BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)


pa dobar je ovaj kodt, ja sam kupio kad je probilo EMAu…

A AKO JOS PROBIJE I nulu na MACDu…

letit ce perje…
[wink]


Tako si kupio i FAZ na 13,50$ samo si to javno obznanio a ovo nisi nigdje koliko se ja sjećam, glumiš virtualca.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Premješteno iz teme: KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

KODT.

– pogledate kupnju prodaju i probajte mi naći koji bolji omjer na ovoj našoj burzi.

– kupnja 490 dionica, a na prodaji je samo 16 dionica.

– kada tražene robe nema, tada cijena ide gore.

– I love this game.
Pozdrav !

Premješteno iz teme: KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

– što ste na ovoj temi navalili s tim jedinicama.
– pa i sami znate da tim jedinicama nećete srušiti cijenu ove dionice.
– ali to je ta ljubomora, pa nisam vam ja kriva što niste na vrijeme kupili ovu dionicu.
– evo imate još dionica na prodaji pa kupite.
– ne morate biti ljubomorni što ova dionica svakodnevno raste.
– pogledajte graf.
– ovo samo popunjavamo onaj bezvezni gap i bezrazložni pad dionice.
– ide ovo do izvješća sigurno na 1.500kn,
– a dalje će mo vidjeti, nije daleko ni 2.000kn, pa na tim cijenama je već bila.
– i na ovim cijenama fenomenalna dividenda koju ne dijeli niti jedna banka na vašu oročenu lovu.
– za ovu investiciju straha nema, ipak je ovo najbolja firma u RH.

– I love this game.
Pozdrav !

Premješteno iz teme: KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)


Ne mogu riječima izraziti koliko mi idete na živce ovim sranjima od postova koji se u zadnje vrijeme ovdje eksponencijalnom brzinom množe.

– pa nemamo svi neku veliku pamet.
– evo, što sada ja tu ne bih smjela pisati jer mi je IQ ispod 80.
– malo demokracije ako uopće znate što to znaći.
– je li vam poznata riječ suživot, malo potrpite.
– ja nikoga niti jednom riječju nisam uvrijedila.
– dapače od kada tu pišem profitirali su samo vlasnici dionica KODT jer im sada dionica punooo više vrijedi.
– a vi živite u jednom virtualnom svijetu u kojem i trgujete.
– zbog toga bez vrijeđanja i upotrebljavanja bezobraznih i prostih riječi u vašim postovima.
– a ako vam idem toliko na živce pa klikajte na ignore.
– sve stavite na ignore, pa sami čitajte ono što pišete.

– I love this game.
Pozdrav !

Premješteno iz teme: KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)



pa dobar je ovaj kodt, ja sam kupio kad je probilo EMAu…

A AKO JOS PROBIJE I nulu na MACDu…

letit ce perje…
[wink]


Tako si kupio i FAZ na 13,50$ samo si to javno obznanio a ovo nisi nigdje koliko se ja sjećam, glumiš virtualca.
[/quote]
imate prvao kolega,

istina, malo sam se pritajio…
kontemplirao i skupljao KODT u tisini…

Joga, Buda, Chuck Noris…
o svim bitnim stvarima sam promisljao…

izvolite dokaz.
[smiley]

ps. ostat cete bez gaca!
[lol]

Al je na ovom našem placu vezda i čini mi zanavek se isto.
Idu izbori ide i burza s odabranim, uvijek istim, dionicama prema gore!
A nije ni to tak loše vrag ih zel!

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

kol uskok radi pa neznaju di bi sa penezima ,svaki dan koji milion i tako 365 dana u večernjem ,največi posao bi bil otvorit brokeraj u remetincu bilo bi sigurno više prometa i dati im da ulažu u firme u stečaju. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
KONAČNO MOGU POČETI POZITIVNE BLOKADE NA GRAĐEVINARIMA
IGH , TEHNIKA , VIADUKT , INGRA
Datum objave: 26.1.2011 | 9:41
Zadnja izmjena: 26.1.2011 | 9:41
ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Novi eldorado za građevinare
Autor/izvor: Siniša Malus – sinisa.malus@seebiz.eu
ZAGREB – Je li moguć novi eldorado građevinara na Zagrebačkoj burzi kakav smo imali priloike gledati prije četiri-pet godina

