BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

2007. godina je bila,
Dionica je vrijedila kao velika planina,
Stize 2008. i problemi na vidiku,
ali mi u Djuri, ne bojimo se nikog,
Oluja ne prestaje ni 2009.,
pa ipak nekako bojimo Patrije,
Sunce se polako dize,
a 2010, vec ubrzano stize,
Neki su vec tada,
dobrano znali,
da ce Djuro 2011,
opet biti onaj pravi……..

Nadam se da ce moderator pustiti u eter moje dijelo 🙂


[thumbsup]

KUPUJTE DIONICE HRVATSKIH DUHANA PRED PREUZIMANJE
PONUDA ZA PREUZIMANJE
TDR želi 100 posto Hrvatskih duhana
Foto: Cropix/

Davor Tomašković, predsjednik Uprave TDR-a

Datum objave:
19.07.2011 14:37

Autor: Z. K.

Tvornica duhana Rovinj objavila je namjeru objave ponude za preuzimanje preostalih dionica tvrtke Hrvatski duhani u kojoj već posjeduje 86,01 posto udjela u temeljnom kapitalu i raspolaže sa 88,81 posto glasova
TDR kao ponuditelj se obvezuje objaviti ponudu za preuzimanje nakon što Hanfa odobri njegov zahtjev. U obavijesti se ne navodi cijena koju će TDR ponuditi malim dioničarima.

Zadnja cijena po kojoj se dionicom Hrvatskih duhana trgovalo na Zagrebačkoj burzi je 80 kuna, a prosječna cijena u posljednja tri mjeseca iznosi 63,96 kuna. No pričice o preuzimanju idu od ponude po nominalnoj cijeni (300) kuna do plafon 500 kuna svakako prilika za zaradu .

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink]


Poslušajte šefa i zaradite prodajte građevinare kojima on predviđa pad i kupite duhane kojima predviđa rast ipak je šef veliki stručnjak za dionice.



[thumbsup]

KUPUJTE DIONICE HRVATSKIH DUHANA PRED PREUZIMANJE
PONUDA ZA PREUZIMANJE
TDR želi 100 posto Hrvatskih duhana
Foto: Cropix/

Davor Tomašković, predsjednik Uprave TDR-a

Datum objave:
19.07.2011 14:37

Autor: Z. K.

Tvornica duhana Rovinj objavila je namjeru objave ponude za preuzimanje preostalih dionica tvrtke Hrvatski duhani u kojoj već posjeduje 86,01 posto udjela u temeljnom kapitalu i raspolaže sa 88,81 posto glasova
TDR kao ponuditelj se obvezuje objaviti ponudu za preuzimanje nakon što Hanfa odobri njegov zahtjev. U obavijesti se ne navodi cijena koju će TDR ponuditi malim dioničarima.

Zadnja cijena po kojoj se dionicom Hrvatskih duhana trgovalo na Zagrebačkoj burzi je 80 kuna, a prosječna cijena u posljednja tri mjeseca iznosi 63,96 kuna. No pričice o preuzimanju idu od ponude po nominalnoj cijeni (300) kuna do plafon 500 kuna svakako prilika za zaradu .

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink]


Poslušajte šefa i zaradite prodajte građevinare kojima on predviđa pad i kupite duhane kojima predviđa rast ipak je šef veliki stručnjak za dionice.
[/quote]

prestani sam sebe hvaliti jer djeluješ više nego jadno [bye]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


Ja držim da je dionica sa svojim FI svakako u vrhu obzirom na to šta se sve nalazi na našoj burzi, al šta se tiče izjave o podcjenjenosti dionice, dakle valuacije cijene dionice u odnosu na poslovanje firme ( ako uopće ovdje trenutno podcjenjenosti ima, ovisno o roku na koji se ulaže ) među svim izdanjima na zse ova dionica po tom pitanju trenutno nije ni u top 10, a kamoli da je na vrhu.

Pero, koje dionice su po tebi trenutno bolje prilike od adpl?

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)



Ja držim da je dionica sa svojim FI svakako u vrhu obzirom na to šta se sve nalazi na našoj burzi, al šta se tiče izjave o podcjenjenosti dionice, dakle valuacije cijene dionice u odnosu na poslovanje firme ( ako uopće ovdje trenutno podcjenjenosti ima, ovisno o roku na koji se ulaže ) među svim izdanjima na zse ova dionica po tom pitanju trenutno nije ni u top 10, a kamoli da je na vrhu.

Pero, koje dionice su po tebi trenutno bolje prilike od adpl?

[/quote]

Ne želim javno iznosit koje su to dionice, shvatite me to ću ipak zadržat za sebe, samo ću reći da su 2 iz bankarskog sektora, 5 iz sektora prehrane, 2 iz industrije u širem smislu, 2 iz sektora trgovine/prodaje, najmanje 2 iz turističkog sektora. Znači nađe se od svega po malo.

