BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sory,nisam vidio odgovore.Da danas su vremena gdje svako trži kako i koliko može.Ali pošto taj vrag u nama niked ne spava,onda se upuštamo u kojekakve pustolovine.Neko uspije neko ne.To se zove burza.Frende Smart,ni južina nije tako loša kao šta se čini,ali za najjače i najstrpljivije.Sad se kupuje za neka bolja vremena.Osobno ne tražim dno,nego povoljnu priliku.A bura ,bura je uvijek tu i uvijek udari na olujnu.Primjeri u zadnjih godinu dana:VIRO,ĐURO,PTKM,KORF,INA,LKRI,BELJE………bilo dobrih oluja,jakih udara lijepih skokova.
U globalu ste u pravu,ali nevera se digne odmah iza najveće fijake i bonace.Tako će biti i sada,jer je bonaca začuđujuče duga.
Sretno obadvojici,odoh na utakmicu.

peyo



A kome to vama vatreni?Meni nikako ,trenutno status squo.Čekaju se izviješća,novi potezi firmi,ulagača i vlade.Smiraj pred buru.A tebi?

Ne znam samo odakle bi na našem tržištu mogla zapuhati bura? Mislim da će jugo nastaviti do daljnjega!?
[/quote]

e pjesnici, kad bi nam meteorolozi mogli pomoći. [smiley]


e pjesnici, kad bi nam meteorolozi mogli pomoći. [smiley]

Pa pustio bi onoj Ani Bago da me prognozira do petka…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



e pjesnici, kad bi nam meteorolozi mogli pomoći. [smiley]

Pa pustio bi onoj Ani Bago da me prognozira do petka…
[/quote]
Draga Ana, možeš i preko vikenda…
Sa ovim do sada sam zadovoljan [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Nastavlja se pad dionica građevinara između IGH i Tehnike se vodi mrtva trka koja će dionica više potonuti. Sad dali je to samo panika ulagača i sadašnjih dioničara ili se građevinarima stvarno loše piše ? Od velikih projekata nova vlada odustaje kao prvo od pelješačkog mosta zbog nedostatka sredstava. Ići će se na kako tvrde jeftiniju varijantu cesta kroz BiH ali i od toga za sada ništa. Hitno nam trebaju neki veliki poslovi inače nam se loše piše.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Premješteno iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)

U međuvremenu je HPB povećao tržišni udio sa 3 na 4%. Iako bi i tamo dobro došlo jedno malo pospremanje u personalu, čisto da se ne naguravaju po kancelarijama!

Premješteno iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)


U međuvremenu je HPB povećao tržišni udio sa 3 na 4%. Iako bi i tamo dobro došlo jedno malo pospremanje u personalu, čisto da se ne naguravaju po kancelarijama!

Za razliku od CO-a, HPB vrlo odlučno ide prema oporavku, te ustalom i odluka Vlade da prodaju problem CO, a ne HPB sve govori.

HPB će imati dosta gubitaka u naredno vrijeme jer čiste sve nenaplative kredite i jamstva od bivše Vlasti, ali to rade na zdravim temeljima i vrlo odlučno s ciljem povratka u pozitivne vode.
Na HPB bi se kladio, ali CO nikako.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Građevinarima nije bilo lako zadnjih godina a sad kad će nam konkurencija postati građevinari EU bit će nam još teže.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


Građevinarima nije bilo lako zadnjih godina a sad kad će nam konkurencija postati građevinari EU bit će nam još teže.

Ajde ti medo na odmor još malo….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Građevinarima nije bilo lako zadnjih godina a sad kad će nam konkurencija postati građevinari EU bit će nam još teže.

moš’ mislit…

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT


Građevinarima nije bilo lako zadnjih godina a sad kad će nam konkurencija postati građevinari EU bit će nam još teže.

upravo to bi se moglo dogoditi…poogledaj sloveniju kako su kod njih masovno bankrotirali građevinari nakon ulaska u EU, to čeka i nas

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

a ono što ne bankrotira će preuzeti stranci hehehehe. Mudra nam je odluka za ulazak u EU. No mi smo se isto iskazali vodeći državu 20 god.

New Report

Close