Zapravo, on se potiho događa već nekoliko tjedana, u sjeni događanja oko preuzimanja Ininih (ZSE:INA-R-A) dionica. Tri perjanice u sektoru, Ingra, Dalekovod i Institut IGH postižu iznad prosječne promete i snažan rast tržišne kapitalizacije, iako svaka od ovih kompanija ima svoju "priču". A priča koju je SEEbiz jučer otkrio, da su hrvatske kompanije ponovno blizu posla u Crnoj Gori, sigurno će dodatno utjecati na atraktivnost ovog sektora. Jer, nisu u pitanju samo Konstruktor i IGH (ZSE:IGH-R-A), bit će tu posla i za operativu još nekih kompanija. Te su kompanije u igri i za dionice Koridora Vc u susjednoj BiH pa bi se moglo lako dogoditi da ova godina ipak bude dobra za građevinski sektor. Na domaćem tržištu ionako nemaju što tražiti obzirom na zamrznute državne investicije u cestogradnji kao i na zastoj tržišta nekretnina.

I dok je za jednu lučku dionicu siječanj bio sjajan (Luku Rijeka, naime), Luka Ploče (ZSE:LKPC-R-A) zapravo je gubitnik mjeseca. Cijena dionica pada već šest dana uzastopno i jučer je pala na 1.607,56 kuna, najniže u mjesec dana. Kao što je najava dokapitalizacije početkom mjeseca podizala vrijednost dionica, nedostatak informacija u vezi iste sada je razlog negativne serije koja je u šest dana otkinula 10,7 posto tržišne kapitalizacije. Ono što u ovom slučaju nije dobra vijest jest činjenica kako su dnevni prometi sve snažniji kako se prodaja intenzivira, znači prodavatelja ima sve više.

Ambiciozne najave Darinka Bage o interesu Končara EI (ZSE:KOEI-R-A) za sudjelovanjem u državnoj investiciji u HE Ombla, jučer je malo potaknuo kupce ovih dionica. Ostvareno je 1,3 milijuna kuna prometa, najviše u dva tjedna a cijena je probila za jednu lipu trazinu od 579 kuna iu stigla vrlo blizu najviše cijene od početka godine. Obzirom da je prosječna cijena iznad 580 kuna vjerojatno je kako možemo očekivati nastavak napredovanja prema razini od 600 kuna.

Globalni signali jutros su pozitivni jer su investitori dobro prihvatili osnovne ekonomske naglaske iz Obamina govora o stanju nacije. Europska su tržišta otvorila u plusu nakon što je Obama predložio smanjenje korporativnih poreza a poticaj je dalo i novo otkriće nafte BG Group.a FTSEurofirst 300 ojačao je jutros 0,25 posto, na 1.147 bodova.
Najbolja ulaganja na hrvatskoj burzi .
1 ) IGH
2 ) TEHNIKA
3 ) VIADUKT
4 ) INGRA
5 ) Slatinska banka
Jedana od najboljih kupnji na našoj burzi svakako je kupnja dionica Slatinske banke koja je još uvijek u većinskom vlasništvu malih dioničara. Bilo tko da ju želi preuzeti mora izaći s javnom ponudom. Ako se sjećate VABA je kupovala po 550 kuna i baš se nešto nije proslavila niti skupila značajniju količinu. Sad je kriza i veliki love u mutnom besramno po samo 100 kuna , no netreba sad prodavati i šopati debelu gusku. Svaki dioničar bi trebao u granicama svojih mogućnosti dokupiti dionice Slatinske banke i tako povećati udio u ovoj banci. Kad se burza oporavi bit će vam kasno i žao što niste skupljali ovaj nebrušeni dijamant .
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Kad smo već kod nebrušenih dijamanata (ili cirkona, kako se uzme [wink] ), što mislite o IPKO? Prije koju godinu ovo je bila perspektivna dionica koja je imala svoj bljesak krajem 2007., a onda potonula u sivilo (ili crvenilo, kako se uzme). Hoće li planirano restrukturiranje odvesti IPKO u pozitivu ili ga potopiti u stečaj?

zvizdac | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja | ignoriraj korisnika | profil
korisnik od: 24.01.2011.

ocjena poruke
25%
zajednica

moderatori
No, kako je u stupici? Traperi bez dionica stoje na bidu i pjevuše Taaaaajm iz on maj saaajd.
Drugi put pametnije!

Kada si ti tako pametan što si se prije dva dana prijavio pod novim nickom?
Vjerojatno si ta pametna ulaganja popratio na forumu, pa sad kad već ne možeš mijenjati portfelj –
možeš nick.
Malo skromnosti nebi bilo na odmet.

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)

Mislim da smo do petka na 150

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


Mislim da smo do petka na 150

A zašto mislite,ima li koji dobar razlog? Možda vi znate što mi drugi neznamo.

New Report

Close