BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Frende Ing,odličan post.I sad treba gosn XY raspet na križ jer je"dizao dionice",a sve koji su ih uništavali,rušili,rasturali treba dati kolajne oko vrata.A kad ljudi zapitaju gdje su im mirovine,tko će im objasniti da su fondovi prebacili i tu sitnu lovu u svoje matične zemlje.Odličan post frende ING.

peyo

Pitanje za urednika ili nekoga tko je već odgovoran:
čemu služe Osnovni i Financijski podaci o tvrtkama na ovom forumu koji važe za 2008.godinu?
Ako nema tko će to ažurirati barem jednom godišnje bolje bi bilo to maknuti.

Ima li odgovornih ili su svi neodgovorni po gore navedenom pitanju?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/agrokoru-prijete-tuzbe-za-belje-todoric-siromasniji-za-milijardu-kuna-/592359.aspx

http://www.index.hr/vijesti/clanak/gradjanska-akcija-ispred-kulmerovih-dvora-bajicu-uhiti-todorica-ili-radimo-gradjansko-uhicenje–/592303.aspx

http://sports.yahoo.com/blogs/golf-devil-ball-golf/tiger-woods-ex-wife-bulldozes-12-million-home-232405259.html

iznajmljujem jeftino strojeve za demoliranje
info na privat

Postanite Eu-robovi

Petar Brkić, Večernji lsit 05.01.2012.

Hanfa bi se trebala početi ponašati kao država i stegnuti remen.
Preskupa je za tržište kapitala.
Brokeraji ne mogu konkurirati fondovima jer su troškovi poslovanja skuplji.

[proud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Blokira mi internet u cijeloj regiji,pa više nisam siguran jel radi ili ne.Da li ovi vani voze danas ili ne.Na Worldu mi pokazuje debele pluseve a na drugom minuse i netrgovanje.Jel ima ko kakvo saznanje,HVALA.

peyo

Danas, vani sve zeleno dax trenutno 2,3% u plusu,hoćemo li i mi gore!?

O da,da ,proradilo,samo mi se čini da to našim ulagačima ne odgovara.Kod nas se zarađuje u crvenom.

Index Country Change % Change Level Last Update
FTSE 100 England +64.71 +1.15% 5,676.97 6:24am ET
Euronext 100 Europe +10.24 +1.73% 600.71 6:09am ET
CAC 40 France +66.56 +2.13% 3,194.25 6:09am ET
DAX Germany +151.22 +2.51% 6,168.45 6:21am ET
Swiss Market Index Switzerland +49.12 +0.82% 6,036.66 6:18am ET

peyo


O da,da ,proradilo,samo mi se čini da to našim ulagačima ne odgovara.Kod nas se zarađuje u crvenom.

Index Country Change % Change Level Last Update
FTSE 100 England +64.71 +1.15% 5,676.97 6:24am ET
Euronext 100 Europe +10.24 +1.73% 600.71 6:09am ET
CAC 40 France +66.56 +2.13% 3,194.25 6:09am ET
DAX Germany +151.22 +2.51% 6,168.45 6:21am ET
Swiss Market Index Switzerland +49.12 +0.82% 6,036.66 6:18am ET

I?????? Kako će to vama pomoći????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

A kome to vama vatreni?Meni nikako ,trenutno status squo.Čekaju se izviješća,novi potezi firmi,ulagača i vlade.Smiraj pred buru.A tebi?

peyo


A kome to vama vatreni?Meni nikako ,trenutno status squo.Čekaju se izviješća,novi potezi firmi,ulagača i vlade.Smiraj pred buru.A tebi?

Ne znam samo odakle bi na našem tržištu mogla zapuhati bura? Mislim da će jugo nastaviti do daljnjega!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


A kome to vama vatreni?Meni nikako ,trenutno status squo.Čekaju se izviješća,novi potezi firmi,ulagača i vlade.Smiraj pred buru.A tebi?

Da, slažem se smiraj pred buru i potop [bye]
A meni?? meni dobro, ja u kešu …već 3 i pol godine..sa manjim i kratkim izletima…i kako stvari stoje [thumbsup] u kešu bum i ostal…nokti cijeli, čira nemam i oći nisu iscurile od gledanja crvenih strelica…OK je [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close