje si sad dragane ,zašto sad ne priupitaš fondove zašto i kako.Bio si glasan prije izbora ,a sad ni traga ni glasa.Ili je to smišljena akcija za šta jeftiniju prodaju sveg Hrvatskog i legalno poklanjanje stranim ulagačima.7 utakmica medvjeda sam bio u ARENI i sa cijelom svojom imovinom stojim iza toga da takvo zdanje u centru Zagreba vrijedi ohoho puta više nego cijela današnja INGRA zajedno.Ponudite ARENU rusima,prodat ćete ju isti dan za lovu koju tražite,a to je vrlo izgledno jer baćuške ju hoće,a tada će cijena Ingre …………ma koji bog to uopće pišem.Razočaran sam i revoltiran zato šta hvalospjevne institucije ne rade svoj posao,ili šta kolega jebivjetar veli da-dok se jede i pije.Ajmo Ingra objavite poslove pa da se više krene.

prijatelju, a što čekuješ od ovih juda koji su nas prodali i ugurali nas u EU…sad broje judine škude, ali ni to im nije dosta….treba sve dionice valda zatući na 1 kn da nas stranci preuzmu za šaku eura….to ti je europska demokracija i sjajna eu budućnost – biti rob nu svojem domu!

Svaka čast prijatelju,ma ni sam ne bi bolje objasnio.Drago mi je da ima još HRVATA ,uz mene.
Za domovinu HRVATSKU -spremni!

peyo

http://finance.yahoo.com/news/stocks-cheaper-theyve-two-decades-195422624.html

spx na 1300 a kod amera nikad jeftinije
kod nas crobi na 1724 a nikad skuplje

netko je u ovoj priči lud?

Postanite Eu-robovi


Svaka čast prijatelju,ma ni sam ne bi bolje objasnio.Drago mi je da ima još HRVATA ,uz mene.
Za domovinu HRVATSKU -spremni!

MA kakve su to gluposti???
Kaj ako nisam krivo investirao u Ingru i suludo plivam kontra struje onda nisam HRVAT.
O da jesam, veliki, koji pazi na svaku svoju kunu jer ih nema za rasipanje…nisu mi pale sa neba niti mi ih je netko poklonio, nego sam ih sam krvavo zaradio…i zato svaku svoju kunu cijenim i pazim na nju…i nisam lak na obaraču…i ne mlatim po gloginjama…ni tuđim ni svojim…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ne znam zašto se neki ljute kada se drugi ne slažu sa njihovim stavovima glede ulaganja i vrijednosti dionica…da ja imam neku dionicu (a nemam) ili da ju želim kupiti jer vjerujem u nju (a ne želim jer ne vjerujem) ma nema toga tko bi me odgovorio kada napravim analizu i donesem odluku…za to se zapitajte vi ljutice jeste li napravili analizu prije kupovine i jeste li ispravno postupili…jer ako niste onda se imate pravo ljutiti…ali na sebe, a ne na one koji misle drugačije.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Građevinarima nije bilo lako zadnjih godina a sad kad će nam konkurencija postati građevinari EU bit će nam još teže.

upravo to bi se moglo dogoditi…poogledaj sloveniju kako su kod njih masovno bankrotirali građevinari nakon ulaska u EU, to čeka i nas
[/quote]
Jajaru dobro kažeš i već danas potvrda tvoje teze građevinari – 5 % u prosjeku još kad nam uvedu porez na imovinu i rast cijena dioinica a mi na njima popušili -95 % bit će još gore. Treba mjere za oživljavanje ove naše burze a ne porezi.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove




Građevinarima nije bilo lako zadnjih godina a sad kad će nam konkurencija postati građevinari EU bit će nam još teže.

upravo to bi se moglo dogoditi…poogledaj sloveniju kako su kod njih masovno bankrotirali građevinari nakon ulaska u EU, to čeka i nas
[/quote]
Jajaru dobro kažeš i već danas potvrda tvoje teze građevinari – 5 % u prosjeku još kad nam uvedu porez na imovinu i rast cijena dioinica a mi na njima popušili -95 % bit će još gore. Treba mjere za oživljavanje ove naše burze a ne porezi.
[/quote]
Možda da povećamo izvozne kvote za odstrel medveda??? pa tako privučemo talijane??? i druge koji žele pucati…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Odstrel medvjeda ti neće pomoći pri padu dionica građevinara a pozivanje na odstrel ili ubojstvo je stvar tvojeg odgoja, moderatorovog propusta i posao za MUP barem su inače brzi u privođenju po prijetnjama i to puno manjima jeli tako kolega iz postaje Dubrava [proud]

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Poštovani kolege u zadnja dana se toliko mahera ovdje sjatilo,toliko postova da to ni pas sa maslom nemože prožvakati.Ja evo od danas ne kupujem.Razlog-čekam da opet odigrate igricu,pa drugu pa treću,itd,itd.Danas sam imao postavljenih 8 naloga na bidu ni u jednom nije bilo ispod 100000 kuna.Ali pošto sam nakon 5 mjeseci shvatio da se borim sa vjetrenjačama i sa fondom PBZ, a sad se na kraju ispostavilo i sa INGROM i državom,više neću.Čekam da vidim do kuda ćete ju stjerati a da uprava ne mrdne prstom.O stečaju nema ni gpvora ni razmišljanja,o nekom novom poslu isto ni riječi,pa eto peyo red ti je da se makneš,pa da nakon rasturačine smanjiš ulaz.Onaj frend šta je onako naivno trubio da se jučer tuklo samo malim nalozima odnosno maćih ulagača-frende u krivu si.
Sad mi je prosjek 6,76.I to je to-il sam car ili a kud sam išao.Neka stoje kruha ne traže.Svim pravim INGRAŠIMA držite se i sretno,a burekđijama -izgubite šta više.Toliko od mene ,do nekih boljih vremena.INGRA,INGRA,INGRA,INGRA……………..

peyo

Stanje se pogoršalo… [shocked] [huh]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Bravo peyo zaradio si stoticu od mene uz tebe sam na Ingri jer je stjerana na dno dna. Po meni puno bolji izgled za daljnji pad imaju ostali građevinari koji su još ipak zadržali nekakve cijene i iz njih dioničari mogu izvući neki keš. Tu prije svega mislim na IGH, Tehniku, Dalekovod i Viadukt , ostali građevinari su i onako dotakli dno.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

New Report

Close