BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

NA DIONICAMA ZAPOČINJE VELIKI RAST PA STOGA DOKUP I SAMO DOKUP .
NAROČITO IGH , INGRA , PROFICIO , VIS , SLATINSKA BANKA , VIADUKT ITD .
ZSE EQUITY PREVIEW

Burza napokon živnula

Petrokemija na 170 kuna

31. svibnja 2011 18:04

Business.hr/ Hina

Dionički indeksi Zagrebačke burze rastu peti trgovinski dan zaredom, a danas su porasli za po 0,39 posto – Crobex na 2278,88 bodova, a Crobex10 na 1243,15 bodova, dok je redovni promet iznosio 41,5 milijuna kuna.Devet je dionica ostvarilo milijunske promete. Pritom je najveći promet imala dionica Ingre, od 8,8 milijuna kuna, uz porast cijene za 1,06 posto, na 17,23 kune.Dionica HT-a ostvarila je 7,2 milijuna kuna prometa, a cijena joj je pala za 0,64 posto, na 255,50 kuna.Dionica Belja dobila je na cijeni za 2,41 posto i dan završila na 103,49 kuna, s prometom od 2,7 milijuna kuna. Dionica Dalekovoda poskupila je za 1,37 posto, na 258,50 kuna, uz promet od 2,4 milijuna kuna.Promet nešto veći od dva milijuna kuna imale su dionice Atlantic grupe, s rastom cijene za 0,96 posto na 738 kuna, i AD Plastika, čija je cijena porasla za 2,82 posto, na 146,99 kuna.Cijena dionice Đuro Đaković Holdinga pak pala je za 0,94 posto, na 50,50 kuna, uz promet od 1,5 milijuna kuna.Cijena dionice Petrokemije povećana je za 2,38 na 170 kuna s prometom od 1,3 milijuna kuna, dok je dionica IGH poskupila za 1,58 posto na 1930 kuna uz promet od 1,2 milijuna kuna.
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Auuuuuuuuuuuuuu, koji sell signal…. [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Šefe, ti vazda u kupe a dionice u špade…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Auuuuuuuuuuuuuu, koji sell signal…. [lol]


Šefe, ti vazda u kupe a dionice u špade…

[thumbsup] Pa kako skužiti ove igrače kojima ne odgovra kad se piše o padu dionica ali im ne odgovara niti pisanje o rastu tih istih dionica , koji su vaši problemi pljuvanje drugih bez obzira što pisali baš ste jadnici . [thumbsup] [tongue]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

A čemu služi ovaj topic


A čemu služi ovaj topic

[thumbsup] Pa recimo postavljanju tvojih " dubokomnih " pitanja kao što je i ovo . [tongue]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



@plejboj

dobro ste kolega upućeni u ovoj dionici,zanima me da li još neku imate u portfelju?????

FNVC – 115 ulaz, KABA, INGRA – 11 ulaz, PUNt, HRDH, SLDM – gubim, KSST – cca 2400 prosjek, INDG – 510 dosta komada … ne znam, još neke siće imam Badela, Varteksa po 16, 17 kupljeno, nisam prodao, DDJH nešto sitno od zadnji put, većinu prodao u pet i pon .. I tako to, ništa posebno, KSST nisam prodao kad sam mogao, šteta

Kressho


Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


@plejboj

dobro ste kolega upućeni u ovoj dionici,zanima me da li još neku imate u portfelju?????

FNVC – 115 ulaz, KABA, INGRA – 11 ulaz, PUNt, HRDH, SLDM – gubim, KSST – cca 2400 prosjek, INDG – 510 dosta komada … ne znam, još neke siće imam Badela, Varteksa po 16, 17 kupljeno, nisam prodao, DDJH nešto sitno od zadnji put, većinu prodao u pet i pon .. I tako to, ništa posebno, KSST nisam prodao kad sam mogao, šteta
[/quote]

Čudi me kolega kad znate za KSST gdje će ići zašto cjeli portfelj ne rasprodate i dokupite KSST,jer takav prinos nigdje nećete imati [shocked]



A čemu služi ovaj topic

[thumbsup] Pa recimo postavljanju tvojih " dubokomnih " pitanja kao što je i ovo . [tongue]
[/quote]

odghovor???!!!

