BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bit će gadnog iskrcavanja iz dionica u ova dva dana pred nama vjerovatno kao i na europskim burzama

Evo zašto neki gube masne novce! DAX uskoro premašuje stari vrhi i nastavlja prema 6800kn, a opet bi ponovio, 6800 nije OTPOR za DAX. Tek 9000 bi mogao biti prvi otpor,al tada će i CROBEX već biti na 4200 dok naši fondovi shvate kako su fulali planetu!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Za kraj tjedna letargija Vaš link

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Ako se smijem nadovezati na ovako stručno napisan post-SVAKA ČAST FRENDE-dođe bilo koja kompanija iz bilo kojeg dijela svijeta,uloži grdnu lovu ,a mi umjesto da ju dignemo u nebesa tamo gdje joj je i mjesto,mi se zadovoljavamo burekom i srušimo ju uz pomoć države, na trenutno poznate cijene.Da li smo mi toliko ludi,da ne vidimo i ne znamo šta ali doslovno ,šta stranci kupuju i u šta ulažu,ili smo totalno u banani ,pa nam je svejedno.Ponavljam se ponovo,moji kolege iz INE koji su dobili dionice ,psuju Mađare na pasja kola………..a zašto?Pa niko ih nije tjerao da prodaju.Osobno mislim da će LKRI doći na staru slavu kao šta je i uvijek bila-največa i najjača luka na Jadranu,a možda i dalje.
A šta se tiče samog trgovanja ,ovo je stvarno dosadno,i moraš cijeli dan čekati da čokneš koju dionicu.Sa druge strane ,ono šta sam ja vidio,a i šta ste mi ispričali svaki drugi tjedan je bilo kupljenje aska,po ohoho naloga,a bid bi ne bi,sve na sitno……….ask se spušta………blentavo.Da je ovo neka turbo likvidna dionica,znalo bi se ko caruje ,ali ovdje je trejd u jako malim količinama.Osobno ,ja ću svoj cilj ostvariti,odnosno sakupit onoliko koliko sam zasrtao.SRETNO I INERTNO.

peyo

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Nisam mogao na forum od 2 sata,ali mislim da bi vam ovo danas trebalo pokazati snagu dionice LKRI.Likvidnost odlična,istrpano je 4000 i kusur komada.Kolega veli potop,ja velim pokazana snaga ulagača.Jer da je bio potop na koliko bi dionica završila.A s obzirom da je vani bio pakao,Lkri je odlično prošla.Ja sam danas lijepo tržio i idem na onaj drugi zacrtani target.A uzmite si da je u pola trgovanja lupano po asku i to stvarno pozamašne cifre…..i sa 134 otišla na 141,i to je kupljeno sve šta se nudilo.A evo mislim da sam i otkrio zašto.Evo na teletextu izjava premijerke o primarnim projektima,a prva je pruga do Rijeke.To bi za mene dinosaura značilo samo jedno ,rast dionice LKRI,i zato je i bio danas ovakav promet i otimanje za dionice.Iz viđenja trejd majstora ,katastrofa,ali svako ko čita ona mala slova………………znači LOVA.SRETNO .

peyo


Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)
Nisam mogao na forum od 2 sata,ali mislim da bi vam ovo danas trebalo pokazati snagu dionice LKRI.Likvidnost odlična,istrpano je 4000 i kusur komada.Kolega veli potop,ja velim pokazana snaga ulagača.Jer da je bio potop na koliko bi dionica završila.A s obzirom da je vani bio pakao,Lkri je odlično prošla.Ja sam danas lijepo tržio i idem na onaj drugi zacrtani target.A uzmite si da je u pola trgovanja lupano po asku i to stvarno pozamašne cifre…..i sa 134 otišla na 141,i to je kupljeno sve šta se nudilo.A evo mislim da sam i otkrio zašto.Evo na teletextu izjava premijerke o primarnim projektima,a prva je pruga do Rijeke.To bi za mene dinosaura značilo samo jedno ,rast dionice LKRI,i zato je i bio danas ovakav promet i otimanje za dionice.Iz viđenja trejd majstora ,katastrofa,ali svako ko čita ona mala slova………………znači LOVA.SRETNO .

Postavi se blizu 100 kn i skupljaj.

Danas je hoguć potop većih razmjera na burzi čuvajte svoj novac http://www.seebiz.eu/wall-street-strah-od-krize-eurozone-srusio-indekse-vise-od-3/ar-17489/

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=140433

za isplatu dividendi nece vise biti potrebni ziro nego ce ponovno isplacitvati na tekuci racun

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



…jesmo li sličan scenario već vidjeli na nekoj dionici?

Mislim da je osim HT-a, svaka dionica na našem tržištu doživjela istu sudbinu u ovoj godini!?
[/quote]

Ne bi složio, "jučer" su pozitivni primjeri bili npr.KORF i INA, sutra to mogu (i hoće) biti Belje i Ledo, dakle uvijek ima prilika, uvjeren sam da je dugoročno jedna od njih i ATPL

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)




…jesmo li sličan scenario već vidjeli na nekoj dionici?

Mislim da je osim HT-a, svaka dionica na našem tržištu doživjela istu sudbinu u ovoj godini!?
[/quote]

Ne bi složio, "jučer" su pozitivni primjeri bili npr.KORF i INA, sutra to mogu (i hoće) biti Belje i Ledo, dakle uvijek ima prilika, uvjeren sam da je dugoročno jedna od njih i ATPL
[/quote]
Za belje mi je jasno, tu se očekuje javna ponuda, ali zašto mislite da bi ledo mogao biti tako pozitivan primjer?

U idućem tjednu ne očekuje nas ništa dobro već daljnja rasprodaja dionica pročitajte sami Vaš link

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Vidjeli ste šta sam napisao,a evo da obrazložim.Mislio sam da će reakcije biti burne,a sad vidim da još puno vas misli kao i ja.Premijerka najavila ubrzani projekt izgradnje pruge do Rijeke,premijer Grčke dao ostavku,i Grčka će dobiti paket za pomoć.Premijer Italije ode i Italija će krenuti,Libija kreće sa normalnim radom,rat je završen,a sama LKRI je toliko zapela za oko nama malim ulagačima,pa gdje onda neće velikim lukama cijeloga svijeta.
Već sam spremio obranu posta koji je izbrisan,normalno sa razlogom ,jer se ne govore cijene.
Obrana bi bila-Sjetite se PTKM,prošlo ljeto,sa tadašnjih 100 na današnjih 200,sjetite se Vire sa 300 na 500,sjetite se đure sa 22 na 68,Belje sa 56 na 110,za Korf sam bio siguran,ali mi se nije dalo čekati uglavnom isto konjićev dupli skok.Evo to bi bila moja obrana,a sad vidim da je puno vas počelo slušati i to mi je drago.Zašto-zato šta bi volio da svi zaradimo,pa da se kapital poveće u našim džepovima,pa da dignemo brodare na neku normalnu razinu,pa i naše bauštelce,industrijalce,ma sve.Inače će nam Hebena eu pokupiti sve ispred nosa.Jer naši bi dali guze samo da se dodvore svijetu.Pa zato ajmo mi u taj svijet kao gospoda,a ne kao sirotinja.Sretno.
Još nešta –nemojte podcijeniti ni LKPC,a po meni cijene dionica naše dvije luke ,a i treće ,nove u Zadru bi trebale bititiu negdje.

peyo

Što reći nego bit će iskrcavanje iz dionica baš kao i svaki ponedjeljak unatoč drukanju na rast Vaš link

New Report

Close