BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: KORF (Dom Holding d.d.)


Od danas sam opet sa Vama ,ali ovaj puta Vas ne napuštam do na godinu.Dionica sa strahovito velikim potencijalom rasta,a nadolazeća sezona koja je obećavajuća mogla bi ovo lansirati jako visoko.Priznajem debeli zaheb,kad sam izašao sa dobrom zaradom na 62.Bio sam uvjeren da je ova dionica još samo jedna nečija igrica pa da uzmem dio kolača,ali evo nje na 84…….
Sretno poštovani kolege,turizam je budućnost u koju treba ulagati.

Sad sam siguran da nas dvojica razmjenjujemo dionice KORF-a po peti put! Kad god ti kupiš ja ih prodao, kad god ih prodaš ja ih kupio! Sretno, poštovani kolega, ti si budućnost u koju treba ulagati!
BTW, obrati pažnju na Belje sutra…
[wink]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Premješteno iz teme: KORF (Dom Holding d.d.)



Od danas sam opet sa Vama ,ali ovaj puta Vas ne napuštam do na godinu.Dionica sa strahovito velikim potencijalom rasta,a nadolazeća sezona koja je obećavajuća mogla bi ovo lansirati jako visoko.Priznajem debeli zaheb,kad sam izašao sa dobrom zaradom na 62.Bio sam uvjeren da je ova dionica još samo jedna nečija igrica pa da uzmem dio kolača,ali evo nje na 84…….
Sretno poštovani kolege,turizam je budućnost u koju treba ulagati.

Sad sam siguran da nas dvojica razmjenjujemo dionice KORF-a po peti put! Kad god ti kupiš ja ih prodao, kad god ih prodaš ja ih kupio! Sretno, poštovani kolega, ti si budućnost u koju treba ulagati!
BTW, obrati pažnju na Belje sutra…
[wink]
[/quote]
znaci vec sutra se rjesavas belja?

No pain no Game

Premješteno iz teme: KORF (Dom Holding d.d.)


znaci vec sutra se rjesavas belja?

Sve za kolegu peya…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Premješteno iz teme: KORF (Dom Holding d.d.)



znaci vec sutra se rjesavas belja?

Sve za kolegu peya…
[/quote]
Neće peyo jos sutra kupovat čini se meni

No pain no Game

Premješteno iz teme: KORF (Dom Holding d.d.)

Jesi legenda frende,Belje sam već izvrtio preko nekoliko puta,a i Korf.Samo šta sam podcijenio cijenu na Korfu.Pusti ti Belje na miru tamo više slabo juhe,dođi ti na Korf tu se kuha fini gulaš i to u obilnim količinama ,ima za sve.A i Đuro,Petrica,Viro,Validus…………frende udri dok je još na akciji.Ovaj put Korf čeka jesen ili čak i duže.Mogu Vam reći da već dugo nisam bio u tako lijepom plusu kao danas u navedenim dionicama,a šta je najbolje ne prodajem sve do objave ulaska u Eu,ili do jeseni.
SRETNO SVIMA.

peyo

Premješteno iz teme: KORF (Dom Holding d.d.)

Oće oće,samo ne Belje nego Korf.

peyo

[cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

OVAJ TJEDAN NASTAVAK MINUSA NA NAŠOJ BURZI

NAROČITO NA TEHNICI , IGH , DALEKOVOD , HT , ATLANSKOJ PLOVIDBI , LEDU , ZVIJEZDI I HIDROELEKTRI

TRŽIŠTE KAPITALA Čak 64 posto analitičara i fond menadžera očekuje pad Wall Streeta

