BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da su svi glavni sudionici TK znali da će ova doći u ovo vrijeme. To objašnjava izlazak fondova iz mnogih pozicija i izvlačenje para iz svih dionica da se pripreme za ovo.
E sad pitanje svih pitanja je: Hoće li sve druge dionice biti rušene (zbog izvlačenja para), a na INI orgije ili će prodajom dionica Ine ekipa ulaziti u druge dionice koje su dosta "jeftine"???
IMHO ovo drugo bi bila vjerojatnija opcija, ali opet svima kronično fali novaca pa bi veliki dio novaca mogao, nakon prodaje, završiti po čarapama i najlonkama. I sam planiram bar 100 eura zapiknut u neke haltere [thumbsup] [thumbsup]

Pa naravno da su se pare izvlačile pa samo to se i radi na zse zadnjih godinu dana, a obzirom na situaciju i nastavit će se dalje izvlačit, to je neupitno. To se ne zove trgovina dionicama, to nije mešetarenje i kalkuliranje, to se zove rasprodaja dionica.

Ina bi mogla poslužit ne samo da se iz nje izvuku pare već da se tim novcem opet laganini napumpa tržište samo da bi se još više izvuklo para iz dionica. Nema tu više zdravog ulaganja, nema zdravog rasta, jedina je razlika u filozofiji pristupa problemu- u zadnjih godinu dana strategija je bila "dump", a uz Inu bi mogla bit "pump and dump".

Treba se suočit s realnošću, ljudi moji država je na korak do financijske katastrofe, obveznice su nam na korak do junk statusa. A obveznice su kao sigurnije ulaganje, onda znate gdje nam stoje dionice.

never surrender

Štedili smo do sad, pa pogledajte dokle smo dogurali. Treba početi trošiti !

Želim prokomentirati i porazgovarati da li se slažete sa činjenicama.Ako INA odradi kako treba ,a nema razloga da ne,po meni dionice-KORF,ĐURO,PTKM,LKPC,LKRI,INGRA,DLKV,IGH,JNAF,BLJE….i još neke mogle bi biti lansirane u debeli ,debeli UP?
Da li se slažete?

peyo

Gore u postu si rekao da treba trošiti,i tu se u potpunosti slažem sa tobom.Pa zašto onda ne bi bilo trošenje na ZSE? A nabrojene dionice su sve koje su imale let od početka godine,pa je velika vjerojatnost da idu opet UP.

peyo

Jedino malo naglas razmišljanje…
A što ako Huni već imaju 50+ dionica i samo im treba otvareno trgovanja da ozakone stečeno???
Ako kupe biti će to par komada forme radi, e onda će biti veselo….
Velim, samo IMHO na glas nemojte odmah replika na repliku…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


dionice-KORF,ĐURO,PTKM,LKPC,LKRI,INGRA,DLKV,IGH,JNAF,BLJE….i još neke mogle bi biti lansirane u debeli ,debeli UP?
Da li se slažete?

Da, slažem se. Bit će ponovno blokada na ZSE. Jedino se ne slažem s time da će Luka Rijeka otići u blokadu. Eventualno u negativnu?

Evo da ja imam INA-u ja bi ulozio u druge dionice jer svi imatelji INA-e su debele u plusu,a sto se tice ostalih dionica mislim da su stvarno jako jeftine,a samim time i dobro ulaganje



dionice-KORF,ĐURO,PTKM,LKPC,LKRI,INGRA,DLKV,IGH,JNAF,BLJE….i još neke mogle bi biti lansirane u debeli ,debeli UP?
Da li se slažete?

Da, slažem se. Bit će ponovno blokada na ZSE. Jedino se ne slažem s time da će Luka Rijeka otići u blokadu. Eventualno u negativnu?
[/quote]

Nemojte živjet u zabludi!

Iako bi voli da dođe do blokada na pojedinim dionicama, nisam siguran!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




dionice-KORF,ĐURO,PTKM,LKPC,LKRI,INGRA,DLKV,IGH,JNAF,BLJE….i još neke mogle bi biti lansirane u debeli ,debeli UP?
Da li se slažete?

Da, slažem se. Bit će ponovno blokada na ZSE. Jedino se ne slažem s time da će Luka Rijeka otići u blokadu. Eventualno u negativnu?
[/quote]

Nemojte živjet u zabludi!

Iako bi voli da dođe do blokada na pojedinim dionicama, nisam siguran!!!
[/quote]
Prije bi moglo doći do negativne blokade na pojedinim dionicama još ništa od rasta dionica.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove





dionice-KORF,ĐURO,PTKM,LKPC,LKRI,INGRA,DLKV,IGH,JNAF,BLJE….i još neke mogle bi biti lansirane u debeli ,debeli UP?
Da li se slažete?

Da, slažem se. Bit će ponovno blokada na ZSE. Jedino se ne slažem s time da će Luka Rijeka otići u blokadu. Eventualno u negativnu?
[/quote]

Nemojte živjet u zabludi!

Iako bi voli da dođe do blokada na pojedinim dionicama, nisam siguran!!!
[/quote]
Prije bi moglo doći do negativne blokade na pojedinim dionicama još ništa od rasta dionica.
[/quote]

Med, Ganci dolaze u grad na sajam…pametnije bi ti bilo ostati u brlogu i sanjati zimski san.

free flow information

@gayday
pa nikako da ti taj IGH dođe na 1200 kn pa da izađeš s 0 van ??? [cry]

Danas ima da ronimo i zbrajamo minuse to je samo moje mišljenje koje se suprostavlja svakom drukeru.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

New Report

Close