BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa dobro na svijetskim burzama rasprodaja dionica traje i dalje ništa od rasta.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Samo da najavim da sutra izlazim iz posebnog režima pisanja (čitaj istekao mi moratorij od 21 dana kada mogu pisati samo 4 posta dnevno). To je bio velik okov za moju pjesničku dušu, ali evo ako Bog da sutra je tome kraj. Osim ako borci protiv demokracije ne zatraže produljenje pritv..ovaj produljenje…
JUHUUUUUUU…..

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

http://finance.yahoo.com/
Evo,Europa se zeleni a mi nešto malo na
početku a onda povratak u kaljužu ZSE.
Valja ovo izdržati.

Pozdrav


http://finance.yahoo.com/
Evo,Europa se zeleni a mi nešto malo na
početku a onda povratak u kaljužu ZSE.
Valja ovo izdržati.

Pozdrav


To zelenilo smo već navikli gledati 1 % plus a onda sutra – 2 % i gdje smo i dalje nigdje. Dok god ne počnu pozitivne blokade na dionicama ja ne kupujem. Ovo su još uvijek samo padajući noževi a oni su kako znamo jako opasni za loviti.

KAko bi to rekao birtić "jel ima ko prodaju na Ingri", za kupnju ne pitam…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


KAko bi to rekao birtić "jel ima ko prodaju na Ingri", za kupnju ne pitam…

ti mora da si gadno kapitulirao ,,mjesecima od teme do teme i pljucanje po svemu kako nis ne vrijedi [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ništa od očekivanog rasta samo nove rasprodaje dionica kako nadolaze blagdani, investitorima je izgleda muka od burzi. države koje su ipak u boljem položaju od nas bilježe minuse a što tek onda očekivati kod nas.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Ja to znam,a oni tek budu saznali.Ima ih 5-6 koji samo pljuju,i ništa im ne valja.Ali na svim dionicama koje kibiciraju.I ista fora.Eno na ingri identičan post………prvih 10 prodaje…trla baba lan.Šta hoće sa time postići,pa da li ima koja budala koja nasjeda na te štoseve.Znaš šta je najgore,šta je na cijeloj ZSE letargija.Ali šta se tiče LKRI,evo Milanović preuzeo vlast,a Linić je u niskom startu da pomete prvo u Rijeci a onda dalje.Koliko je to dobro za ostalo ,ne znam,ali za LKRI je jako unosno.Samo se još malo strpiti.SRETNO.

peyo

Premješteno iz teme: BLJE (Belje d.d.)

Mercator odvojio Mercator od Mercator tehnike. Kratko i jasno. Nema članka u novinama već radim za slovence.

Svatko po svom neka radi.

Lp

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ništa dobro nam se ne piše . Vaš link

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Mislim da su svi glavni sudionici TK znali da će ova doći u ovo vrijeme. To objašnjava izlazak fondova iz mnogih pozicija i izvlačenje para iz svih dionica da se pripreme za ovo.
E sad pitanje svih pitanja je: Hoće li sve druge dionice biti rušene (zbog izvlačenja para), a na INI orgije ili će prodajom dionica Ine ekipa ulaziti u druge dionice koje su dosta "jeftine"???
IMHO ovo drugo bi bila vjerojatnija opcija, ali opet svima kronično fali novaca pa bi veliki dio novaca mogao, nakon prodaje, završiti po čarapama i najlonkama. I sam planiram bar 100 eura zapiknut u neke haltere [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ništa od novih poslova niti ulaganja u kapitalne objekte, jednostavno nema se država je pokradena.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

New Report

Close