BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

@ plavi i ostali…

Pustite dopisivanja s matematičarima…primimo se nečega što je zanemareno zadnje vrijeme a dolazi i prije prospekta:)

Koja su vam osobna mišljenja o očekivanoj dobiti?!

Za 3 kvartala je bila 14,58 mil (ako se ne varam)
cca 20,00 mil vjerujem da nije preoptimistično?!
[thumbsup]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] SUTRA NOVA NAVALA NA KUPNJU GRAĐEVINARA
Što reći sretni su svi koji su me slušali i ulagali u građevinare IGH , TEHNIKU , VIADUKT , i INGRU
Pogledajte primjer Kraša na vrhu je bio 900 kuna a sada je 450 kuna znači 50 % od vrha to bi za građevinare značilo sljedeće cijene i svakako treba dokupiti još uvijek .
No još uvijek nije kasno za zaradu IGH ide na 8.000 kuna , TEHNIKA na 7.000 kuna , Viadukt na 1.000 kuna i INGRA na 90 kuna . Za sada je INGRA najbolje ulaganje . Ovo privremeno šišanje ovci služi da male i naivne budale rasprodaju svoje dionice onda će veliki opet naglo dići građevinare a mali će kupovati punom parom .
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)


Ne bi smjela biti ispod 28 kn.
Ako se ne varam, više nema kriznog poreza (samo provjera)?

34 kn provjereno!


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Kakva je prognoza za dividendu tht molim mišljenja


s obzirom na vec ostvarenih 18 kn + q4 + zadrzana dobit
i onda uzmemo u obzir da su ipak podbacili oko 10-15% i da je prosla dividenda bila 34.05
ali su usput uboli combis koji je ocito potreban za smanjivanje rashoda (povecanje dobiti)
ja bi rekao oko 30 kuna (racunica kaze 28.93).
s druge strane novaca vec sada ima za 30.71kn .
sa oko 500 milja kvartalno dodje se do nekih 36-37 maksimalne dividende.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!



Posto je ovo tema "bez cenzure o dionicama" znaci da se moze postaviti bilo kakvo pitanje vezano za dionice ili kretanje cijena dionica tako da nisam nista krivo pitao.
Vidim da nitko nista konkretno o pitanju nego je jednostavnije pljuvat po nekom tko nezna umjesto da se napise imalo smisleni odgovor.
Sta rec za takve ljude [cry]


….gledajte…..Vi ste novi na forumu i niste jos upoznati sa cinjenicom da ko prezivi ovaj forum ce i na blak jacku biti u plusu…….daklem…..nitko nije protiv Vas i nitko Vas ne pljuje……..iskreno sam Vas uputio na temu best buy jer tamo nadasve iskreno pise gospodjica ivana7 koja ipak ima najbolje znanje od svih forumasica a bogami i muskog djela populacije………
srdacno Vas
pofuk
p.s. malo se smirite sa ulaganjem……danas sam zbog Vas otvorio gledalicu i moram reci da Vam je u ovom trenutku keš svetinja……..tako se barem meni cini……ali buduci da sam ja vrlo cesto u krivu kazem Vam opet…….odite na temu best buy……javite se gospodjici ivana7 da Vas uzme pod zastitu
slobodno se pozovite na mene i porucite joj da stavi u engleskom kupu ponovljenu utakmicu mancester citya na njih …..tako cete joj se dodvoriti…….ujedno i Vi mozete staviti jer je to zicer po tehnickoj analizi a bogami i fundamentalnim vrijednostima
[/quote]
ovo za ivanu7 je neki vic,ili?

svakoga dana u svakom pogledu...

