BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje svih pitanja je dali će biti oporavka sva svijetska tržišta padaju nigdje oporavka niti neke dobre vijesti a o građevinarima da se i ne govori – Vaš link I kako sad biti pametan sačekati ili sve prodati ?

Sve prodati pa sačekati…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Pitanje svih pitanja je dali će biti oporavka sva svijetska tržišta padaju nigdje oporavka niti neke dobre vijesti a o građevinarima da se i ne govori – Vaš link I kako sad biti pametan sačekati ili sve prodati ?

Kako padaju, pa rastu već cca tjedan dana. Jučer Dax + 3%. Moj savjet je buy.

Ovo je mao OT ali zna li netko gdje ima za kupiti vunenih čarapa. Pravih naravno. Navodno moraju imati 80% vune da bi bile prave. 20% je sintetika da bi se mogle stisnuti za nogu.
Na netu ne mogu naći..štrikala je neka baba u Ogulinu pa je umrla, pa neka baba u Beogradu pa je isto umrla..a i da su žive, to mi je predaleko.
Hvala!



Pitanje svih pitanja je dali će biti oporavka sva svijetska tržišta padaju nigdje oporavka niti neke dobre vijesti a o građevinarima da se i ne govori – Vaš link I kako sad biti pametan sačekati ili sve prodati ?

Kako padaju, pa rastu već cca tjedan dana. Jučer Dax + 3%. Moj savjet je buy.
[/quote]
Još koji dobar savjet????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Kad se pogleda cijene i minuse na burzi onda nije niti potrebno dijeliti pametne savjete većina bježi prvenstveno iz dionica građevinara : IGH, Tehnike, Ingre, Dalekovoda, Viadukta, Hidroelektre, Industrogradnje itd. To ne znači da su to loše tvrtke ili da idu u stečaj jednostavno prevladao je takav sentiment i bit će ga teško preokrenuti u pozitivan.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Ponavljam ako me moderator pusti,jer me prečesto na konkretne stvari ne pušta,a na gluposti me baci nutra.Idragi moderatori stvarno ozbiljno sumnjam u vaše poštenje.
Tučete bez veze,i nemate pojma šta se događa izvan vaših ureda i fotelja ili čega već.Maknite se van upoznajte ljude,razgovarajte i podijelite mišljenja sa ostalima na forumu.UIvijek se nađe neko rješenje.Ponavljam danas ste vidjeli šta se može sa 200 tinjak tisuća po asku,e sad si razmislite,do kud dolazi cijena sa puno više po asku odnosno koliki broj dionica se uzima po prosječnoj cijeni,A GDJE CIJENA STAJE..Normalno nećeš to napraviti bez veze,nego na dobru vijest.A to se upravo na Ingri očekuje.Dobra vijest i novi posao.Za mene je i ova izgradnja za ATPL već dovoljna.
Sad pogledajte kako je sistematski uništavana dionica,svima je pasalo,ali sad je došao kraj i vrijeme za UP.Imali smo puno primjera strelovitog rasta od 50 na dalje posto u šusu,u dan dva-belje,đuro,PTKM,pa i Ingra u jednom trenu dok nisu uletjeli fondovi.Sjetite se HG spota koji je iz stečaja sa par kuna preletio u par sati sto kuna znači 15 puta je skočio.
Tako će biti i sa Ingrom i to uskoro.E sad dajte topove,pljujte i razglabajte do mile volje,ali ja se držim svoga,sutra sam opet na bidu i spreman sam ko zapeta puška.SRETNO.
PS.ona tri četiri naloga na asku su na nišanu.

peyo

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Peyo, o kakvoj izgradnji za ATPL govoriš? Ingra NIJE dobila taj posao nego Tromont d.o.o.
To što Tromont ima dionice Ingre je nebitno, ima ih i Tehnika koja dobiva poslove svaki mjesec, u vlasničkoj je strukturi Ingre, ali Ingra od toga ne dobiva ništa!
problem Ingre je što je ona developer i praktički skoro da nema svoju mehanizaciju i ljudstvo nego angažira druge ako dobije posao, tako da nema šanse da posao dobije Tromont d.o.o., a da posao vodi Ingra. Moguće bi bilo samo obrnuto, ali tu je problem što bi ingra opet morala angažirati nekog trećeg da radi za nju, a to je onda totalno neisplativo svima.
inače svaka čast, sreća da braniš cijenu,inače bi već bili na 6-7 kuna [embarass]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Frnde pričekaj par dana bit će ti jasnije,ne da mi se ponovo pisati,sve sam objasnio natanane ali me moderator nije pustio.A cijenu ,branim svoje ulaganje,i kratim si ulaz,a to mogu samo kad se nakupi veća količina dionica na hrpi.Inače si mi stvarno simpatičan još od prije.Sretno.Rasplet u idućih mjesec dana.

peyo


Ovo je mao OT ali zna li netko gdje ima za kupiti vunenih čarapa. Pravih naravno. Navodno moraju imati 80% vune da bi bile prave. 20% je sintetika da bi se mogle stisnuti za nogu.
Na netu ne mogu naći..štrikala je neka baba u Ogulinu pa je umrla, pa neka baba u Beogradu pa je isto umrla..a i da su žive, to mi je predaleko.
Hvala!

Probaj u Bosni u Bosni ima svega … rade i pletene nakurnjake pa ako imaju to u asortimanu onda sigurno imaju i čarape

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Dugo, dugo nitko nije bio zainteresiran za kupnju dioničkog društva Dalmacijavino dd.. ali ne lezi vraže, danas nam se iz daleke Amerike javlja Traubi International corp. USA. Oni su zainteresirani za Dalmacijavino dd. Zašto? Zato što znaju tko je kupac dioničkog društva Kaštelanski staklenici dd….nakon izbora, vrejorajtno ćemo svi znati tko je kupac Kaštelanskih staklenika dd. Ukoliko želite već sutra znati tko je kupac Kaštelanskih taklenika dd nazovite Traubi International corp. USA. ili barem pogledajte čime se oni bave, gdje su stacionirani u bijelome svijetu i kome sve prodaju svoje proizvode…možda nešto i otkrijete…

[wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


@drOetker


Dugo, dugo nitko nije bio zainteresiran za kupnju dioničkog društva Dalmacijavino dd.. ali ne lezi vraže, danas nam se iz daleke Amerike javlja Traubi International corp. USA. Oni su zainteresirani za Dalmacijavino dd. Zašto? Zato što znaju tko je kupac dioničkog društva Kaštelanski staklenici dd….nakon izbora, vrejorajtno ćemo svi znati tko je kupac Kaštelanskih staklenika dd. Ukoliko želite već sutra znati tko je kupac Kaštelanskih taklenika dd nazovite Traubi International corp. USA. ili barem pogledajte čime se oni bave, gdje su stacionirani u bijelome svijetu i kome sve prodaju svoje proizvode…možda nešto i otkrijete…

[wink]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/153077/Default.aspx

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

jedino bi odblokiranje trgovanja dionicama ine moglo kratkoročno podignuti cijenu na cca 450-470…i onda opet nazad,jer stanje u hrvatskoj ekonomiji je katastrofalno,i nikad nije bilo gore,a bit će sigurno još gore,pa ako konstantiramo da će iduće godine biti gore,onda nema razloga da dionice rastu u uvjetima takkvog financijskog kaosa,iskreno,jako mi je žao što smo do ovoga došli,i sam sam izgubio dobar novac na zse,ali sam ipak naučio neke stvari..i tek kad izgubiš malo veći novac otvoru ti se vidici,i tek onda shvatiš kakva si neznalica bio….

New Report

Close