BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Simpatično,optimistično,a danas u dnevniku prijedlog konzorcija srba i Hrvata u jednu veliku firmu???????????Afrika ogromno tržište sa neograničenim kapitalom -2000 km cesta za ovu godinu,600 zgrada…..sve taman lijepo za čuti ,a onda hebeni Egipat i opet nekakva kriza.

peyo

Šefe, što mislite o kretanju dionica iz poljoprivrednog sektora u svjetlu porasta cijene prehrambenih proizvoda u ovoj i narednim godinama? Također, cijena nekretnina (posebno zemljišta) kojima raspolažu poljoprivredna poduzeća mogla bi znatno rasti…

Pozdrav svima

Evo novi sam na forumu i totalni laik u dionicama pa ako mi netko moze objasniti ovo
http://www.poslovni.hr/vijesti/kriza-u-egiptu-okidac-za-dugoocekivanu-korekciju-na-svjetskim-burzama-170562.aspx
kad je korekcija cijene dionica to znaci da sve dionice padaju 5-10% automatski ili ipak trziste odreduje koliki ce biti eventualan pad
Hvala


Pozdrav svima

Evo novi sam na forumu i totalni laik u dionicama pa ako mi netko moze objasniti ovo
http://www.poslovni.hr/vijesti/kriza-u-egiptu-okidac-za-dugoocekivanu-korekciju-na-svjetskim-burzama-170562.aspx
kad je korekcija cijene dionica to znaci da sve dionice padaju 5-10% automatski ili ipak trziste odreduje koliki ce biti eventualan pad
Hvala

ne ne, nema tu utjecaja tržišta, antiša kaže da ide korekcija i onda se sve sreže za 10-20 %
[lol]

ma kakav cash-r-a, 100% in


Pozdrav svima

Evo novi sam na forumu i totalni laik u dionicama pa ako mi netko moze objasniti ovo
http://www.poslovni.hr/vijesti/kriza-u-egiptu-okidac-za-dugoocekivanu-korekciju-na-svjetskim-burzama-170562.aspx
kad je korekcija cijene dionica to znaci da sve dionice padaju 5-10% automatski ili ipak trziste odreduje koliki ce biti eventualan pad
Hvala


bogami….za novog na forumu stvarno postavljate itekako zahtjevna pitanja……
ah ….nista….razgovarat cu sa moderatorima da Vas odma premjeste na temu best buy
pofuk

Posto je ovo tema "bez cenzure o dionicama" znaci da se moze postaviti bilo kakvo pitanje vezano za dionice ili kretanje cijena dionica tako da nisam nista krivo pitao.
Vidim da nitko nista konkretno o pitanju nego je jednostavnije pljuvat po nekom tko nezna umjesto da se napise imalo smisleni odgovor.
Sta rec za takve ljude [cry]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Danas moguća manja korekcija cijene dionica no nemojte paničariti poslije korekcije gotovo uvijek ide još veči rast pa je danas odličan dan za dokup jeftinih dionica od naivaca i drhtavih ručica.

EKONOMIJA I POLITIKA
Potpisani sporazumi Kina-SAD vrijedni čak 45 milijardi dolara!
Autor/izvor: SEEbiz / Reuters
WASHINGTON – Američki predsje
dnik Barack Obama i predsjednik Kine Hu Jintao danas su se založili za unaprjeđenje suradnje, nakon što su te dvije zemlje na početku četvorodnevne posjete kineskog predsjednika Washingtonu postigle trgovinske sporazume, vrijedne 45 milijardi dolara.

Lideri su poslije jednogodišnje zategnutosti otvorili summit u Washingtonu na kojem su se na dnevnom redu našla pitanja oko kojih su se te dvije strane često razilazile, kao što su valutni tečajevi, trgovina, globalna sigurnost i ljudska prava.

Dvije strane su tijekom posjete Hua Washingtonu, koja traje od 18. do 21. siječnja, sklopile sporazume o izvozu vrijedne 45 milijardi dolara, uključujući kinesku kupovinu 200 aviona Boeing u vrijednosti od 19 milijardi dolara. Postignuti su također sporazumi s američkim kompanijama Honeywell, Caterpillar i Westinghouse Electric, prenio je Reuters.
Najbolja ulaganja na hrvatskoj burzi .
1 ) IGH
2 ) TEHNIKA
3 ) VIADUKT
4 ) INGRA
5 ) Slatinska banka
Jedana od najboljih kupnji na našoj burzi svakako je kupnja dionica Slatinske banke koja je još uvijek u većinskom vlasništvu malih dioničara. Bilo tko da ju želi preuzeti mora izaći s javnom ponudom. Ako se sjećate VABA je kupovala po 550 kuna i baš se nešto nije proslavila niti skupila značajniju količinu. Sad je kriza i veliki love u mutnom besramno po samo 100 kuna , no netreba sad prodavati i šopati debelu gusku. Svaki dioničar bi trebao u granicama svojih mogućnosti dokupiti dionice Slatinske banke i tako povećati udio u ovoj banci. Kad se burza oporavi bit će vam kasno i žao što niste skupljali ovaj nebrušeni dijamant .
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šefe, Vi radite u banci ? Kakva su FI za ove gore preporuke ? Od četiri nabrojenih , hoće li biti
samo smanjenje gubitaka, troškova , prihoda- ili i neke DOBITI ???
Za DLKV već i vrapci znaju da je o.k.
isto tako i VDKT i eventualno THNK
a Ingra?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Posto je ovo tema "bez cenzure o dionicama" znaci da se moze postaviti bilo kakvo pitanje vezano za dionice ili kretanje cijena dionica tako da nisam nista krivo pitao.
Vidim da nitko nista konkretno o pitanju nego je jednostavnije pljuvat po nekom tko nezna umjesto da se napise imalo smisleni odgovor.
Sta rec za takve ljude [cry]