[cry] [bye] [bye]

OVAJ KAO I IDĆI TJEDAN NASTAVAK MINUSA NA NAŠOJ BURZI
NAROČITO NA INGRI , TEHNICI , IGH , DALEKOVOD , HT , ATLANSKOJ PLOVIDBI , LEDU , ZVIJEZDI , VUPIKU , I HIDROELEKTRI

Wall Street potonuo najviše u gotovo godinu dana

Dow izgubio gotovo 280 bodova

2. lipnja 2011 07:16

Business.hr/ Hina

Dionice na Wall Streetu jučer su zabilježile najveći dnevni pad od sredine prošle godine, nakon što je niz loših izvješća potaknuo strahove da je gospodarski oporavak splasnuo, izvijestio je The Wall Street Journal.
Dow Jones je pao za 279,65 bodova ili za 2,2 posto, na 12.290,14 bodova, što je njegov najveći bodovni pad od 4. lipnja 2010.Od 30 dionica koje ulaze u indeks, Caterpillar, Alcoa i Bank of America pali su po 4,3 posto.
Svih 30 blue chip dionica završilo je trgovanje u negativnom teritoriju. Dow Jones, iza kojeg su bila četiri dana rasta, pao je za više od dva posto tek drugi put ove godine.Dow Jones je više od 200 bodova zadnji put pao 16. ožujka, na vrhuncu nuklearne krize u Japanu. Jučerašnji pad izbrisao je 1,7 posto rasta blue chip indeksa postignut tijekom prethodna četiri dana trgovanja, uključujući i rast za 128 bodova u utorak.Širi indeks S&P 500 otklizao je za 30,65 bodova, ili za 2,3 posto, na 1314,55 bodova, što je njegov najveći pad od 11. kolovoza 2010.Financijski, industrijski i sektor materijala pali su za više od tri posto. Samo je 10 dionica iz S&P 500 završilo u pozitivnom teritoriju.Indeks tehnoloških dionica Nasdaq pao je za 66,11 bodova, ili 2,3 posto, na 2769,19 bodova."Tu u startu nema puno povjerenja, tako da ne treba puno da ljude gurne dalje od stola," rekao je trgovac u tvrtki Seaport Securities Ted Weisberg.Ulagači su lipanj započeli u negativnom tonu nakon što je nekoliko gospodarskih pokazatelja opteretilo raspoloženje. Zabrinutost zbog nezaposlenosti narasla je nakon podataka o zapošljavanju u privatnom sektoru koji su bili dosta ispod očekivanja ekonomista, što potiče strah prema vladinom mjesečnom izvješću o nezaposlenosti u petak.Pesimizam je nastavio rasti nakon što je Institut za upravljanje opskrbom objavio da je proizvodni sektor oštro usporio u svibnju. Američka prodaja automobila također je pala u svibnju prema prethodnom mjesecu, što je za autoindustriju prvi značajan korak unazad u više od 18 mjeseci.Prodaja dionica ubrzana je u kasnim poslijepodnevnim satima, nakon što je rejting agencija Moody’s Investors Service ponovno smanjila rejting grčkog državnog duga.
NA DIONICAMA I DALJE ISKRCAVANJE I RASPRODAJA
[cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[cry] [bye] [bye]

OVAJ KAO I IDĆI TJEDAN NASTAVAK MINUSA NA NAŠOJ BURZI
NAROČITO NA INGRI ,

NA DIONICAMA I DALJE ISKRCAVANJE I RASPRODAJA [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]


NA DIONICAMA ZAPOČINJE VELIKI RAST PA STOGA DOKUP I SAMO DOKUP .
NAROČITO , INGRA ,
ZSE EQUITY PREVIEW


Pogledajte dva šefova izdanja u roku od dva dana…
[lol] [lol] [lol] [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

kviz pitanje za sve ingraše na forumu.

tko misli da će ingra do kraja godine na 40?

svaki potvrdni odgovor molim ocjenite jedinicom
da vidim statistiku po kojoj ću se ravnati jer upravo pišen pismo djedu božićnjaku i svoju veeeliku želju za ovaj Božić, a opet želio bih ostati realno skroman.

New Report

Close