Evo to je najmanje 13 dionica koje imaju veću podcjenjenost. Samo isto tako treba napomenut da među tih 13 dionica su na burzi likvidnije tek 3-4 dionice, a s ostalima se nešta rjeđe trguje, al se trguje.

never surrender


Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)



Ja držim da je dionica sa svojim FI svakako u vrhu obzirom na to šta se sve nalazi na našoj burzi, al šta se tiče izjave o podcjenjenosti dionice, dakle valuacije cijene dionice u odnosu na poslovanje firme ( ako uopće ovdje trenutno podcjenjenosti ima, ovisno o roku na koji se ulaže ) među svim izdanjima na zse ova dionica po tom pitanju trenutno nije ni u top 10, a kamoli da je na vrhu.

Pero, koje dionice su po tebi trenutno bolje prilike od adpl?

[/quote]

Ne želim javno iznosit koje su to dionice, shvatite me to ću ipak zadržat za sebe, samo ću reći da su 2 iz bankarskog sektora, 5 iz sektora prehrane, 2 iz industrije u širem smislu, 2 iz sektora trgovine/prodaje, najmanje 2 iz turističkog sektora. Znači nađe se od svega po malo.

Evo to je najmanje 13 dionica koje imaju veću podcjenjenost. Samo isto tako treba napomenut da među tih 13 dionica su na burzi likvidnije tek 3-4 dionice, a s ostalima se nešta rjeđe trguje, al se trguje.
[/quote]
šta se javljas jado jedna , pokri se ušima, prije par mjeseci si se kurcio na zvzd i pisao basne da je super kupovati na 4,5 k, pa pisao o viru i 700 kn.
DOSTA
S J E D I 1

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)



Ja držim da je dionica sa svojim FI svakako u vrhu obzirom na to šta se sve nalazi na našoj burzi, al šta se tiče izjave o podcjenjenosti dionice, dakle valuacije cijene dionice u odnosu na poslovanje firme ( ako uopće ovdje trenutno podcjenjenosti ima, ovisno o roku na koji se ulaže ) među svim izdanjima na zse ova dionica po tom pitanju trenutno nije ni u top 10, a kamoli da je na vrhu.

Pero, koje dionice su po tebi trenutno bolje prilike od adpl?

[/quote]

Ne želim javno iznosit koje su to dionice, shvatite me to ću ipak zadržat za sebe, samo ću reći da su 2 iz bankarskog sektora, 5 iz sektora prehrane, 2 iz industrije u širem smislu, 2 iz sektora trgovine/prodaje, najmanje 2 iz turističkog sektora. Znači nađe se od svega po malo.

Evo to je najmanje 13 dionica koje imaju veću podcjenjenost. Samo isto tako treba napomenut da među tih 13 dionica su na burzi likvidnije tek 3-4 dionice, a s ostalima se nešta rjeđe trguje, al se trguje.
[/quote]
šta se javljas jado jedna , pokri se ušima, prije par mjeseci si se kurcio na zvzd i pisao basne da je super kupovati na 4,5 k, pa pisao o viru i 700 kn.
DOSTA
S J E D I 1
[/quote]

Koga je ovaj pitao za savjet.

[lol] [lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



@Šef

jel imaš ti twitter account pa da se ja join-am , ažurniji si od portala, svaka čast


[thumbsup] Saladine samo ti slušaj moje savjete i nećeš zbrajati gubitke pred nama je mjesec dana rasprodaje dionica uz pad cijena na nekim dionicama još do – 35 % . Rast dionica nas očekuje negdje početkom rujna i tad treba kupovati sada treba sve rasprodati i fino na more tjeda dva i dobro se odmoriti. Najveći gubitnici su oni koji kupuju ovih dana kad tek počinje velika ljetna rasprodaja dionica . [bye] [bye] [bye] [bye] [bye]
[/quote]

Za danas si promašio i to dobro. Nastavak slijedi sutra.Pozdrav Šef.

[thumbsup] Kolega vegas pa jel još uvijek tvrdiš da sam promašio , samo kupuj i plači zbrajaj gubitke i budi uporan. Ismijavaj sve oko sebe i laži ljudima o velikom rastu dionica sa bezboroj svojih nickova jadni oni koji tebi povjeruju ti tonu sve dublje i dublje u glib. [tongue]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šefe, ako može Vaš komentar na sljedeće pitanje:
Kad HDZ izgubi vlast i dođe iduća kreće li se u projekt izgradnje željeznice???
Navodno težak preko 10 milijardi Eura.
Zanima me tko će raditi tunele i mostove za željeznice?????
Nekako mi VDKT i HDEL izgledaju BEST BUY u svemu tome!
Al nema veze, shvatit će Vi to šefe za nekih pola godine kad vidite cijenu 500kn za HIDRICU.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Ako dođe do toga, kupit ćemo i VDKT i HDEL. Stignemo još na taj vlak do 500.

