BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo jučer s Ledom je ukazivalo isto na bankrot, ali srećom nije ta priča, nego se samo neki indexni fond istresao jer je morao. Sad slijedi tehnički odbijanac i (valjda) brzi povratak na prijašnju cijenu.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Odljevi se negativno odražavaju i na cijene dionica na Ljubljanskoj burzi budući da mirovinski fondovi, koji imaju važnu ulogu na svjetskim tržištima kapitala, zbog instituta zajamčenog prinosa ne smiju svoja sredstva ulagati u dionička društva.

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Regija/tabid/103/View/Details/ItemID/72073/Default.aspx

Moje razmišljanje je da većini kupaca dionica na vrhu istječu krediti uzeti krajem 2006. i početkom 2007.g. Što to znači konkretno za burzu? Većina kredita je tražile silne depozite u visini 20-25% kredita. Dakle u idućim mjesecima dobar dio depozita u bankama povući će kreditno opterećeni građani kojima istječe obveza plaćanja kredita.
Govorim o milijardama kuna,a dio tog novca itekako ide na burzu u svrhu smanjivanja prosjeka.
Stoga moja prognoza je da će 2012.g. biti itekako snažna zelenjava!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Moje razmišljanje je da većini kupaca dionica na vrhu istječu krediti uzeti krajem 2006. i početkom 2007.g. Što to znači konkretno za burzu? Većina kredita je tražile silne depozite u visini 20-25% kredita. Dakle u idućim mjesecima dobar dio depozita u bankama povući će kreditno opterećeni građani kojima istječe obveza plaćanja kredita.
Govorim o milijardama kuna,a dio tog novca itekako ide na burzu u svrhu smanjivanja prosjeka.
Stoga moja prognoza je da će 2012.g. biti itekako snažna zelenjava!

di ste to pročitali ? dajte nam barem link…

http://zagrzeb.trade.gov.pl/pl/Przetargi_w_Chorwacji/article/detail,5930,Zaproszenie_do_wyrazenia_zainteresowania_Narodne_novine_nr_101_z_dn_7092011_r_-_HRVATSKE_VODE_Projekt_ochrony_wod_od_zanieczyszczen_w_pasie_przybrzeznym_2.html

Kad vidim kako drugi rade za svoje države i svoj narod,dođe mi najradije da se odselim iz Hrvatske!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

ma tko radi za svoje države i svoj narod?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)



Netko je pisao kako su skoro osigurana sredstva za gradnju pelješkog – nekako mi se čini da EBRD ne pristaje na ucjene.

http://www.vecernji.hr/vijesti/milosevic-hz-u-nece-jamciti-kredit-ako-mu-ne-da-75-mil-most-clanak-331275


Ma ne kolega, over25 i ekipa tvrde da su sredstva osigurana i da ćemo to vidjeti slijedeći tjedan.

Najbolje bi bilo da se zadužimo za 500 milja eura kako bi igh dobio posao gradnje mosta…hahahaha i kako bi dionica narasla na 2000 kuna

btw kada je kriza dolazila, kada sam ja drukao da dolazi raspad igh je bio 15.000 i sa puno najavljenih poslova, a sada nova kriza je tu a igh vrijedi 1.000 s razlikom da oni poslovi koji su bili najavljeni nikada nisu niti potpisani.

kako će izgledati igh ako svijet krene opet prema dole?
gdje je pravo dno dna?
može li ispod 500?
[/quote]

Kolega, Vama je sigurno lakse prazniti frustracije na temi ove dionice jer Vas je sigurno posteno opekla ali nije Vam kriva niti ova dionica niti ova firma nego Vasi nepromisljeni potezi. Na ovo pitanje gdje ce otici IGH-ova dionica AKO dodje do nove krize, hajde odgovorite Vi meni gdje ce u tom slucaju otici sve ostale dionice?! Ako ste toliko pametan prognozer burze pa onda se cudim kako to da niste jedan od najbogatijih ne na ZSE nego na globalnoj razini?! Nemate niti jedan normalan razlog za ove svoje ekspanade i osobno pisem ovaj tekst da Vam uputim kako nasmijavate ljude i kako mi je zao da ovako pukne gubitnik na burzi. Nije Vam lako ali treba ostati dosljedan i ne pljuvati na dionicu nego na Vase krive poteze. Ti je kolega Vas problem. Ova dionica nece nestati, niti IGH, pametni ljudi jako dobro to znaju a imaju i snagu u mozgu da izdrze ovu krizu koja ce proci kao sto sve prolazi u zivotu. Takvi kao Vi koji trce lome vrat i cudno mi je da to niste do sada naucili na ovom ognju zvanom burza. Sretno kolega i calm down.

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

laiv*
ma kako ti samo sve znaš to je ljepota…
smijali su se meni mnogi u više navrata pa su ostali bez gača…
smijete se i vi i over a pušite iz dana u dan..a živite u nadi da će krenuti gore..

gledajte i učiti…
zadnje kaj navodim…ako igh do kraja ljeta 2012 dotakne 2000 kuna ja ĆU ZAUVIJEK NESTATI SA OVE TEME I FORUMA, ali me interesira kaj će pametnjakovići poput vas i sličnih napraviti ako do tada vidimo 750 ili kako ja navodim 500?
da li će uslijediti isprika za netočne navode?
usput trebam li prikazati moj prikaz dobiti i gubitka na ovoj dionici da shvatite neke stvari??

admin – znam da nema veze s temom, ali ne odobravam vrijeđanje…lijepo molim neka se sve gore ostavi sat-dva pa po potrebi obrišite..
hvala

p.s. over25 i laiv lijepo molim da odgovorite da li se slažete sa mojim prijedlogom ili ne?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ajde molim te…
nestat ćeš s teme i foruma i otvoriti novi nick.

tako je i nastao "pobjeda" kad su ti ugasili Crnog Ivu.znaš ti kako se rade duplići, isto ko i ja.[lol]

ko zna s koliko ih sada pišeš.

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Mislim da je to jedan kolega na forumu najbolje usporedio-HG spot ima višu cijenu nego Ingra a u banani je do panjaDa ne govorimo o nekretnonama i o veličini te dvije firme.Da li su igrice zbog arene ili nešta drugo ne znam ,ali ako hoću smanjiti gubitak šta je normalno moram ponovno u dokup i to debeli.Ameri su sad u premarketu jako crveni,ali to su Ameri do sutra pozelene samo tako.Niko ništa ne zna ,imamo samo izvještaj iz večernjeg,hebiga čekamo sutra.Ja osobno imam blagoteleći osjećaj da će poletiti gore.

peyo

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Usporedba Ingre i HGspota po pitanju trenutne cijene je isto kao da uspoređujete kruške i jabuke.
Daljnja objašnjenja su suvišna.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Pa fala bogu- o tome i govorim,izgleda da me niste razumjeli.

peyo

New Report

Close