BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)
jedino bi odblokiranje trgovanja dionicama ine moglo kratkoročno podignuti cijenu na cca 450-470…i onda opet nazad,jer stanje u hrvatskoj ekonomiji je katastrofalno,i nikad nije bilo gore

Kolega ALT333, razumijem da ste pogubili dosta novaca i suosjećam, ali po čemu je ATPL vezana za HR ekonomiju???? Uistinu ovdje laprdate gluposti! Ja bi Vam samo rekao pazite se velikih GAP-ova jer mene ne bi iznenadilo da 1 dan ATPL krene od 550kn i hajmo gore!
Jer takve poput Vas i treba izuti! Kupovali ste po 700kn i mislili da je jeftino, prodali po 400kn i sad bi niže! E pa neće moći!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


…Uistinu ovdje laprdate gluposti! Ja bi Vam samo rekao pazite se velikih GAP-ova jer mene ne bi iznenadilo da 1 dan ATPL krene od 550kn i hajmo gore!…

A vidi ti momčine što dijeli lekcije!? Poznat si mi sa neke teme, gdje uvijek laprdaš kad dođeš! O kojim ti to GAP-ovima pričaš na ATPL, ja to nikad nisam vidio, a prve dionice ATPL na burzi sam kupio davne 2004.g i od tada sam na tržištu. Kad smo već kod laprdanja, suzdrži se od istih!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Danas nas na tržištu ne očekuje ništa dobro već novi veći pad i iskrcavanje iz dionica kao nastavak jaček pada kod amera. Vaš link


Danas nas na tržištu ne očekuje ništa dobro već novi veći pad i iskrcavanje iz dionica kao nastavak jaček pada kod amera. Vaš link

Jel još nekome poznat ovaj pravopis??? [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Nemojte da vas ponovno iznenadi crvenilo i rasprodaja dionica neda se medo tako lako opet ste se previše brzo zaletjeli na kupnju kao i uvjek a ta brzopletost donosi samo minus u lisnici.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

fajrunt kao i obično ima bujnu maštu. nisam prodao ingru niti namjeravam, mislim je kupiti od tebe i sličnih manipulatora kada je budeš prodavao po nižoj cijeni nego si je kupio, ne zato što ingra nevalja nego zato da takvi kao ti osjete kako je kada se okrenu uloge. ima jedna poslovica koja kaže " tko pod drugim jamu kopa sam u nju upada " pa se nadam da će jama u koju ćete upasti biti toliko duboka da se ne izvučete narednih 5 godina. što se tiče dalekovoda nisam ušao po 153 već po 137 – 143 ali mislim ga danas kupiti i na 160 kn samo zato da bi ti i slični gledali kako ostale dioncie rastu a vi čamite zarobljeni u ingri.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

zanimljivo, fajrunt je siguran u neslućeni rast ingre a tamo na dalekovu je oprezan i savjetuje oprez. prozirno da prozirnije nemože biti, ingru bi prodao i uzeo 20 % pa onda prešao na dalekovod. ovdje nagovara na kupovinu i skidanje sa aska, a tamo savjetuje strpljenje i ne nasjedanje na "umjetan rast" očito dok on ne kupi dalekovod po što nižoj cijeni.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Ali kolega machete šta vam nije jasno.
Opet pogođen sam vrh.

Na Vašem mjestu kolega ne bih se kladio da ste pogodili! Kad je DAX bi 4900 napisao sam minimalni target je 6400 iako vjerujem da će i njega prošišati debelo!
[/quote]
Hm, kolega Peromadjar fulali ste kompletno sve! DAX +4,1%.
Kako je moguće da pogriješite +4% rasta index-a???? [bye] [bye]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Ali kolega machete šta vam nije jasno.
Opet pogođen sam vrh.

Na Vašem mjestu kolega ne bih se kladio da ste pogodili! Kad je DAX bi 4900 napisao sam minimalni target je 6400 iako vjerujem da će i njega prošišati debelo!
[/quote]
Hm, kolega Peromadjar fulali ste kompletno sve! DAX +4,1%.
Kako je moguće da pogriješite +4% rasta index-a???? [bye] [bye]
[/quote]

He, he, očekivao sam ja ovo, pa zašto bi odmah otkrivao svoje adute.

A šta kažete na moju prognozu kolega machete ako vam kažem da će upravo s ovih visina i dax i cac roknut ravno 6 posto? I to kroz nekoliko dana. Zvuči hrabro rečeno jelda? Pa ko bi sad dao ovakvu prognozu osim mene? Naravno, sad svi govore ovaj peromadjar je luđak, al kad ja nešto kažem onda će tako i bit.
[thumbsup]

never surrender

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Bilo na 8,15 pokupio sam ih sve ,ali i one do 8,30 i tu sam im skinuo 25000 komada,a za danas je ista stvar,samo kunu skuplje.Neka uzme ko šta može ja kad kupim dionice nestaju i to je ono jedino kako se riješiti malih,i dizat cijenu.Gizmo veli nemoj,ali to je jedino kako možemo up,na primjerenije cijene.U svakom slučaju bid je sve jači,a ask se smanjuje iz dana u dan.Ono šta mene zanima je kad ulaze veliki,jer……kome da ja prodam dok oni ne uđu.Ali njihov ulazak je ošigledan i to uskoro,jer mislim da su se natovarili do panja,jer dok sam kupovao veće količine neko me pratio u stopu,a niko se nije oglasio ,a i te količine su nestale isto kao i moje.Gdje će biti kraj rasta ne znam ,ali očekujem jako visoko postavljenu ljestvicu.I tada opet neće biti skupo.Tu je ta ljudska glupost,jer danas je puno 8,9,19,a sutra neka recimo ode na 100 opet trejd ali po znatno većoj cijeni i sa manjom količinom.Ali ne razmišljamo svi isto ,a i portfelji nam nisu isti.SRETNO.Uskoro proboj.

peyo

Isplati se pogledati u 20.30

http://dublihrvatska.blogspot.com/

[proud]

Bojim se da su kupci dionica u dva prošla dana dobro navučeni jer će danas iste dionice prodavati znatno jeftinije . Amerika najavljuje da je rast bio samo šala a sada ide ponovno iskrcavanje.Vaš link

New Report

Close