BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
Fato zlato,u pravu si,ali…………..veliko ali…………Dalekovod tek treba proći ono šta je Ingra završila.Možda se požurila,i pri tome uzrokovala pad dionice ,ali ako napraviš kuću na lošim temeljima,fasada će ti pucati da ju sto puta napraviš.Dalekovod je odlična dionica,sa dosta poslova,novih poslova,ali……………???????????????…..svi znamo kakva je tamo kuhinja,mada je po meni isto debelo podcijenjen.Ista fora je i sa Tehnikom,i ostalim bauštelcima.IGH…..Prošle godine sam ju tržio još na 3 i kusur soma,a gle danas…..i ne razmišljam o ulasku.Ali Ingra je sasvim druga stvar.Uspješno restruktuiranje,jake banke iza sebe,dobar kapital,vrlo izvjesni poslovi,evo rješavanje i otplaćivanje dugova,a šta je meni najvažnije cijena srušena svjesno i namjerno .To je dokaz da dok mačke nema miševi kolo vode.Ali na Ingri su mačke stalno prisutne,i čim se miševi previše opuste……….A sad ………..živi bili pa vidjeli.SRETNO SVIMA.
ps.ja sam mica maca koja papa.

Pa o čemu ti to točno pričaš?????
KAkvo uspješno restrukturiranje??? Pa banke su samo prolongirale stečajjer se iz stečajne mase ne bi sve mogle naplatiti. Kakvi izvjesni poslovi???? Planiranje otvaranja ureda u Istambulu. O da tamo sigurno mulimilijarderi već cupkaju pred zgradom gdje Ingra planira otvoriti ured da ima daju milijune da ništa ne rade….
I kakvo vraćanje duga. Izdali su novu tranšu da se probaju pokrpati.
I još nešto, možda i najvažnije. Molim te nemoj pričati o "znanju o poslu" i Ingri. Ingra je sve projekte, a tako i Arenu, dala podizvođačima da rade. Znači NIŠTA niuje odradila Ingra, samo su menađerčići, u onoj povoljnoj klimi, uzimali svoj dio kolača, a drugi su radili. Sada je klima drukčija, ostali su se naučili što mogu očekivati od Ingre (npr. isplatu poslova u materijalu i gorivu ili davanje bezvrijednih papirića umjesto novca za odrađeni posao) pa im neće više ni jedan podizvođač raditi.
I zato molim, nemojte baljezgati o rastu cijene…Cijena može ići gore samo u špekulativne svrhe, a nikako zbog dobrog poslovanja, kvalitete i ko zna čega još.
A vi se tješite i muljajte i sebi i drugima, to vam moderator i dopušta.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Tu je još i priča o imovini…
Mislite na Arenu????
To je mašina za stvaranje gubitaka. 300 000 eura samo za redivito održavanje. biloje priče da treba bioti ispunjena 310 dan na godinu da bi poslovala sa POZITIVNOM NULOM.
Ona je polupopunjena 60 dana. koliki je to gubitak vlasniku??? A Ingra je vlasnik, ne???
Ma dali bi oni Arenu i za 1 euro samo da netko hoće. Bolje i euro u ruci nego veliko g…o na grani.
A vi samo dokupljujte i samanjujte prosjek. To je odličan recept…za vašeg brokera. [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Jadni i bijedni su ovakivi postovi još jadnijih drukera koji iznose bezočne laži kao vatreni, a svima je jasna činjenica da je Ingra vlasnik dvorane, a da su korisnici tj. zakupci grad Zagreb i RH koji Ingri plaćaju godišnji najam u fiksnom iznosu bez obzira koliko dana je arena u uporabi. Prema tome gubitke Arene Zagreb snosi isključivo zakupac a ne vlasnik kojemu zakupci moraju isplatiti zakupninu prema ugovoru o zakupu.

Drago mi je da vas moderator dopušta korištenje kulturnog riječnika u svrhu napada bez činjenica.
Dolje pročitajte pravo stanje stvari i informirajte se malo o "BEZOČNIM LAŽIMA".

