BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas sigurno novo dno na pojedinim dionicama.

Danas i gospodin xy u novinama. Što je i njega uhvatila frka kad toliko snažno druka. Izgleda da će korf na 50kn

Upitno je kako i zašto sada uglagati u dionice kada nam stalno govre o duplom dnu i novom padu cijena dionica. Nije li se onda bolje maknuti s kupnje i sačekati taj novi val pada dionica. Vaš link

Mislim da kad sve europske burze i ameri i kosooki budu jedno mjesec dana po 15 -20% svaki dan u plusu,možda ,ali možda bi croby,mogao par posto plusa,na kratko………….JADNO.

peyo


Mislim da kad sve europske burze i ameri i kosooki budu jedno mjesec dana po 15 -20% svaki dan u plusu,možda ,ali možda bi croby,mogao par posto plusa,na kratko………….JADNO.

mi smo ukleta burza, ne znam šta se treba dogoditi da mi narastemo
kolektivna depresija i paranoja vlada ovdje

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Nakon jučerašnjeg navlačenja na kupnju danas ide malo jače istresanje po bidu i potop dionica samo gledajte kako se veliki igrači poigravaju s nama malima.


Nakon jučerašnjeg navlačenja na kupnju danas ide malo jače istresanje po bidu i potop dionica samo gledajte kako se veliki igrači poigravaju s nama malima.

Opet si promašio ceo fudbal [lol]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Dali ste bacili pogled na crvenilo europskih burzi i što kažete, ponovno istresanje iz dionica sad je novo dno sasvim sigurna činjenica.

Ode Dalmacijavino……………za 1 kunu…………u jako dobre ruke,čovjek ima malu kapicu na glavi.Osobno nemam ništa protiv Židova,a ni protiv niti jednog kupca.Ali zar je baš morao biti kupac,zar nama nije u interesu Dalmacijavino,kad se na sva zvona tupi,da Hrvatska vina osvajaju svijet,pogotovo Ameriku i Rusiju.Gospodo draga,pišem samo zato šta je to samo jedna tvrtka u nizu.
DA LI ĆE NA KRAJU SVE TVRTKE SA NAŠE BURZE ZAVRŠITI ISTO,I DA LI SMO I MI TOME KRIVI?????????
Razmislite malo šta imamo ,sa čim trgujemo i koliko je sve,ali baš sve šta imamo je trenutno svedeno na BEZCIJENJE…………….SA POŠTOVANJEM.

peyo

A što se može peyo, bolje da je kupio stranac s kapicom na glavi nego da je otišlo u stečaj….pogledaj samo što su naši novi kapitalisti napravili od firmi koje su kupili? 90% ih je uništeno, a ostalih 10 % kasnije je opet preprodano strancima! Dobro je Bruno Bušić govorio – vidjet ćete kad dobijemo svoju državu kako naši kradu, ovo do sada nije bilo ništa!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ode Dalmacijavino……………za 1 kunu…………u jako dobre ruke,čovjek ima malu kapicu na glavi.Osobno nemam ništa protiv Židova,a ni protiv niti jednog kupca.Ali zar je baš morao biti kupac,zar nama nije u interesu Dalmacijavino,kad se na sva zvona tupi,da Hrvatska vina osvajaju svijet,pogotovo Ameriku i Rusiju.Gospodo draga,pišem samo zato šta je to samo jedna tvrtka u nizu.
DA LI ĆE NA KRAJU SVE TVRTKE SA NAŠE BURZE ZAVRŠITI ISTO,I DA LI SMO I MI TOME KRIVI?????????
Razmislite malo šta imamo ,sa čim trgujemo i koliko je sve,ali baš sve šta imamo je trenutno svedeno na BEZCIJENJE…………….SA POŠTOVANJEM.

Napomenuo bi sljedeće:

Berkowitz će u roku od dvije godine morati vratiti 100 milijuna kuna koje je Audio kroz pozajmice dao za plaće radnicima, a također mora podmiriti obveze prema dobavljačima, koje iznose između 10 i 15 milijuna kuna. Oko 900 milijuna kuna dugova koje Dalmacijavino ima prema državi bit će otpisano.

Za mene kapital ne poznaje granice. Jedino bitno je da zaživi održiv model upravljanja i razvoja kompanije. Otpisani dugovi nikada se neće u ovom ili onom obliku vratiti.

Sve u svemu ulagati u RH u ovo doba – zaista hrabro i za svaku pohvalu. Zapitajmo se što su Hrvatice i Hrvati kao građani dobili kroz upravljanje državnom imovinom od strane RH, a što od upravljanja pod patronatom privatnih vlasnika kompanija?

Srdačan pozdrav

Htio sam nešta drugo reći,ako na ZSE i da lje ostane ovakva likvidnost i rasprodaja za budzašto,odosmo mi u ………..juhuhu,a neko sa lovom će za sitnu lovu pokupovati sve šta se može.A za to smo si sami krivi jer smo okrenuli bit burze i informacija.Danas se u našem poslu zarađuje na padu,i za burek,a strenđeri čekaju da se pokoljemo i spustimo cijene još više.Evo vam primjer ATPL………..pa 300 i kusur kuna………..sprdačina,Janaf,petrica,LKPC,LKRI……….da ne nabrajam firme i to sve i jedna je objavila dobit,za tri kvartala.Da ne spominjem INU, koja je objavila 2 milijarde……..slovima jer ne znam kako se to piše.A bauštelci……..jesu u banani kao i svi bauštelci svijeta,ali eno krenula kupovina po najnižim cijenama kojih se sjećam ,a dugo sam ovdje.Raifaizen kupio za 2 i pol miliona Dalekovoda,Igh na 800,tehnika tu negdje,INGRA NA 7 KUNA………..pa da sam prije dvije godine imao ovoliku količinu INGRE,………….mali bog bi bio.
Govorimo o nomonalnim cijenama,a kakve su ovo cijene danas,10 puta i više su manje od nominale.
Hoću vam prevedeno reći da se trebamo mi koji radimo ovaj posao okrenuti u drugu kožu i početi trgovati drugačije,odnosno ne zakapati u grob sami sebe.Burza je pokazatelj svega,burza prva reagira na sve dobro i loše…….tako sam makar ja naučio.A danas klinci ne kupe pokaz nego kupe sto komada INGRE…………………..Nemam ništa protiv niti jednog ulagača na ZSE,ni sa malo ni sa puno love,ali definitivno će nas strani kapital pokopati 90 posto a i više……..i to baš nas koji radimo ovakvom trgovinom.Pazite,prije jedno mjesec dana tukao sam ask na LKRI,pokupio sam 42 naloga i uspio skupiti 1500 komada.Da li me sad shvaćate o čemu govorim.Cijena ne da se nije ni približno zadržala na vrhu ,nego je još pala ispod prve koju sam kupio i to fest.A svi su vani bili zeleni.Imate 50 transakcija dnevno,a prodano 800-900 komada………i to po bidu……….
Ma malo sam razočaran načinom ulaganja,a ja bih se usudio reći da ovo uopće nije ulaganje,nego dječja igra.Osobno sam se natovario dobrano sa svim mojim zicerima,i čekam.Ja ću dočekati,ali vjerujte da će forum uskoro zjapiti prazan,jer više neće imati ko pisati,makar i iz zahebancije.
SRETNI I PAMET U GLAVU,RAZMISLITE O OVOME ŠTA SAM NAPISAO.OVO NIJE PROVOKACIJA,OVO JE REALNOST I BLISKA BUDUĆNOST,A NAVEO SAM SAMO MALI DIO PORTFELJA ZSE.

peyo

New Report

Close