BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Ne slažem se sa padom crobexa,ali definitivno fali friškoga kapitala.Ovo šta velite kolega je istina,odnosno saga o INI……..Sad mi recite zar LKRI nije isti scenarij u suštini.Sad sržava zaštićuje ………ma koga,pa sama je prodala i ona i mi radnici i braniteljski fond,i šta sad…..ajmo sve natrag.Ma ja bi volio više od ičega da se sve vrati,ali kapitalizam je okrutan i ne trpi igre i igrice.
INA je objavila -riječima ću dvije milijarde kuna dobiti u prvih 9 mjeseci.A hebote prije ugara smo skoro završili u stečaju zbog nepovoljnih cijena nafte.A ti isti menadžeri koji su tu naftu kupili su nagrađeni………………..šta dalje reći.Istina je samo ta kad su Mađari ponudili 2800 po komadu šta je bilo 1000 kuna skuplje nego na burzi,da su znali šta rade,i da će im se ulog jako brzo vratiti.A šta se tiče cijene dionice 4 soma pa i više…………..šta reći jedino to da se oslobodio friški kapital,sa kojime opet nismo znali raspolagati.
A LKRI…………ma bez veze je uopće raspravljati o još jednom Hrvatskom dragulju koji će otići u nepovrat.

peyo

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


@peyo

Da slažem se da fali friškog kapitala,i kako stvari stoje sve ga je manje .
Po meni glavni razlog pada dionica i cijelokupnog tržišta.

Svi su scenariji isti,razlikuju se u finesama,žalosno je da smo svoje bogastvo prodali i prodajemo za sitne novce.

Na svijetskim burzama i dalje rasprodaja dionica!

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Ovo danas i zadnjih dana je dokaz da bi dali i po 20 kuna …………….a poslije država je sve kriva i mora ,baš mora ih izvući iz stečaja.Jadno………..ali sam pao ,sam se ubio.

peyo

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


Ovo danas i zadnjih dana je dokaz da bi dali i po 20 kuna …………….a poslije država je sve kriva i mora ,baš mora ih izvući iz stečaja.Jadno………..ali sam pao ,sam se ubio.

Zašto pada kolega zar nije trebala rasti, vi ste tako tvrdili kolega a ja znam da će padati još.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Onda si slučaj za provjeru hanfe, jer odaješ povjerljive informacije.
Ne znam koji je bog u ljudima ,pa nije smak svijeta,………….hebote ko u vrijeme velikog potopa.
Samo onda se znalo zašto curi,a danas………..ne razmem baš niš.Gasi komp i čekaj bolje dane.

peyo

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


Onda si slučaj za provjeru hanfe, jer odaješ povjerljive informacije.
Ne znam koji je bog u ljudima ,pa nije smak svijeta,………….hebote ko u vrijeme velikog potopa.
Samo onda se znalo zašto curi,a danas………..ne razmem baš niš.Gasi komp i čekaj bolje dane.

Nisam ja za hanfu već ti ideš od dionice do dionice i pišeš bezvezne drukove posije kojih slijedi potop na toj dionici.
Provjereno na više dionica.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Za nas medvjede dobri dani na vidiku pala nam je sjekira u med zbog straha na svijetskim burzama.
AMERIČKO TRŽIŠTE

Wall Street: Indeksi srušeni i šesti dan zaredom. Vaš link

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Pero

jel je zig zag još valjan?

Nedavno sam napisao
Ode li cac još niže tamo do 2785, onda bi to bio opet flat A-B-C, a ne double three W-X-Y

Znači nije zig zag u igri već flat. Da, još uvijek je obrazac valjan.

Usput, primjetio da sam krivo izračunao najnižu moguću točku korekcije za cac, nije 2785 već oko 2730.

Evo i danas ti indeksi skaču kako je predviđeno…malo zezaju i s tim manjim flatovima pa je teže pratit, al sve je na kraju na mjestu…
[/quote]

u USA slijedi daljnje ronjenje, nakon manjeg odbijanca (mozda samo par dojija…).

cudim se kako ne primjecujete na sp500 H&S sa targetom an 1137.
vjerojatno ce potegnuti skroz do 1126.

osim Bruatlnog Kapitala nitko ne zna napraviti ispravnu analizu.
[wink]
[/quote]
kako ti se još da… [embarass]…usta moja…a ni osnove nisi naučio…

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@ zosprajc

[lol]
ostat cete vi bez gaca ako ne budete slusali Brutalni Kapital.

radje se nabrusite na bearove.

evo graf za one izgubljene (npr.zosprajc).
nadam se da znate razaznati sto je sto na grafu.
[wink]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

koji analfa…ajde, uživaj… [smiley]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Zosprajc – vlad111

Grafovi perice ili Tigrusa su »pojam« u vezi kvaliteta u odnosu što si ti crtao prije. Primjerice čuveni tvoj graf – HT ide na 30 Kn.

Nemoj molim te. Samo nam još fali ovdje šveđanin i biti će opet fešta.

New Report

Close