Nije vic, evo cuo sam se s njom danas.

ivana7 je bas susretljiva osoba pa smo se nasli danas i na kavi te malo popricali o dionicama, naucio sam dosta a i dobio pokoji savjet.
Jos jednom se zahvaljujem ivani7 jer mi je drago da na forumu ima dobrih ljudi koji su spremni pomoci

ali ovo je vec preveliki offtopic , ispricavam se [sealed]

kolege drage konačno idemo prema 3000 bodiča drhtavci su prodavali ovih dana i burekđije,još kad budu mirovinci prodavali obveznice i morali se ukrcavati na dionice na hr eto nas na 4000 bodiča

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Nije vic, evo cuo sam se s njom danas.

ivana7 je bas susretljiva osoba pa smo se nasli danas i na kavi te malo popricali o dionicama, naucio sam dosta a i dobio pokoji savjet.
Jos jednom se zahvaljujem ivani7 jer mi je drago da na forumu ima dobrih ljudi koji su spremni pomoci

ali ovo je vec preveliki offtopic , ispricavam se [sealed]


je ,je majstore puno toga ces nauciti od nje…bolje ti je primi se kladionice,evo gore imas man city ti je zicer…

svakoga dana u svakom pogledu...

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup
KONAČNO CROBEX IDE PREMA 3.000 BODOVA
Datum objave: 2.2.2011 | 8:09
Zadnja izmjena: 2.2.2011 | 9:13
AMERIČKO TRŽIŠTE
Wall Street: Dow Jones ponovno iznad 12.000
Autor/izvor: SEEbiz / H

NEW YORK – Zahvaljujući dobrim poslovnim rezultatima kompanija i podacima o jačanju američkog gospodarstva, na Wall Streetu su u utorak Dow Jones i S&P 500 indeks skočili na najviše razine od lipnja 2008. godine.

Dow Jones indeks ojačao je 148 bodova, ili 1,25 posto, na 12.040 bodova, dok je S&P 500 porastao 1,67 posto, na 1.307 bodova, a Nasdaq indeks 1,89 posto, na 2.751 bod.

Skok Dow Jones indeksa iznad psihološki važne razine od 12.000 bodova, prvi puta nakon dvije i pol godine, zahvaljuje se znatno boljem izvješću Instituta za menadžere nabave (ISM) nego što se očekivalo. ISM indeks industrijske aktivnosti skočio je u siječnju na 60,8 bodova, najvišu razinu od 2004. godine, što pokazuje da se rast američkog gospodarstva ubrzava.

Ulagače su ohrabrili i bolji nego što se očekivalo poslovni rezultati Pfizera i United Parcel Servicesa.

Dobro raspoloženje ulagača moglo bi se, kažu analitičari, nastaviti i idućih dana. Na to ukazuje i jučerašnji pad VIX ‘indeksa straha’ za gotovo 10 posto, što je njegov najveći dnevni pad u dva mjeseca.
KONAČNO IDEMO PREMA CROBEXU 3000
DANAS NOVA NAVALA NA KUPNJU GRAĐEVINARA
Što reći sretni su svi koji su me slušali i ulagali u građevinare IGH , TEHNIKU , VIADUKT , i INGRU
Pogledajte primjer Kraša na vrhu je bio 900 kuna a sada je 450 kuna znači 50 % od vrha to bi za građevinare značilo sljedeće cijene i svakako treba dokupiti još uvijek .
No još uvijek nije kasno za zaradu IGH ide na 8.000 kuna , TEHNIKA na 7.000 kuna , Viadukt na 1.000 kuna i INGRA na 90 kuna . Za sada je INGRA najbolje ulaganje . Ovo privremeno šišanje ovci služi da male i naivne budale rasprodaju svoje dionice onda će veliki opet naglo dići građevinare a mali će kupovati punom parom .
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Kolika bi trebala biti dividenda zna li tko što.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)


Kolika bi trebala biti dividenda zna li tko što.

A što smo ti mi Mudrinić pa da to znamo.

Operativna dobit je niža nego lani navodno dosta.
Casha na 31.12.2010 je skoro isto ko lani. vjerovatno ce opet biti dividenda u dva dijela al prognozisam negdje oko 20-25 hrk , moja prognoza nikakvo insajdersko saznanje

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)

moja prognoza 24 kn. sve preko odlično

New Report

Close