….gledajte…..Vi ste novi na forumu i niste jos upoznati sa cinjenicom da ko prezivi ovaj forum ce i na blak jacku biti u plusu…….daklem…..nitko nije protiv Vas i nitko Vas ne pljuje……..iskreno sam Vas uputio na temu best buy jer tamo nadasve iskreno pise gospodjica ivana7 koja ipak ima najbolje znanje od svih forumasica a bogami i muskog djela populacije………
srdacno Vas
pofuk
p.s. malo se smirite sa ulaganjem……danas sam zbog Vas otvorio gledalicu i moram reci da Vam je u ovom trenutku keš svetinja……..tako se barem meni cini……ali buduci da sam ja vrlo cesto u krivu kazem Vam opet…….odite na temu best buy……javite se gospodjici ivana7 da Vas uzme pod zastitu
slobodno se pozovite na mene i porucite joj da stavi u engleskom kupu ponovljenu utakmicu mancester citya na njih …..tako cete joj se dodvoriti…….ujedno i Vi mozete staviti jer je to zicer po tehnickoj analizi a bogami i fundamentalnim vrijednostima

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
DANAS I CIJELI TJEDAN NAVALA NA KUPNJU DIONICA

IGH , TEHNIKA , VIADUKT I INGRA
Datum objave: 1.2.2011 | 8:25
Zadnja izmjena: 1.2.2011 | 8:44
TRŽIŠTE KAPITALA
Azijska tržišta: Indeksi rastu, egipatske napetosti popuštaju
Autor/izvor: Siniša Malus / CNBC

TOKYO – Azijski indeksi danas su porasli kako su smanjene zabrinutosti da bi se nemiri iz Egipta mogli proširiti drugdje po Bliskom istoku.

MSCI Asia Pacific porastao je 0,3 posto, na 137,06 bodova.

Nikkei 225 porastao je 0,5 posto i podigao se s najniže razine u mjesec dana. Dionice Orixa skočile su 3 podto nakon što je leasing kompanija znatno povećala prognozu vlastite dobiti. Kawasaki Heavy Industries bio je dobitnik dana skokom od 5,1 posto, na 307 jena također zbog poboljšanja prognoze dobiti na krilima snažne potražnje za hidrauličkom opremom u Kini. Honda Motor ojačala je 2,1 posto zbog vrlo dobrih poslovnih rezultata koje je generirao oporavak američke prodaje.

Korejski Kospi ojačao je 0,7 posto. Potrošača je inflacija u siječnju porasla više od očekivanja.

Australski S&P/ASX 200 Index ojačao je 0,3 posto na krilima rudarskih izdanja. BHP Billiton je ojačao 0,9 posto dok je Rio Tinto vrijednost povećao 0,7 posto. I energetski je sektor bio u plusu pa je Woodside Petroleum porastao 1,3 posto dok je Santos vrijednost povećao 0,9 posto. Osigfuravatelji su i dalje pod pritiskom zbog visokih troškova poplava u Queenslandu. Suncorp Group je izgubio 1,5 posto dok je Insurance Australia Group pao 1,1 posto.

Shanghai Composite Index ojačao je i peti uzastopni dan, ovaj put 0,25 posto. Rast barela nafte iznad 100 dolara podigao je dionice Cnooca 3,4 posto. Kompanija je proistala preuzeti trećinu udjela u prosjektu Chesepeake Energy Corpa. Kinesko tržište bit će zbog Nove godine zatvoreno od sutra do 9. veljače.
Raste Azija , Amerika i Europske burze sve se zleni vrijeme je za dokup dionica , europske burze link :Vaš link
Najbolja ulaganja na hrvatskoj burzi .
1 ) IGH
2 ) TEHNIKA
3 ) VIADUKT
4 ) INGRA
5 ) Slatinska banka
Jedana od najboljih kupnji na našoj burzi svakako je kupnja dionica Slatinske banke koja je još uvijek u većinskom vlasništvu malih dioničara. Bilo tko da ju želi preuzeti mora izaći s javnom ponudom. Ako se sjećate VABA je kupovala po 550 kuna i baš se nešto nije proslavila niti skupila značajniju količinu. Sad je kriza i veliki love u mutnom besramno po samo 100 kuna , no netreba sad prodavati i šopati debelu gusku. Svaki dioničar bi trebao u granicama svojih mogućnosti dokupiti dionice Slatinske banke i tako povećati udio u ovoj banci. Kad se burza oporavi bit će vam kasno i žao što niste skupljali ovaj nebrušeni dijamant .
Jedino IGH i TEHNIKA mogu zamjeniti INU na samom vrhu tržišta što znači i veliki porast cijene ovih dionica .
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Puno hvala na na odgovoru, cini mi se da sam ipak malo krivo protumacio napisano [undecid].

Pratim i temu best buy i postove ivane7 koji su mi bas zanimljivi kao i postovi od svih ostalih pa pokusavam nesto shvatit i mozda kupit (doduse na virtualnoj burzi mi ide bolje nego na pravoj)

Zato me zanimalo sto ce se desiti ako bude neka korekcija ili ako opet bude neko svjetsko sr… zbog ludih arapa pa opet sve ode kvragu (da prodam sta imam pa cekamo bolje dane [rolleyes] )

Kladjenje mi bas neide a ako fulam na burzi uvijek postoji nada da ce se ulaganje ili dio novca vratiti za koju godinu [pray]
lp

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Kakva je prognoza za dividendu tht molim mišljenja

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close