Korekcija može uslijediti svakoga časa

23. svibnja 2011 08:02

Business.hr/ Hina

Na Wall Streetu posljednjih tjedana raste pritisak na korekciju cijena dionica na niže jer usporedo padaju cijene nafte i eura, što nepovoljno utječe na energetski sektor i dionice multinacionalnih kompanija.Prošloga je tjedna Dow Jones indeks oslabio 0,7 posto, na 12.512 bodova, dok je S&P 500 pao 0,3 posto, na 1.333 boda, a Nasdaq indeks 0,9 posto, na 2.803 boda.Pad vodećih indeksa treći tjedan zaredom ponajviše je posljedica produbljivanja grčke dužničke krize i makroekonomskih podataka koji ukazuju na usporavanje rasta američkog gospodarstva.Pad cijena nafte i tečaja eura navodi ulagače na povlačenje investicija iz dionica multinacionalnih kompanija i energetskog sektora.Ta strategija može tržištu pružati podršku još neko vrijeme, No, kada krajem lipnja američka središnja banka Fed ukine program otkupa državnih obveznica, vrijedan 600 milijardi dolara, ulagači će postati osjetljiviji na rizike, jer time završava razdoblje politike jeftinog novca.Prema anketi Reutersa, 64 posto analitičara i fond menadžera očekuje da će sa završetkom tzv. kvantitativnog popuštanja monetarne politike pasti cijene dionica i sirovina te tečaj eura prema dolaru.„To je dobar razlog za stanku, za konzervativniju investicijsku politiku. Razlog za povlačenje gotovine uoči ljetne korekcije na niže i traženje boljih prilika za kupnju“, kaže Richard Ross, strateg u tvrtki Auerbach Grayson.Oštar pad cijena sirovina početkom ovog mjeseca mnogi smatraju prvim signalom upozorenja da predstoji i korekcija na tržištima kapitala. Od tada jača i dolar, što je još jedan znak da se smanjuje sklonost ulagača prema riziku.Ross, koji smatra da korekcija cijena dionica može uslijediti svakoga časa, ukazuje i na to da su vodeći indeksi nedaleko najviših razina u više godina, a da se primiče sezonski slabo razdoblje, koje počinje u svibnju, a završava u studenome.S&P 500 indeks trenutačno je oko 6 posto jači nego na početku godine. Premda su posljednjih tjedana, zbog oštrog pada cijena sirovina, znatno pale cijene dionica u energetskom i rudarskom sektoru, S&P indeks kreće se u uskom rasponu između 1.330 i 1.340 bodova, jer su porasle cijene dionica u defanzivnim sektorima, kao što je uslužni.Većina tehničkih analitičara slaže se da bi se uskoro S&P 500 indeks mogao probiti iz tog uskog raspona – u jednom ili drugom smjeru.Robert Sluymer, analitičar u tvrtki RBC Capital Markets, kaže da nema tehničkih dokaza da je aktualni tržišni ciklus dosegnuo svoj vrh. Preporuča ulagačima da jačaju svoje pozicije u defanzivnim sektorima, a da se povuku iz cikličkih sektora.I posljednjih tjedana defanzivni sektori jačaju, pa je, primjerice, S&P indeks sektora proizvođača roba za široku potrošnju prošloga tjedna porastao 0,6 posto.Kako se sezona objave kvartalnih poslovnih rezultata kompanija bliži kraju, u fokusu ulagača ponovno su makroekonomski podaci.No, ovoga tjedna nema izvješća koja bi mogla znatno pokrenuti tržište. Očekuju se podaci o drugoj procjeni američkog bruto domaćeg proizvoda u prvom tromjesečju, prodaji novih kuća u travnju, osobnim dohocima i potrošnji kućanstava te konačni podaci o raspoloženju potrošača u svibnju.Stoga će ulagači biti na milosti i nemilosti zbivanja u Europi, gdje rastu strahovanja od mogućeg restrukturiranja grčkog duga.
Veliki pad cijena dionica na europskim burzama već je započeo pogledajte sami link :
Vaš link [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šef pogodio. [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Šef pogodio. [lol]

[thumbsup] Ha gle kao i uvjek hvala što si primjetio [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Šef pogodio. [lol]

po zakonu vjerojatnosti kad tad je morao pogoditi, prošli tjedan bio je žestok rast crobija i danas normalno da je korekcija. zato smo sutra opet zeleni [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Šef pogodio. [lol]

po zakonu vjerojatnosti kad tad je morao pogoditi, prošli tjedan bio je žestok rast crobija i danas normalno da je korekcija. zato smo sutra opet zeleni [thumbsup]
[/quote]
Kolega baci malo bolje pogled na svijetske burze sutra crveni sa puno većim minusma .




Šef pogodio. [lol]

po zakonu vjerojatnosti kad tad je morao pogoditi, prošli tjedan bio je žestok rast crobija i danas normalno da je korekcija. zato smo sutra opet zeleni [thumbsup]
[/quote]
Kolega baci malo bolje pogled na svijetske burze sutra crveni sa puno većim minusma .
[/quote]

je,je…kad su oni rasli, mi smo stajali, sad kad padaju mi bi opet trebali padat?
ti “šefe” prodaj ako su ti ovo visoke cijene dionica, ja svoje sigurno neću, mogu samo dokupiti [thumbsup]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

New Report

Close