Vaš link

Zanimljivo je, između ostaloga, i ovo: "Podsjetimo, Ingra se pobunila jer Grad Zagreb i država ne ispunjavaju svoje obaveze, zbog čega su sami morali servisirati troškove Arene Zagreb. Zagrebački holding je, naime, Arenu uzeo na 28-godišnji zakup te je ugovorom iz 2007. godine zagarantirao da će za korištenje prostora plaćati Ingri 7,2 milijuna eura. Prošle godine navodno im je plaćeno svega 1,6 milijuna kuna"
Ako vas vaša "istina" tješi vi nastavite vjerovati u nju.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Vidim da ste se pripremili sa arsenalom naručenih i zamagljenih članaka. ne znam koja budala će povjerovati vašim lažima i obmanama, stoga bi vam savjetovao da se suzdržite toga jer big brother vrlo pomno prati ovaj forum posebno na temi ingra, pa bi se mogli neugodno iznenaditi kada dobijete poziv na obavijesni razgovor.

Pa dajte vi kolega onda iznesite "činjenice" pa neću imati potrebe za "bezočnim lažima".
A i o fora sa big braderom je super… Odgovarajuća vašem mentalnom sklopu i uzrastu…
Molim ne obraćajte mi se više osobno. Ako imate što za reći i to potkrijepite činjenicama, rado ću vas pročitati. Na osobne objede ne odgovaram. Zbogom vam.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Vatreni evo jedne činjenice. upravo sam tvoje postove u kojima iznosiš neistine uputio Hanfi koje će oni po njihovim riječima sa zanimanjem proučiti i istražiti. sretno LP i zbogom


Vatreni evo jedne činjenice. upravo sam tvoje postove u kojima iznosiš neistine uputio Hanfi koje će oni po njihovim riječima sa zanimanjem proučiti i istražiti. sretno LP i zbogom

Bravo, ako vas to čini sretnim… [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Pancho frende dolje neće,a to ti pokazuje i današnji bid i svi koji smo unutra.Nakon neuspješnog rušenja i istrpavanja,sve se ustabililo i bez pokušaja up dowm.Ingra može samo gore.a ove igrice traju već duže vrijeme.U jednom trenutku smo malo odahnuli dok je Belje odrađivalo svoj rast i majstori se preselili,ali su se i brzo vratili,pa je dionica skočila.Sad su im se planovi pobrkali,jer su malo ispali iz štosa,a i bid ne ide bliže asku od 20 lipa,gdje ćokaju zaradu.Ponavljam svaka čast svakome i svakoj zarađenoj lipi,ali ovo je već prevršilo svaku mjeru i uzrokovalo uništavanje Ingre.Ali batina ima dva kraja,i rast Ingre je neizbježan.nA bidu sam mjesec i pol svaki dan i svaki dan ćoknem ponešto,a i uvijek sam spreman dokupom braniti ulog i smanjivati ulaz,jer jako malo je ljudi koji imaju čisti zaradu,ako uzmemo da je najniža cijena ikada bila 8,19.SRETNO.

peyo

Moje osobno mišljenje je da su dionice uistinu debelo podcijenjene i nijedan post koji netko u druku napiše me ne može uvjeriti u suprotno! Naši MM su uistinu debili kad dijele ovako jeftino!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Moje osobno mišljenje je da su dionice uistinu debelo podcijenjene i nijedan post koji netko u druku napiše me ne može uvjeriti u suprotno! Naši MM su uistinu debili kad dijele ovako jeftino!

Katana, kada je kriza ne pita se…
Znaš da su ljudi za vrijeme rata i nestašice davali kočulju za jaje ili sat za piceka…
Jbg sad nije rat, ali da je kriza, kriza je…
I stoga siguran sam u polagano, ali konstantno klizanje…
Ali svatko im svoje viđenje.
Ovo je moje i dajem svima za pravo da imaju drugačije.
LP.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Pitanje svih pitanja je dali će biti oporavka sva svijetska tržišta padaju nigdje oporavka niti neke dobre vijesti a o građevinarima da se i ne govori – Vaš link I kako sad biti pametan sačekati ili sve prodati ?

New Report

Close