BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


…Ameri su sad u premarketu jako crveni,ali to su Ameri do sutra pozelene samo tako.Niko ništa ne zna ,imamo samo izvještaj iz večernjeg,hebiga čekamo sutra.Ja osobno imam blagoteleći osjećaj da će poletiti gore.

Kolega premarket Amera je od 30. rujna, tek od ponoći oni počinju računati premarket za buduće razdoblje, odnosno 3. listopad…
Što se tiče tvog osjećaja [pray]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Pa fala bogu- o tome i govorim,izgleda da me niste razumjeli.

Kolika je kapitalisacija Hga, a kolika Ingre i kake to ima veze s cenom akcije?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


eto sada situacije…
bid-a nema..
vanka je sve crveno…
sada niti možete izaći tako lako…

Pa zapravo je to vrlo jednostavno, stisnes gumb prodaja, stavis kolicinu 100, i ode za tren oka.
No problem je sto onda.Promijeniti dionicu i uci negdje drugdje ili na IGH traziti dno.
Ja ga jos nikada nisam nasao niti na jednoj dionici a sumnjam da itko moze osim velikih.
Stoga, ako imas casha kupuj a ako ne..cekati rasplet, jer ako nisi spreman izgubiti i gledati minus-mani se burze.Mora se znati da treba biti strpljiv i cekati.
No da nije lako gledati ovo zakucavanje-nije.
Ja sam ful( 200kom) unutra s prosjekom nesto iznad 1600( s tim da sam poceo ulaziti na 3000).No uopce se nezamaram jer sam svjestan da moram biti strpljiv.
Vjerujem da, gotovo nigdje kao ovdje, strpljenje ce doci na naplatu..okvirno 2013-2014,
lp

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

kolega maill*
istina je sve što ste napisali osim jedne stvari…
naime, ja smatram da će tek 2013-2014 ova kriza završiti, ako se u međuvremenu sve neće urušiti kao kula od karata…
a tada bi Vi mogli imati 80.000 umjesto 320.k..
no to je burza..

svakako jednog dana bi mogli i trebali biti u pozitivi, samo se bojim da će potrojati..
no ja ću se potruditi da prestanem piskarati na ovoj temi…

dokazao jesam da nisam tranu i da nebum bio…da nisam u minusu. već u plusu…a bojim se da mi samo 2% forumaša vjeruje da je moj krajnji cilj i razlog tolikog pisanja, upozorenje Vas i sličnih (koji zbog minusa ne vide kaj se događa vani i kod nas) a ne drukanje da bi jeftinije kupio…

no nije bitno i nema veze…
sretno Vam bilo—
ali ako ste donijeli ovu odluku koju ste tu naveli onda se toga i držiti makar vidjeli igh na 500 kuna kroz pol godine ili godinu…
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Ponavit ce se 2009. g. Pad ddjh na niske grane, iako trenutno rade ok, ali kako se lose vijesti redaju, sve vise i vise, na zalost opet ce djuro na 25 kn do bozica.
[cry]

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)


Ponavit ce se 2009. g. Pad ddjh na niske grane, iako trenutno rade ok, ali kako se lose vijesti redaju, sve vise i vise, na zalost opet ce djuro na 25 kn do bozica.
[cry]

Punto !
Ne kloniti duhom, još malo i ide se UP. Ovih tvojih napisanih 25 kn nećemo vidjeti. Za dan dva okret. Donji target blizu ?? Opet navodim,, i u padu se zarađuje, samo što to netko ne kuži. Višestruko se povećava broj dionica, recimo novca isto. Nalozi postavljeni !!
LP

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Ma ne klone se duhom kolega, ostavio sam jos nesto sitno za dokup! [proud]

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Rasprodaja samo takva, nova recesija pred vratima, pa iako i dalje vjerujem u svog djuru, veliki izgledi da ce djuru ponova na 25-30 kn do bozica, jer sada vise nitko ne moze zadrzati branu, pa ni broj 4.
Nazalost, morat cemo cekati [cry]

Premješteno iz teme: BD62 (Badel 1862 d.d.)

Dali je netko čuo o preuzimanju Badela od strane Kineza?

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

…. ili recimo, zašto npr. luđački pada ATPL. BDI za sada izgleda ovako ~ http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=BDIY:IND ~

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Eno ameri završili u lijepome plusu,to je odgovor frendu na upit prije dan dva.To su ameri,a žalosno je to da mi padamo i kad oni ili padaju ili rastu.Frende ,koliki su dugovi……….isti kao i kod većine najjačih firmi u HRvatskoj .Šta misliš koliki su dugovi u INI,JANAFU,HEPU………..Koliki su dugovi kod svakog Hrvata……….ali živi se ,krediti se otplaćuju.Novi poslovi donose novu zaradu i dižu rejting firme,a črvste stvari poput Arene stoje i drže taj rejting na nekoj normalnoj razini.Sad pročitaj onaj moj prethodni post,pa zbroji koliko košta Arena ,a koliko po današnjim cijenama dionice košta cijela Ingra.Pa stvarno ne razumijem kolika bi cijena dionice trebala zadovoljiti padom puno igrača ovdje.Ingra je podcijenjena ,i to po menio najviše od svih dionica na ZSE.Neko će omastiti brkove,jer će sa par milja pokupiti brdo dionica,a mi ćemo se pitati -gle pa nije skupo ni ovih 50-tak kuna,ili 100 kuna.Uništavaju nam i to malo šta je preostalo,a šta će biti na kraju,oće li vlada blokirati sve dionice na ZSE i provjeravati ko je i zašto kupio.A prije toga je bilo svima na stolu.Šta je na stolu to je ponuđeno.Sretno.

peyo

Kako europa izgleda dionice će poletjeti u nebo !

New Report

Close