Točan odgovor je...

http://www.poslovni.hr/vijesti/hrvatske-i-srpske-kompanije-osnivaju-gradevinski-konzorcij-183985.aspx

Meni se ovo čini kao perspektivna izvozna grana!!!
A ipak imamo najbolje stručnjake za tunele i viadukte.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

[cry] [bye] [bye]
AMERIKANCI POTONULI EUROPSKE BURZE CRVENE RASRODAJA TRAJE
DANAS I IDUĆI TJEDAN VELIKI POTOP NA BURZI
NAROČITO NA IGH , DALEKOVOD, INGRI , HT , ATLANSKOJ PLOVIDBI , LEDU , ZVIJEZDI , VUPIKU , I
HIDROELEKTRI
TRŽIŠTE KAPITALA
AMERIČKO TRŽIŠTE
Wall Street: Novi pad u iščekivanju dogovora o limitu duga
Autor/izvor: SEEbiz / H
Datum objave: 27.07.2011. – 08:01:41

NEW YORK – Na Wall Streetu su jučer cijene dionica pale drugi dan zaredom jer i dalje nema naznaka da bi se u Washingtonu mogao postići kompromis u vezi povećanja razine dozvoljenog državnog zaduživanja, a krajnji je rok za dogovor sve bliži. Na Wall Streetu su jučer cijene dionica pale drugi dan zaredom jer i dalje nema naznaka da bi se u Washingtonu mogao postići kompromis u vezi povećanja razine dozvoljenog državnog zaduživanja, a krajnji je rok za dogovor sve bliži.Dow Jones je oslabio 91 bod, ili 0,73 posto, na 12.501 bod, dok je S&P 500 pao 0,41 posto, na 1331 bod, a Nasdaq 0,10 posto, na 2839 bodova.Bijela kuća i republikanci u Kongresu nisu se jučer nimalo približili kompromisu po pitanju smanjenja proračunskog deficita i povećanja dozvoljenog zaduživanja države.Manje od tjedan dana prije 2. kolovoza, krajnjeg roka za podizanje sadašnjeg limita duga od 14,3 bilijuna dolara, čelnici republikanca i demokrata međusobno se okrivljuju. I jedni i drugi brane vlastite prijedloge smanjenja proračunskog deficita i ne pokazuju spremnost za kompromis.Bijela kuća zaprijetila je predsjedničkim vetom na plan republikanaca o smanjenju duga. Ako se ovih dana ne postigne dogovor, idućeg utorka američke vlasti neće imati dovoljno sredstava za plaćanje svih svojih obveza. To bi vjerojatno značilo smanjenje vrhunskog AAA kreditnog rejtinga SAD-a, uzdrmalo bi financijska tržišta i negativno utjecalo na najveće svjetsko gospodarstvo.
Zbog toga su jučer pale cijene dionica u osam od 10 sektora S&P 500 indeksa.S druge strane, industrijski sektor našao se pod pritiskom nakon što je 3M, proizvođač Scotch vrpca, medicinske opreme i mnogih drugih proizvoda, objavio slabije nego što se očekivalo kvartalne poslovne rezultate. Cijena dionice 3M-a potonula je 5,4 posto, dok je S&P indeks industrijskog sektora pao 1,9 posto.Znatno je, 3,3 posto, pala i cijena dionice UPS-a jer je najveća kurirska kompanija u svijetu upozorila da bi njezini rezultati mogli biti pod utjecajem neujednačenog oporavka globalnog gospodarstva. Dionica njezinog najvećeg konkurenta FedExa pojeftinila je oko jedan posto.Pod snažnim su se pritiskom našle i dionice proizvođača čelika jer su, zbog visokih cijena sirovina i slabosti potražnje, podbacili njihovi kvartalni poslovni rezultati. Dionica AK Steel Holdinga potonula je 17,5, a U.S. Steela 8,3 posto.Nakon zatvaranja Wall Streeta, Amazon.com izvijestio je o rastu prihoda u drugom tromjesečju za 51 posto. Zahvaljujući znatno većim prihodima i dobiti nego što se očekivalo, cijena dionice tog online trgovca skočila je šest posto.Unatoč dobrim poslovnim rezultatima većine kompanija, ulagači su oprezni zbog zastoja u pregovorima u Washingtonu.Zbog toga je jučer VIX indeks straha Čikaške burze opcija porastao daljnjih 4,6 posto, probivši se iznad razine od 20 bodova. To pokazuje da ulagači pojačano osiguravaju svoje portfelje od mogućeg daljnjeg pada cijena dionica.Na oprez ulagača ukazuje i mršav obujam trgovanja. Na Wall Streetu, American Stock Exchangeu i Nasdaqu vlasnika je jučer zamijenilo oko 6,5 milijardi dionica, dok prosječan dnevni obujam u ovoj godini iznosi 7,49 milijardi. Pritom je na NYSE odnos između dionica koje su izgubile i onih koje su dobile na vrijednosti iznosio 2 naprema 1.Na europskim se burzama jučer trgovalo oprezno. Londonski FTSE ojačao je 0,08 posto, na 5929 bodova, a frankfurtski Dax 0,07 posto, na 7349 bodova. Pariški CAC oslabio je, pak, 0,66 posto, na 3787 bodova. [cry] [bye] [bye] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close